Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

konopí

Konopná kosmetika si získává v poslední době stále větší popularitu. Hlavním důvodem je její blahodárný vliv na naši pokožku, pleť i vlasy. Kosmetika s konopným olejem má výrazné zvláčňující, zjemňující a zklidňující účinky, je protizánětlivá, hojivá, analgetická, antibakteriální a má antivirální účinky. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě akné, lupénky, ekzému apod.
Podporuje regeneraci, hydrataci a revitalizaci pokožky zatížené každodenními nepříznivými vlivy prostředí, vyrovnávají její pH, napomáhají hojit kůži v místě opruzenin, popálenin, jizev a strií, ulevují od bolesti svalů a kloubů. Pokožka je po aplikaci jemná, pružná a hladká.
 Konopí obsahuje velké množství vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linolové a kyseliny stearidonové, dále fytosterolů, minerálů a vitamínů. Udržuje pleť vláčnou a hladkou, vlasy jsou po něm pevné a lesklé.