Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ČISTIČKA VODY ZEPTER EDELWASSER GOLD + KONVICE NA VODU Latina - ověřená značka Zepter - certifikovaná

Kód: ZEP 05
Akce Novinka Top Sleva limitovaná nabídka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 26 410 Kč –35 %
čistička vody Edelwasser s dárky a bonusy Zepter konvice Latina
26 410 Kč –35 % 16 990 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Chcete kvalitní vodu? Bez chloru, bez antibiotik, bez antikoncepce, bez bakterií,..?
 
Pořiďte si špičkovou ČISTIČKU VODY ZEPTER EDELWASSER GOLD + FILTRAČNÍ SPRCHU LOTUS
jen za 19 990 Kč (z původní ceny 28 420 Kč, ušetříte -8.430Kč) = sleva nebo na 24 splátek bez navýšení za 833 Kč/měsíčně
dnes neplatíte nic, schválení proběhne okamžitě online.
+ dárky za 14.030 Kč
 
 
čistička vody Edelwasser s dárky a bonusy Zepter konvice Latina_
 
Systém čištění vody EdelWasser, určený k umístění na kuchyňskou linku a vybavený jedinečným filtračním systémem, vám trvale šetří peníze, které byste jinak utratili za balenou vodu a zároveň chrání vaše zdraví i životní prostředí.
 
Kompaktní, snadno instalovatelné zařízení funguje na bázi bezdrátové inteligentní technologie, která odstraňuje nečistoty z vody metodou reverzní osmózy.
 
Nechte naši průkopnickou technologii, ať udělá špinavou práci za vás, a užívejte si čistou a kvalitní vodu.
 
Relaxační a revitalizující terapeutická sprchová hlavice Lotus přináší čistou a bezpečnou vodu s úplným odstraněním chloru (Cl) z vodovodní vody.
 
Už nemusíte mít žádný strach nebo obavy o stav vaší pokožky, vypadávání vlasů či nemoci kůže způsobené kvůli škodlivým účinkům chlóru.
 
Patentované sedimentační filtry, které jsou součástí sprchové hlavice, slouží k úpravě teplé i studené vody pro sprchování. Terapeutická relaxační sprcha s účinnou filtrací Lotus s volitelnými vitamínovými filtry účinně odstraňuje z vody volný chlór, bakterie a organické látky způsobující kožní problémy.
 
Akční nabídka obsahuje DÁRKY V CENĚ 9.730Kč:
– instalaci přístroje EdelWasser v hodnotě 3.500Kč
– prodlouženou záruku 2+1 rok v hodnotě 3.540Kč
– novinku : sprchovou filtrační hlavici Lotus v hodnotě 2.690Kč nebo překrásnou designovou konvici Latina v hodnotě 6.990Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČISTÁ VODA = KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT
 
Přístup k čisté vodě na pití, omývání potravin i vaření je základním předpokladem dobrého zdraví.
 
Kdykoli se napijete vody ze systému Edel Wasser nebo kdykoli z takové vody vaříte, investujete do sebe tak, jak by to měl dělat každý. Náš designový výrobek si můžete vybrat v černé nebo zlaté barvě.
 
VÝHODY VÝROBKU
 
- dodává vám i vaší rodině pitnou vodu zbavenou všech nečistot
- uzavřená nádržka brání sekundárnímu znečištění a poskytuje další hygienickou ochranu
- antibakteriální systém ve vodní nádržce brání šíření mikroorganismů
- šetří energii (nepotřebuje elektřinu, pracuje pouhým tlakem vody)
- šetrný k životnímu prostředí (plastové lahvi trvá 1000 let, než se rozloží)
- zlepšuje vaše zdraví i stav pleti, protože k pití i mytí používáte vodu zbavenou nečistot
- ekonomický: už žádná drahá balená voda
 
UKÁZKA PROCESU FILTRACE 
 
 
Relaxační a revitalizující terapeutická sprchová hlavice Lotus od společnosti ZEPTER
Přináší patentované sedimentační filtry, které jsou součástí sprchové hlavice, slouží k úpravě teplé i studené vody pro sprchování s úplným odstraněním chlóru (Cl) z vodovodní vody. Filtrace Lotus s volitelnými vitamínovými filtry účinně odstraňuje z vody volný chlór, bakterie a organické látky způsobující kožní problémy. Následně obohacuje vodu o vitamín C a další aktivní složky. To vše zabraňuje dehydrataci pokožky a tím se odstraňují nepříjemné pocity, které se po sprchování mohou dostavovat – svědění, pocit přesušené či podrážděné pokožky nebo podráždění očních spojivek.
 
Už žádný strach nebo obavy o stav vaší pokožky, vypadávání vlasů či nemoci kůže způsobené kvůli škodlivým účinkům chlóru.
 
 Sprcha-Zepter-filtracni-Lotus-2-700x700
 
Tato zcela čistá obohacená voda odstraňuje lámavost vlasů, tvorbu lupů, předchází zhoršení kožních problémů, akné, různých typů ekzémů, plísní, kvasinkových infekcí nebo psoriázy. Také tato vysoce kvalitní čistá filtrovaná voda pomáhá a preventivně eliminuje zvýšené riziko rakoviny, a to především rakoviny kůže.
 
Pamatujte také na to, že v uzavřeném sprchovacím koutě do sebe z chlórované vody vdechujeme nebezpečné aerosoly, které se vypařují z chlóru. Ty potom mají nepříznivé účinky na celý váš dýchací systém. Především pro děti je to velmi nebezpečné.
 
Sprcha-Zepter-filtracni-Lotus-3-700x700
 
Sprchová hlavice filtrační Zepter Lotus
Nová terapeutická sprcha Zepter Lotus představuje nový způsob sprchování, a to bez škodlivého chlóru, kdy navíc vodu obohacuje o vitamíny po celou dobu sprchování. Tím zmírňuje únavu, zbavuje organizmus stresu a vytváří z běžného sprchování výjimečný zážitek pro tělo i duši.
 
Co se skrývá za tajemstvím krásné hladké pokožky a hedvábných vlasů po sprchování?
Můžete používat ty nejlepší kosmetické výrobky, ale výsledky se možná nedostaví. Všechno záleží na jedné věci – a tou je voda, základ života. Voda se k nám k naší lítosti nedostává vždy ve své nejčistší podobě. I když je váš zdroj vody čistý, voda pomalu koroduje ve vodovodním potrubí a může do ní pronikat toxický kov. Voda tekoucí ze sprchy pak obsahuje těžké kovy, fluoridy, chlór či další chemikálie a nečistoty. Sprchováním kontaminujeme naše tělo skrze kůži, největší lidský orgán.
 
Systém vícestupňové filtrace sprchové hlavice Lotus upravuje negativní účinky vody z kohoutku. Odstraňuje rez a nečistoty, takže voda je čistá, měkká a zdravější. Navíc volitelný vitamínový filtr s obsahem vitamínu C vyživuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled.
 
Vychutnejte si novou očistu a relaxaci duše a těla.
• Sedimentační filtry odstraňují pevné částice, sedimenty a rez, a to v hlavě sprchy do velikosti 5 μm a v těle sprchy do velikosti 10 μm.
• Vitamínový filtr s obsahem C (volitelný) odstraňuje chlór, další chemikálie a působí jako antioxidant, současně vyživuje vlasy a pokožku.
• Sprchování filtrovanou vodou pomáhá předcházet svědění, zmatnění pokožky a šupinatění hlavy (lupům).
• Výkonný rozprašovač s téměř 280 mikrootvory poskytuje 3x až 4x vyšší tlak vody, díky čemuž dochází k 30–40% úspoře vody.
• Doporučené uspořádání filtrů: sedimentační filtr do těla a vitamínový filtr do hlavy sprchové hlavice.
 
 
KÓD VÝROBKU - PWC-670-GOLD
NÁZEV VÝROBKU - EdelWasser, zlatý
POUŽITÍ - Pro použití v domácnostech. Zařízení pro filtraci vody metodou reverzní osmózy.
ZÁRUKA - 2 roky
HMOTNOST BRUTTO [KG] 6
HMOTNOST NETTO [KG] 4.5
VÝROBCE HOME ART & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau- Švýcarsko
FUNKCE - Filtrace vody
METODA ČIŠTĚNÍ - Reverzní osmóza
POUŽITÉ TYPY FILTRŮ - Membrána reverzní osmózy (RO) 20 GPD (hlavní), uhlíkový filtr, mechanické filtry, hygienický filtr
ROZMĚR - 200 mm (š) x 390 mm (h) x 370 mm (v)
PRACOVNÍ TEPLOTA - Od 5 ºC to + 35 ºC
DENNÍ PRODUKCE VODY - 168,5 l/d – 112 l/d (při: teplotě vody 25 ºC , 138 kPa / 1,34 bar/20 psi / 344,74 kPa / 3,45 bar / 50 psi)
OCHRANA - Plovací ventil (přeruší proces filtrace)
NAPĚTÍ - BEZ NAPĚTÍ
FREKVENCE VÝMĚNY FILTRU - Doporučený termín výměny počítáno od data instalace: PWC-670-01 NEO SENSE – mechanický filtr – každých 6 měsíců PWC-670-02 INNO SENSE – mechanicko-uhlíkový filtr – každých 18 měsíců PWC-670-03 RO membránový filtr 20 GPD – každých 20-24 měsíců PWC-670-09 antibakteriální filtr – každých 20-12 měsíců. V tabulce jsou uvedeny pouze přibližné, odhadované lhůty pro výměnu, nikoli záruční lhůty filtrů.
 
Pro dosažení optimální filtrace může být nutno měnit filtry v kratších intervalech. Rychlost a kvalita filtrace (výtěžnost vody) závisí zejména na tlaku, teplotě a kvalitě přiváděné vody. Při reverzní osmóze vždy odchází přebytečná voda. U přístroje EDELWASSER je poměr 4:1 a při nízkém tlaku ve vodovodním potrubí dokonce 6:1.
OBSAH-Uživatelská příručka -Přístroj EW (včetně filtrů: Neo-Sense, membránový a Inno-Sense) – Úhlový konektor (1/4”, bílý): 4 kusy -Svorka odtoku: 1 ks -Trubička (dvojitý kryt, 1/4”), 5 m -Instalační adaptér, 1/2” (1/4”, typ ventilu): 1 ks -Hygienický filtr: 1 ks
 
Edel Wasser je zařízení na čištění vody, určené k umístění na pracovní desku kuchyňské linky. Montáž je třeba připravit * zejména úpravou kuchyňské linky a vodovodních instalací. Instalaci přístroje, uvedení do provozu, údržbu a opravy může provádět pouze autorizovaný servisní pracovník Zepter. Doporučujeme, abyste místo pro instalaci připravili předem:
• Vzdálenost mezi přípojným místem a místem, kde bude zařízení instalováno, by neměla být větší než 1,5 m.
• Vzdálenost od zdroje přívodní vody by neměla být větší než 3 m.
• Vzdálenost k místu odtoku použité vody by neměla být větší než 3 m.
• Rozměry místa pro instalaci by měly odpovídat rozměrům zařízení Edel Wasser. Doporučujeme umístit zařízení v blízkosti dřezu, aby přívodní i odtoková hadice zůstaly přístupné.
 
* Poznámka: V závislosti na konkrétním místě instalace a technických možnostech připojení k odpadnímu potrubí, bývá někdy třeba vyvrtat otvor např. do pracovní desky kuchyňské linky. Veškeré práce spojené s přípravou místa a infrastruktury pro instalaci nebo připojení zařízení (např. Vyvrtání otvorů do kamene, mramoru nebo jiných speciálních typů pracovních desek, úprava odpadního potrubí, instalace nezávislého přívodu vody, zajištění potřebných přípojek a ventilů) zajišťuje zákazník sám a na své náklady. 
 
OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍ - Prohlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které – při správném použití – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.
 
 
KÓD VÝROBKU:  WTS-001SL
NÁZEV VÝROBKU: LOTUS SHOWER HEAD
HMOTNOST: 0,212 kg / 0,182 kg
VÝROBCE: HOME ART & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
ROZMĚR: 80 mm x 60 mm x 240 mm
ZÁRUKA: 2 roky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: