Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ZinZino Xtend Plus, 60 tablet

Kód: ZZ 48
Akce 100% příroda
15 hodnocení
Značka: Zinzino
1 350 Kč –38 %
Xtend plus a
1 350 Kč –38 % 835 Kč / ks
Skladem
Malý zázrak s velkými účinky - více než jen doplněk stravy. Nejpokročilejší imunitní a výživový doplněk stravy Xtend ve vylepšeném, ještě účinnějším provedení. Začíná jako zdroj 23 druhů pro naše tělo nejdůležitějších vitaminů a minerálů, pokračuje stopovými prvky s přidaným klíčovým phytonutrients (přírodní chemické látky-živiny, produkované rostlinami) a to vše zastřešuje unikátní Wellmune, očištěný 1,3/1,6 betaglukan pocházející z pekařských kvasnic.
Doplňky stravy užíváme, abychom si zajistili dostatek základních živin potřebných k udržení nebo zlepšení svého zdraví. Právě doplňky mohou kompenzovat jejich nedostatečný příjem. Někteří odborníci a dietologové ještě stále tvrdí, že nikdo tyto doplňky nepotřebuje, že vše můžeme získat z běžné stravy. Byla by to pravda, pokud bychom měli k dispozici tzv. "ideální stravu".  Většina lidí (i těch, kteří se snaží jíst co nejzdravěji) ovšem konzumuje stravu "ultrazpracovanou", která nejen že neobsahuje potřebné základní živiny, ale naopak prokazatelně obsahuje toxické látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŽIVOT V ROVNOVÁZE
 • věda a technologie se vyvíjí závratným tempem, nejrychleji v lidské historii. O stravování a zdraví víme více než kdykoliv předtím. Tak proč jsme stále víc a víc nemocní?
 • díky společnosti ZinZino poskytujeme v rámci nové vědy nutriční faktotologie (farmakodynamika) špičkové výrobky, které využívají aktivní výživové látky z potravin tak, aby bojovaly proti nerovnováze v našem moderním životním stylu
 • hlavním produktem je výrobková řada BalanceOil, účinně doplněná výrobky Xtend, Viva, Protect a ZinoBiotic
 • připojte se k milionům lidí, kteří již ZinZino výrobky* užívají a co je hlavní: užívají si díky nim kvalitnější zdraví a plnější život, a to při denních nákladech odpovídajících ceně sotva jedné kávy v restauraci: Xtend = 25,- Kč/den. Se ZinZinem si prostě zdraví může dovolit každý ♥
* Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby (sdělení nutné pro dodržení současné legislativy EU)
 
1. Vrozený imunitní systém

Vrozený imunitní systém je první obrannou linií těla. Dokáže rychle rozpoznat, zacílit a zničit infekce, aniž by se nejprve musela naučit rozpoznávat napadající patogen. Přítomnost antigenů aktivuje vrozený imunitní systém. To způsobuje, že vrozené imunitní buňky migrují do míst infekce přes krevní oběh. Vrozené imunitní buňky pak neutralizují patogen(y) jejich pohlcením a zabitím. Nemá dlouhodobou paměť, takže jsou vytvářeny nové receptory, které upravují imunitní odpověď. Mezi primární buněčné typy vrozeného imunitního systému patří makrofágy, neutrofily, přírodní zabíječské buňky, dendritické buňky, bazofily, eozinofily.

2. Adaptivní imunitní systém
Adaptivní imunitní systém je pomalejší a nemůže okamžitě reagovat na infekce. Potřebuje čas se přizpůsobit (nebo se naučit), aby je rozpoznal. Po prvním setkání s patogenem si adaptivní imunitní systém pamatuje, jak patogen vypadá. Když (nebo pokud) se stejný patogen pokusí infikovat tělo znovu, je jeho další odpověď již rychlá, přesná a účinná. Mezi hlavní buněčné typy adaptivního imunitního systému patří T buňky a B buňky.

3. Zdraví imunitního systému
Wellmune inter-reaguje s lidskou imunitní obranou, která se vyvíjela miliony let, aby chránila tělo. Důležité je, že Wellmune podporuje imunitní funkce bez nadměrné stimulace imunitního systému.
Jak Wellmune funguje?
Wellmune se vstřebává do těla pomocí specializované imunitní tkáně ve střevech. Tam imunitní buňky pohlcují Wellmune a degradují ho na menší fragmenty, které se vážou k neutrofilům, nejhojnějším imunitním buňkám v těle. Neutrofily připravené Wellmune se pohybují rychleji, aby rozpoznaly a zabily cizí výzvy (podívejte se na video).

ZinZino Xtend+ - 60 tablet
 • ověřte si kliknutím doporučenou cenu v e-shopu dodavatele: 42,- €/1 ks (kurz 26,50 Kč = 1.113,- Kč, prémiová cena 33,- €/1ks, tj. 875,- Kč - určená pro zákazníky, kteří si koupí jednorázově 10 ks). Naše zákaznické ceny jsou dlouhodobě nejnižší mezi českými e-shopy, navíc při využití naší klubové slevy až 10 % můžete nakupovat výrobek za prémiovou cenu, i když si koupíte jen jeden kus ♥
 • Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic.
  • byl vytvořen pro podporu našeho imunitního systému
  • obsahuje všechny pro naše zdraví důležité mikronutrienty a fytonutrienty, včetně 22 základních vitamínů, minerálů a stopových prvků
  • vše zastřešuje patentovaná složka Wellmune - očištěný 1,3/1,6 betaglukan pocházející z pekařských kvasnic
  • komplexní výživový doplněk stravy, zajišťující růst a obnovení tkání
  • dokáže vaše tělo dostat do ideálního nutričního stavu a rovnováhy
 • hlavní účinky:
  • více energie - bylo potvrzeno, že vitaminy skupiny B (B1–B12) a minerály obsažené v doplňku Xtend jako např. měď, hořčík, jód a mangan přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • zlepšení funkce kostí a kloubů - Xtend obsahuje vitaminy a minerály, jejichž příznivé působení na kostí a svaly bylo jednoznačně prokázáno. Jsou to vitamíny D, C, K, a také hořčík, mangan a zinek.
  • posílení imunity - Xtend obsahuje 1,3/1,6 betaglukan. Klinické studie prokázaly, že tato látka, získaná z rafinovaného, patentovaného pekařského droždí, posiluje imunitu*. Kromě toho k posílení imunity přispívají i jiné složky, např. kyselina listová, železo, vitamín B6, měď. (*Bylo popsáno na 13 příslušných klinických studií.)
   Kromě vitaminů a minerálů Xtend obsahuje skupiny karotenoidů, xanthofylů a polyfenolů z ovoce, zeleniny a bylin.
 • 145 potvrzených zdraví prospěšných funkčních účinků (Evropský úřad pro bezpečnost potravin - EFSA)
  Všechny složky Xtend dohromady se vyznačují více než stovkou funkčních účinků, které jsou zdraví prospěšné a jsou potvrzené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). Tyto složky příznivě působí na každou buňku, orgán či tkáň našeho lidského organizmu.
 • Xtend je vynikajícím doplňkem k základnímu prostředku BalanceOil. Díky této kombinaci vaše tělo dostane všechny potřebné mikroelementy.
 • složení: extrakt z olivových listů (Olea europaea), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), hořčík derivovaný z mořské vody jako Aquamin Mg, vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), objemová činidla (rýžové otruby, bramborový škrob), hořčík (pufrovaný chelátový bisglycinát hořečnatý), komplex vitamínů B z mletých pohankových klíčků (Fagopyrum escelentum), směs 1,3, 1,6 beta-glukanů z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae), extrakt z řas (Ascophyllum nodosum), extrakt z kurkumy (Curcuma longa), protispékavé látky (rýžový koncentrát, triglyceridový olej se středním řetězcem (MCT) z kokosu, zinek (chelátový bisglycinát zinečnatý), extrakt z brokolice (Brassica oleracea), tokoferoly a tokotrienoly, extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), rajčatový extrakt (Solanom lycopersicum), komplex iontových minerálů jako Concentrace®, extrakt z aksamitníku Lutein (Tagetes erecta), extrakt z aksamitníku Zeaxanthine (Tagetes erecta), bór (tetraboritan sodný), vitamín K2 (menaquinone) jako MK-7, železo (chelátový bisglycinát železnatý), selen (selenomethionin), koenzym Q10 (jako ubichinon), molybden (molybdenan sodný), mangan (chelátový bisglycinát manganatý), beta karoten z řas (Dunaliella salina), veganský vitamín D3 (cholekalciferol) jako Vitashine, měď (bisglycinát měďnatý), chrom (chlorid chromitý).
 • doporučené dávkování:  vhodné pro dospělé osoby a děti starší 12 let. Užívejte 2 - 4 tablety denně, ideálně s jídlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • skladování: v suchu při pokojové teplotě
 • upozornění: potravinové doplňky nenahrazují zdravou a vyváženou stravu. Doplněk uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud užíváte léky na ředění krve a chcete začít užívat doplňky stravy obsahující vitamín K, je důležité se nejprve poradit s lékařem.
Často kladené otázky:
 • jsou nějaké skupiny dospělých, kterým se Xtend+ vyloženě nedoporučuje? Xtend je určen pro dospělé a děti starší 12 let. Žádné další kontraindikace nejsou stanoveny.
 • Xtend obsahuje vitamín K. Může to způsobovat problémy lidem, kteří užívají léky na ředění krve? Vitamín K se rozpouští v tucích, je potřebný pro syntézu určitých bílkovin v organizmu. Jsou to bílkoviny potřebné pro hemokoagulaci neboli srážlivost krve, takže vitamín K je esenciální prvek pro lidské tělo. Jsou však mezi námi i lidé s příliš velkou hustotou krve, ti naopak potřebují léky na ředění krve. Vitamin K podporuje srážení krve, tedy činí krev hustší, což znamená, že by mohl snižovat účinek léků na ředění krve (například u Warfarinu).

Nutriční hodnoty ve 4 tabletách: (* % referenční hodnoty)

Thiamin (vitamín B1)
0,27 mg
(25%)*
Riboflavin (vitamín B2)
0,39 mg
(28%)*
Niacin (vitamín B3)
4,94 mg
(31%)*
Folát
57,37 μg
(29%)*
Vitamín B6
0,25 mg
(18%)*
Kyselina pantothenová
1,84 mg
(31%)*
Vitamín B12
0,6 μg
(24%)*
Biotin
18 μg
(36%)*
Vitamín C
80 mg
(100%)*
Vitamín D3
20 μg
(400%)*
Vitamín E
3.1 mg
(26%)*
Vitamín K2
60 μg
(80%)*
Hořčík
180 mg
(48%)*
Železo
4,2 mg
(30%)*
Měď
1 mg
(100%)*
Jód
150 μg
(100%)*
Zinek
10 mg
(100%)*
Mangan
2 mg
(100%)*
Selen
82,5 μg
(150%)*
Chrom
80 μg
(200%)*
Molybden
50 μg
(100%)*
Bor
3 mg
 
1,3 – 1,6 beta glucan
200 mg
 
Extrakt z kurkuminu
100 mg
 
Koenzym Q10
15 mg
 
Betakaroten
0,9 mg
 
Zeaxantin
6 mg
 
Lutein
6 mg
 
Extrakt z rajčat
40 mg
 
– z toho lykopen
4 mg
 
Extrakt ze zeleného čaje
40 mg
 
– z toho polyfenoly
12 mg
 
Extrakt z listů oliv
500 mg
 
– z toho oleuropein
50 mg
 
– z toho hydroxytyrosol
5 mg
 
Extrakt z brokolice
50 mg
 
Extrakt z řas
200 mg
 
- z toho taniny
 9 mg
 
– z toho polyfenoler
 3 mg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Druh: Multi doplňky

Dr. Paul Clayton

Wellmune - jak funguje v těle

X-tend - Dr. Paul Clayton, české titulky (5 minut)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: