Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ZinZino BALANCE OIL+ 300 ml POMERANČ

Kód: ZZ 04
Akce 100% příroda
102 hodnocení
Značka: Zinzino
1 290 Kč –26 % 950 Kč / ks
Skladem
Účinnost ověřitelná nezávislými krevními testy! Jeden z mála doplňků stravy, které ve svých ordinacích doporučuje stále více lékařů v ČR i jiných státech Evropy. Zcela přírodní omega-3 potravinový doplněk, unikátní svým složením - důležitý je totiž nejen obsah např. EPA a DHA kyselin, ale především jejich správný poměr: ten je totiž alfou-omegou správné účinnosti v našem organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZinZino BALANCE OIL 300 ml Pomeranč
 • nejprodávanější ze ZinZino doplňků stravy v desítkách států světa. Důvodů je celá řada:
  • zcela přírodní směs čistého rybího oleje z malých, volně žijících ryb a prvotřídního extra panenského olivového oleje z nedozrálých oliv udržuje esenciální živiny omega-3 čerstvé a účinné, aby se mohly plně vstřebat do vašeho organismu
   • výsledky užívání jsou měřitelné a ověřitené Balance testem (vyhodnocení provádí nezávislá laboratoř VITAS Norsko, přičemž test si dokážete udělat sami během pár minut v klidu a pohodlí domova. Následně test odešlete předtištěnou obálkou jako běžný dopis a výsledky si (samozřejmě v češtině) za 2-4 týdny stáhnete na www.zinzinotest.com)
   • pomáhá vyřešit chronické záněty v těle
   • bez rybí pachutě
   • rybí olej z volně žijících drobných ryb
   • extra panenský olivový olej lisovaný za studena jako polyfenolová ochrana před oxidací
   • vitamín D3 z přírodního zdroje
   • pouze přírodní ochucující a aromatické látky
  • BalanceOil+: dokonale vyvážený soulad mezi rybím a olivovým olejem a prokazatelnými výsledky. Vědecky podložená receptura přípravku BalanceOil+ kombinuje rybí olej jedinečné jakosti s příznivým podílem omega-3 i omega-7 a s vědecky osvědčeným množstvím olivového oleje, který je bohatým zdrojem polyfenolů, fytonutrientů a omega-9, a který zvyšuje oxidační stabilitu lipidů omega-3.4 Polyfenoly se vážou na omega-3 a působí jako účinné antioxidanty, které zabraňují oxidaci lipidů.4 Polyfenoly olivového oleje napodobují polyfenoly běžně obsažené v rybách a zajišťují přenos křehkých omega-3 v těle, kde je bezpečně ukládají do buněčných membrán. Polyfenoly a lipidy z mořských ryb spolupracují vysoce synergickým způsobem, čímž umožňují, aby tělo bezpečně vstřebalo, upravilo si a udržovalo hladiny omega-3 nad požadovanými 8 %, které jsou zapotřebí k tomu, aby bylo dosaženo rovnováhy omega-6:3 v poměru nižším než 3:1. Průměrný poměr omega-6:3 u osob, které neužívají potravinové doplňky s omega-3, je v severní Evropě 12:1, v Evropě 15:1 a v USA 25:1, což ukazují výsledky z největší světové databáze esenciálních mastných kyselin s více než 1.000.000+ testy analyzovanými nezávislou laboratoří Vitas Analytical Services. Po užívání produktů BalanceOil+ Premium po dobu 120 dnů je průměrný poměr ve všech těchto zeměpisných oblastech nižší než 3:1.
  • španělský extra panenský olivový olej v přípravku BalanceOil+
   Při výrobě přípravku BalanceOil+ se používá extra panenský olivový olej ze španělských oliv Picual, které byly vybrány kvůli tomu, že jsou bohaté na omega-9 a mají velmi vysoký obsah antioxidantů. Omega-9 (kyselina olejová) hraje důležitou roli, protože aktivně napomáhá normalizaci hladiny cholesterolu v krvi.4 Olivy jsou předsklizňové kvality, při zpracování se z nich odstraňují pecky a pouze plody se za studena lisují, čímž vzniká extra panenský olej bohatý na omega-9 (kyselinu olejovou) s velmi vysokým obsahem antioxidantů zvaných polyfenoly (nad 750 mg/kg), přičemž obojí má řadu příznivých účinků.15 Polyfenoly zajišťují kvalitu přípravku BalanceOil+ v lahvičce, ale co je ještě důležitější, chrání i vaše buňky.
  • přírodní tokoferoly: smíšené tokoferoly jsou antioxidanty běžně používané ve výživových doplňcích. Používané přírodní tokoferoly jsou vyráběny výhradně z destilátů oleje ze sójových bobů, který je bez GMO a vysoce rafinovaný; tyto destiláty procházejí další rafinací, aby neobsahovaly žádné sójové proteiny. To znamená, že v přípravku nejsou přítomny žádné alergeny. V přípravku BalanceOil+ jsou zpravidla obsaženy alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly. ČISTÝ VITAMÍN D3 BalanceOil+ obsahuje vitamín D3 (cholecalciferol). Používáme přírodní vitamín D3 získávaný z lanolinu, přirozeně se vyskytujícího tuku, který se nachází v ovčí vlně. Vitamín D3 se vyrábí rozpuštěním prekurzoru vitamínu D3 z lanolinu. Poté je chemicky upraven a aktivován působením ultrafialového (UV) záření. Tento chemický proces je srovnatelný s tím, k němuž dochází v lidské kůži při tvorbě vitamínu D3 při vystavení slunečnímu záření.
 • hlavní přínosy (povolená zdravotní tvrzení):
  • přispívá k normální funkci mozku1  protože denní dávka obsahuje 700 mg DHA
  • přispívá k normální funkci imunitního systému2, protože denní dávka obsahuje 20 μg vitaminu D3
  • pomáhá udržovat příznivé hladiny kyselin EPA a DHA v těle
  • pomáhá udržovat optimální hladiny omega-6:3 mastných kyselin v těle
  • pomáhá udržovat hladiny polyfenolů v těle, čímž chrání krevní lipidy před oxidačním stresem3
  • podporuje zdravou a normální funkci očí, protože obsahuje 700 mg DHA4
  • přispívá k normálnímu stavu kostí5, svalové činnosti6, normálnímu stavu zubů7 a dělení buněk8, protože denní dávka obsahuje 20 µg vitamínu D
  • podporuje normální hladiny triglyceridů v krvi9, normální krevní tlak10 a normální hladiny vápníku v krvi11
  • (vysvětlivky pod čarou)
 • doporučené dávkování:
  • 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti - upravte dávku podle své aktuální tělesné hmotnosti
  • příklad: dospělí s tělesnou hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností 80 kg: 12 ml denně.
  • povinná upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu
 • důležité upozornění: Užíváte-li léky na ředění krve, před použitím BalanceOil+ se poraďte se svým lékařem!
 • skladování: Neotevřené lahvičky skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě, nebo v lednici. Otevřené lahvičky skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotách nižších než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě se olej opět vyčistí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • složení:
  • rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), olivový olej lisovaný za studena, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (antioxidanty), přírodní aromata*, vitamín D3(cholekalciferol)
  • * Přírodní vanilková příchuť * Přírodní citronová příchuť * Přírodní příchuť pomeranč, citron, máta * Přírodní příchuť grapefruit, citron, limetka
 • nutriční hodnoty (DDA = doporučená denní dávka)
 •   12 ml
  Fishoil (rybí olej) 6627 mg
  Omega-3 mastné kyseliny 2478 mg
  z toho: C20:5 (EPA) 1283 mg
  z toho: C22:6 (DHA)   683 mg
  Olivový olej 4092 mg
  z toho kyselina olejová (omega-9) 3069 mg
  z toho polyfenoly 3,5 mg
  Vitamin D3 (400 % DDD) 20 µg 

1 - DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) během mateřství přispívá k normálnímu vývoji plodu a kojenců. Těhotným a kojícím ženám musejí být poskytnuty informace o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu dodatečných 200 mg DHA, který doplňuje denní příjem omega-3 mastných kyselin doporučený dospělým osobám, tj. 250 mg DHA a EPA. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem nejméně 200 mg DHA.
2 - Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
3- Polyfenoly obsažené v olivovém oleji přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem. Toto tvrzení může být použito pouze pro olivový olej, který obsahuje nejméně 5 mg hydroxytyrozolu a jeho derivátů (např. komplex oleuropeinu a tyrozol) na 20 g olivového oleje. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout přijetím denní dávky 20 g olivového oleje.
4 - DHA přispívá k zachování normálního zraku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí do 12 měsíců. Spotřebitel musí být informován o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 100 mg DHA. Je-li toto tvrzení použito pro potravinu určenou k výživě batolat, musí potravina obsahovat nejméně 0,3 % DHA z celkového objemu mastných kyselin.
5 - Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
6 - Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů
7 - Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu zubů.
8 - Vitamín D hraje roli v procesu dělení buněk
9 - Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, že nemají překračovat doplňkový kombinovaný denní příjem 5 g EPA a DHA. DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g DHA a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, že nemají překračovat doplňkový kombinovaný denní příjem 5 g EPA a DHA.
10 - Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 3 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 3 g EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, že nemají překračovat doplňkový kombinovaný denní příjem 5 g EPA a DHA.
11 - Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi
zdroj informací: www.zinzino.com

Jednoduchý test, jak si primárně ověřit kvalitu Omega3 doplňků

MUDr. Eduard Kroupa: Vliv Omega-3 mastných kyselin na lidský organismus

ZinZino BalanceOil koncept (2 minuty)

ZinZino BalanceOil koncept (4 minuty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: