Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Forever Kids® 120 žvýkacích tablet

Kód: FL 08
100% příroda
7 hodnocení
438 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Komplexní výživa pro děti ve vývinu. Malé změny dělají velký rozdíl. Když svým dětem dopřejeme dostatek správné výživy během jejich vývoje, vyrostou ve zdravé dospěláky. Obzvláště v dětském věku platí zlaté pravidlo pro zdraví: prevence je mnohem lepší než řešení již vzniklých zdravotních problémů. Dejte svým dětem živiny, které denně potřebují, ve žvýkacích multivitaminech FOREVER KIDS®. Tyto zábavné a chutné multivitaminy s hroznovou příchutí dodávají dětem od dvou let i jejich rodičům nejdůležitější vitamíny, minerály a rostlinné živiny, které jim mohou ve stravě chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŽIVOT V ROVNOVÁZE
 • věda a technologie se vyvíjí závratným tempem, nejrychleji v lidské historii. O stravování a zdraví víme více než kdykoliv předtím. Tak proč jsme stále víc a víc nemocní? Možná proto, že spoustu věcí víme - ale neřídíme se jimi. A možná proto, že sehnat dnes KVALITNÍ jídlo je stále více náročné: časově i finančně. Dokonce i ovoce a zelenina, kterou si vypěstujeme sami doma na záhradce, má podle různých odborných studií až 7x méně živin než měly před 20ti lety. Ááále - že to je nicmoc změna? Hm... opravdu? Převedeno do reality to znamená, že bychom místo jednoho jablíčka měli sníst jablíček 5 až 7, místo 200 g zeleniny by to bylo 1 až 1,5 kg zeleniny každý den. Kolik bychom toho museli sníst v případě technicky, nepřirozeně vypěstované zeleniny, žádná dostupná studie nemluví...
 • připojte se k milionům lidí, kteří pravidelně užívají kvalitní doplňky zdraví a co je hlavní: užívají si díky nim kvalitnější zdraví a plnější život
 • v naší nabídce najdete pouze výrobky vyjímečné kvality, přitom však jsou v přepočtu na denní náklady často více než srovnatelné s těmi "běžnými", které jsou sice na první pohled levnější, na druhý už to tak ale není (nižší kvalita, vyšší dávkování...)
 • denní náklady na užívání Forever Kids: 2 tablety denně pro děti od 3 do 5 let: 7,- Kč/den, 4 tablety pro děti od 5 let a pro dospělé: 14,- Kč/den
* Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby (sdělení nutné pro dodržení současné legislativy EU)
 
Forever Kids® 120 žvýkacích tablet
 • prošli jste se v poslední době mezi regály s vitamíny pro děti? Vzali jste si je do ruky a přečetli si jejich složení? Pokud ano, možná vás u některých výrobků tyto informace hodně překvapily. Často obsahují takové "lahůdky" jako je například kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktozy, umělá barviva i umělé příchutě... Zdá se, že je v rozporu se zdravým selským rozumem vyrábět výrobky pro zdraví z přísad, u kterých je vědecky prokázaný negativní vliv na zdraví. Komerční trh však v honbě za vyšší prodejností nabízí výrobky připomínající cukrovinky - a to často znamená právě použití těchto vyloženě nevhodných složek. Dosáhnout tohoto efektu je však možné mnohem zdravější, i když výrobně náročnější cestou.
 • fytonutrienty jsou velice důležité rostlinné látky, které se nacházejí v ovoci a zelenině. Nová receptura Forever Kids obsahuje ještě více fytonutrientů díky vylepšené směsi ovoce a zeleniny. Výsledkem je multivitamin, který má skvělou chuť a jeho užívání je pro děti zábavné díky formě žvýkacích tabletek.
 • Forever Kids obsahuje 17 vitamínů a minerálů, které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organizmu a snižují jeho překyselení. Všechny tyto základní živiny zkombinované s dalšími fytoživinami poskytují vynikající základ výživy pro nás všechny, ale obzvláště pro děti.
 • neobsahuje cukr, aspartam, konzervační látky ani umělé barvy či příchutě
 • obsahuje 70 - 100 % doporučené denní dávky vitaminů A, C, D, E, B1, B2, B5, B6, B12, niacinu, biotinu, zinku, mědi, kyseliny listové, železa, vápníku, hořčíku a manganu
 • fytonutriční základna Forever Kids vychází z takových výživných potravin, jako jsou například mrkev, cukrová řepa, špenát, brokolice, borůvky, jablka, brusinky, rajčata a jahody
 • vy i vaše děti si zamilujete přirozenou hroznovou chuť
 • dávkování: dvě tabletky Forever Daily™  pokryjí denní přísun potřebných živin pro naše tělo
 • upozornění: Forever Kids je výživový doplněk a nikdy by neměl nahradit pestrou a vyváženou stravu.
 • čistá hmotnost: 125,4 g
Co užívání Forever Kids pozitivně ovlivňuje:
 • podílí se na metabolizmu uhlohydrátů, tuků a proteinů
 • pomáhá udržovat zdravé nehty, vlasy, pokožku a sliznice
 • zlepšuje využívání inzulinu v organizmu a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi
 • podporuje proces hojení ran, posiluje imunitní systém, zpevňuje cévy, kosti a klouby
 • vitamin A – důležitý antioxidant, který je účinný zejména proti volným radikálům, podporuje pro růst a regeneraci tkáně, tvorbu kostí, růst vlasů a posiluje imunitu.
 • vitamin C (kyselina askorbová) – významný antioxidant, který podporuje imunitní funkce, hojení, tvorbu a vývoj zdravých buněk.
 • vitamin D (cholekalciferol) – důležitý pro tvorbu kostní hmoty, zlepšuje využití vápníku a hořčíku, podporuje regulaci rovnováhy tekutin v těle.
 • vitamin E (tokoferol) – silný antioxidant, ochraňující buňky před volnými radikály, stimuluje imunitní systém a hojení, je základním prvkem pro zdravý růst a vývoj.
 • vitamin B1 (tiamin mononitrát) – podporuje přeměnu sacharidů na energii, je nezbytným prvkem pro nervový systém.
 • vitamin B2 (riboflavin) – nezbytný pro uvolňování energie z potravy, důležitým prvkem pro tvorbu červených krvinek a zdraví pokožky.
 • vitamin B5 (pantotenát vápenatý) – nezbytný pro přirozený růst Vašich dětí a syntézu proteinu.
 • vitamin B6 (pyridoxin) – nepostradatelný pro správnou funkci imunitního systému, je důležitým vitamimen pro zdravou pokožku, dále napomáhá při rozkladu bílkovin a jejich využití organizmem jako zdroj energie.
 • vitamin B12 (kyanokobalamin) – nepostradatelný prvek pro správný chod metabolizmu, ulehčuje trávení, napomáhá při katalyzaci reakcí Krebsova cyklu (hraje klíčovou roli v metabolických dějích).
 • niacin (niacinamid), též vitamin B3 – služí pro uvolňování energie v metabolizmu, nepostradatelný pro nervový systém.
 • biotin, též vitamin H, nebo B7– je nepostradatelný pro syntézu proteinu, růst nehtů a vlasů, podporuje látkovou přeměnu tuků a sacharidů.
 • zinek – důležitý pro růst Vašich dětí, napomáhá procesu hojení, podporuje ochranu proti volným radikálům a posiluje imunitní funkce.
 • měď – podporuje růst Vašich dětí a spolu s dalšími minerálními látkami ochraňuje celé tělo.
 • železo hraje důležitou roli při podpoře imunity a v kognitivním rozvoji. Je to látka, která zlepšuje celkový zdravotní stav, ale v organizmu jí máme často nedostatek.
 • kyselina listová – snižuje pravděpodobnost výskytu neurotubulárních defektů při narození, podporuje syntézu DNA/RNA a replikaci buněk.
 • vápník – nejběžnější prvek v lidském těle, nepostradatelný pro vývoj silných zubů a kostí, důležitý při řízení nervových impulzů.
 • hořčík – podporuje vstřebávání vápníku a tvorbu kostí a zubů, důležitý pro trávení, nepostradatelný pro nervové impulzy a svalové kontrakce.
 • mangan (glukonát) – podporuje přirozený vývoj těla, je důležitým stavebním prvkem při tvorbě silných kostí.

Jak je to vlastně s našimi imunitními systémy
1. Vrozený imunitní systém
Vrozený imunitní systém je první obrannou linií těla. Dokáže rychle rozpoznat, zacílit a zničit infekce, aniž by se nejprve musela naučit rozpoznávat napadající patogen. Přítomnost antigenů aktivuje vrozený imunitní systém. To způsobuje, že vrozené imunitní buňky migrují do míst infekce přes krevní oběh. Vrozené imunitní buňky pak neutralizují patogen(y) jejich pohlcením a zabitím. Nemá dlouhodobou paměť, takže jsou vytvářeny nové receptory, které upravují imunitní odpověď. Mezi primární buněčné typy vrozeného imunitního systému patří makrofágy, neutrofily, přírodní zabíječské buňky, dendritické buňky, bazofily, eozinofily.
2. Adaptivní imunitní systém
Adaptivní imunitní systém je pomalejší a nemůže okamžitě reagovat na infekce. Potřebuje čas se přizpůsobit (nebo se naučit), aby je rozpoznal. Po prvním setkání s patogenem si adaptivní imunitní systém pamatuje, jak patogen vypadá. Když (nebo pokud) se stejný patogen pokusí infikovat tělo znovu, je jeho další odpověď již rychlá, přesná a účinná. Mezi hlavní buněčné typy adaptivního imunitního systému patří T buňky a B buňky.
Zdraví imunitního systému
Wellmune inter reaguje s lidskou imunitní obranou, která se vyvíjela miliony let, aby chránila tělo. Důležité je, že Wellmune podporuje imunitní funkce bez nadměrné stimulace imunitního systému.
Jak Wellmune funguje?
Wellmune se vstřebává do těla pomocí specializované imunitní tkáně ve střevech. Tam imunitní buňky pohlcují Wellmune a degradují ho na menší fragmenty, které se vážou k neutrofilům, nejhojnějším imunitním buňkám v těle. Neutrofily připravené Wellmune se pohybují rychleji, aby rozpoznaly a zabily cizí výzvy (podívejte se na video, viz záložka). Wellmune ja patentovaná složka v produktu Xtend, který také najdete v naší nabídce.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Použití: děti - podpora zdraví
Druh: Multi doplňky

Wellmune - jak funguje v těle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: