Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

5 pilířů pro zdraví

Nejprodávanější

ZZ test budoucnost
od 3 050 Kč–30 %
Původně: 3 050 Kč  (–30 %)
od 2 262 Kč
2 položek celkem
ať je vaše jídlo vaším lékem
299 Kč

O stravování a zdraví víme více než kdykoli předtím. Proč jsme tedy ale pořád víc a víc nemocní? ZJISTĚTE, JAK SE MŮŽETE...

ZZ test budoucnost
od 3 050 Kč–30 %
Skladem (> 5 ks)
od 2 262 Kč

Významný, lékaři uznávaný preventivní nástroj pro vaše zdraví! Zjistěte si z pohodlí domova, jak na tom doopravdy se...

Bez ohledu na uvedené pořadí má každý ze symbolicky označených pilířů pro naše zdraví nenahraditelný význam a důležitost stejně jako každý prst naší ruky.
Další přirovnání může být židle: aby se nám dobře sedělo, musí mít všechny čtyři nohy, které navíc musí být na milimetr stejně dlouhé. Když to tak není, židle se různě viklá a je jen otázka času, kdy ji vyhodíte a pořídíte novou. Své tělo však vyhodit a koupit nové nemůžete - měli bychom se o něj tedy starat alespoň tak dobře, jako o své auto, kterému často dopřáváme větší preventivní péči než vlastnímu tělu.
O obrovském potenciálu kmenových buněk bylo napsáno mnoho článků a studií (např ZDE), stejně tak o účincích kokosové vody, která jako jediný přírodní prostředek umí nejen nahradit lidskou krev, ale také aktivovat naše kmenové buňky tehdy a tam, když je to potřeba. Obdobné je to s "obyčejnou" vodou, která tvoří cca 70 % našeho těla a dělá v něm neskutečné zázraky. Víte o tom, že správný pitný režim a výrobou neznehodnocená kokosová voda dokáže významně podpořit léčbu takových zdravotních problémů, jak je např. diatebes, vysoký krevní tlak, migrény, alergie, kožní problémy, rakovina a mnoho dalších? Co ale vlastně znamená termín "správný pitný režim"? Bohužel i když je na českém a evropském trhu na desítky různých druhů kokosové vody, všechny jsou znehodnocené během výroby - proto v naší nabídce necháváme podrobné informace o Cocowee. Kdoví, třeba někdo z vás ví o jiném výrobci, který umí v kokosové vodě zachovat všechny potřebné látky a ona se tak znovu objeví v naší nabídce. (Jednoduchý test na kvalitu: nechte stát kokosovou vodu 2-3 dny ve skleničce v pokojové teplotě. Pokud se zkazí, doslova zplesniví, je vysoká pravděpodobnost zachování jejich zdravotně prostěšných účinků. Pokud i po třech, pěti či deseti dnech zůstává nezměněná, máte jistotu, že jste si koupili více či méně lahodný nápoj, který však pro vaše zdraví neumí udělat ani tolik, co kvalitní, vyčištěná voda z kohoutku... )
 
Žádný sebedelší a sebevíc podrobný článek nedokáže nahradit osobní zkušenost, osobní zážitek. I když dbáme na co nejpřesnější popis u jednotlivých výrobků, vyžádejte si naši odbornou konzultaci, pokud budete potřebovat odpověď na jakoukoliv otázku.
 
Dopřejte si to nejlepší, co nám příroda připravila.
Jak jsme napsali již na začátku tohoto článku, všechny výrobky v kategoriích 1. až 5. pilíř pro zdraví jsou pro nás různou měrou důležité a průběžně bychom je měli používat podle aktuální situace všechny - tak, jako podle potřeby používáme všechny prsty svých rukou. Do této "předsíně hlavní nabídky" jsme z nich pro vás vybrali poze tři tzv. "must-have-produkty" (lidově a česky řečeno "to musíš mít" ♥), které byste svému zdraví rozhodně měli dopřát. Ani jeden z nich vás finančně nezruinuje, přitom každý jeden z nich vám názorně pootevře dveře do všech pěti pomyslných místností vašeho zdraví.
 
Ať již máte jen minimum zkušeností s tzv. alternativními doplňky zdraví nebo jste téměř profíci, věříme, že nejen tyto tři ochutnávky, ale všechny námi vybrané a v osobní praxi prověřené výrobky se stanou trvalou součástí vašeho života.
 
1. detoxikační náplasti 2in1 a Gold (14ti denní kůra)
2. lahev i9, případně konvice ECAIA
3. kniha Ať je vaše jídlo vaším lékem
 
 
 
Výsledek obrázku pro body celular organisazion png