Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Kosmetické ponožky pro použití s krémem na nohy

Kód: OR 16675
19 hodnocení
130 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Nejsou ponožky jako ponožky - tyto umí regenerační krém či masku uchovat pro vaše nožky, namísto aby jej vsákly do sebe tak jak to dělají běžné ponožky. Neutrální velikost 34 - 45.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmetické ponožky pro použití s maskou nebo hydratačním krémem na nohy - 1 pár, neutrální velikost
  • nejsou ponožky jako ponožky - tyto umí regenerační krém či masku uchovat pro vaše nožky, namísto aby je vsákly do sebe jako běžné ponožky
  • urychlují proces hojení a nesvírají vaše kotníky: nohy si tak během spánku opravdu krásně odpočinou
  • při akutních problémech se vám již po 3-4 nocích spánku s ponožkami odmění vaše chodidla o 80 - 100 % vyšším zlepšením kůže
  • ideální pro velikost nohy 34 - 45, z recenzí ale máme zpětnou vazbu od muže s nohou 49, že je také oblékl. Zřejmě využil stejnou "fintu" jako se dělá u  bot, když koupíte o půl čísla, o číslo menší: namočit, obléknout a bota se krásně vytvaruje podle vaší nožky :)
  • praní není nijak moc nutné, pokud už ale chcete ponožky prát, použijte PŘÍRODNÍ prací prášek nebo LOC a nepoužívejte aviváž. Z osobní praxe mám zkušenost, že i po 3 vypráních si ponožky zachovávají své vlastnosti (poznámka autorky projektu). Praní v běžných prášcích a v pračce vede ke snížení až ztrátě schopnosti ponožek neabsorbovat kosmetické přípravky.

Jednou z mála věcí, kterou můžeme zvládnout během spánku, je péče o naši krásu. Existuje řada produktů, které jsou vyvinuty přímo pro noční použití. Péče o naše nohy mezi ně rozhodně patří!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: