Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Pohlazení na duši

Všichni chceme být šťastní, ale někdy nás každodenní život umoří a vezme nám náladu. Naštěstí tu jsou knížečky plné krásných slov, které jednou pohladí smutnou duši, jindy dodají energii splihlé náladě a nebo nám umožní projít těžkým obdobím bez zbytečných traumat a vnitřních bolestí. Dovolte nám těchto pár slov zakončit odkazem na možná náročnou, o to více však nádhernou, hlubokou a pravdivou přednášku paní Anny Hogenové Odvaha ke štěstí. Při prvním poslechu to pro některé z nás může být hlazením proti srsti - proti duši, opak je však pravdou. Překonejte prvních deset minut, vydržte až do konce, poslechněte si znovu a znovu jednotlivé pasáže,přečtěte i slova pod videem. (z recenzí: Obdivuji profesorku Hogenovou nejen pro její nadčasovost, obrovský přehled, moudrost a vzdělanost, ale i znalost největších současných hrozeb společnosti jakými jsou např. Cambridge Analytica LLC)

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • tajemství sedmi závojů a
  Jak uzdravit svá vnitřní zranění? Kdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku. Fascinující expedice za tajemstvím svého života.
  Dostupnost:Poslední kousky 2 ks
  Kód:VOK 27
 • užívej dne a
  Knížečka plná inspirativních citátů a hesel vás pobídne na cestě za novými vzrušujícími dobrodružstvími a úspěchy.
  Dostupnost:Skladem > 3 ks
  Kód:VOK 216
  Užívej dne
  169 Kč / ks