Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

konopí

Konopná kosmetika si získává v poslední době stále větší popularitu. Hlavním důvodem je její blahodárný vliv na naši pokožku, pleť i vlasy. Kosmetika s konopným olejem má výrazné zvláčňující, zjemňující a zklidňující účinky, je protizánětlivá, hojivá, analgetická, antibakteriální a má antivirální účinky. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě akné, lupénky, ekzému apod.
Podporuje regeneraci, hydrataci a revitalizaci pokožky zatížené každodenními nepříznivými vlivy prostředí, vyrovnávají její pH, napomáhají hojit kůži v místě opruzenin, popálenin, jizev a strií, ulevují od bolesti svalů a kloubů. Pokožka je po aplikaci jemná, pružná a hladká.
 Konopí obsahuje velké množství vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linolové a kyseliny stearidonové, dále fytosterolů, minerálů a vitamínů. Udržuje pleť vláčnou a hladkou, vlasy jsou po něm pevné a lesklé.