Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

čokoláda

Jste milovníci čokolády? Pak vás určitě potěší, že ji stále častěji najdeme i v pečující kosmetice. Do koupelny si můžete pozvat sprchové gely, mýdla, olejové koupele, balzámy...zkrátka celé domácí čokoládové wellness.
 
Čokoládový obřad můžete započít tělovým peelingem, který skvěle odstraní suchou kůži a pokožku zjemní. Obsažené oleje pleť sice vyživí, ale pokud byste stále neměli dost, můžete po osušení aplikovat oleje či výživné krémy s čokoládou. Do čokolády se také můžete doslova naložit, a to s čokoládovou solí, pěnivou koulí nebo koupelovým olejem - všechny zanechají vaši kůži příjemně vláčnou na dotek. A na závěr to nejlepší: během relaxace v čokoládové koupeli použijte čokoládovou masku, která je skvělá především pro suchou a citlivou pleť. A jestli během čokoládového lenošení i po tabulce skvělé čokolády z naší nabídky - to už je jen a jen na vás ♥