Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Tajemství osvobození srdce

Kód: VOK 419
1 hodnocení
379 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Deset tajemství - deset klíčů. S touto knihou dost možná držíte v ruce nejdůležitější klíče k pozitivním změnám ve svém životě a ve svých vztazích. Víme, že na toto téma existují stovky titulů, po jejím přečtení ovšem také víme, že tato knížka vybočuje z vyjetých kolejí a JE JINÁ. V čem? Zjistíte sami po jejím přečtení - a my jen doufáme, že se s námi o svou zkušenost podělíte ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajemství osvobození srdce
  • autor: Ruediger Schache
  • 1. vydání
  • počet stran: 256
  • vazba: pevná, s přebalem
  • rozměr: 14,9 x 19,5 x 2,5 cm
  • hmotnost: 460 g
Vše, co prožíváme, je důsledek. Zda a kdy se někdo objeví v našem životě, není náhoda. Jak dlouho v něm zůstane, jak moc vás má rád a jak se k vám chová, nemá nic společného s vaším úsilím. Vše se děje proto, že v pozadí vašeho života působí skryté síly. Některé z nich cestu ke splnění vašich přání podporují. Jiné na ní kladou překážky. Jakmile rozpoznáte a odstraníte přitěžující sílu, otevřete prostor pro podporující síly - jako důsledek budou přicházet právě ty události, na které jste čekali.
Tolik anotace vydavatele. Upřímně řečeno, na základě této anotace by se do naší nabídky nedostala... nicméně "náhoda" vedla k tomu, že bylo potřeba doplnit minimální hodnotu objednávky, knížka na mne vykoukla v náhodném výběru knížek v akci týdne, tak jsem ji přihodila. Po jejím doručení se několik dnů (no, spíš týdnů :-( ) povalovala na stole, než jsem ji namátkou otevřela, přečtla pár slov a pak už ji rychlo-čtením zhltla. Chvílemi se u ní zasmějete, chvílemi si možná i popláčete... něco pro vás bude opakováním, něco naopak úplně novým pohledem: čím víc knížek na toto téma už jste přečetli, tím větší výhody při jejím čtení budete mít (opakování je matka moudrosti zde platí víc než kde jinde).
Přeji vám radostné čtení a především aplikování v běžném životě.
S láskou a pokorou vaše autorka projektu, Božena Landová
 
 
Z obsahu:
První tajemství - Neviditelné pláště
Názor někoho jiného vás někdy obklopí slupkou, jež vás přinutí být tím, kým vůbec být nechcete. Zvláště tehdy, když se tomu bráníte.
"Neviditelný plášť působí na vaše myšlenky, pocity a na vaše chování. Vyvolává ve vás otázky a konflikty, po kterých jste nikdy netoužili, a ovlivňuje tak váš život." Z praxe: postupné odkrývání plášťů u muže, který celoživotně trpěl předčasnou ejakulací odhalilo, že otec na něj velice často křičel v jeho dětství slova "Pamatuj si, že se VŠÍM budeš vždycky hotový dřív než ostatní!" Na první pohled úsměvný příběh, ale na druhý...? Kolik podobných plášťů v sobě každý z nás máme? Některé přes nás přehodí cizí lidé, jiné si oblékáme sami - a tím oblékáme pláště lidem v našem okolí (přehodí-li si někdo plášť nemocného, přehodí na ostatní plášť pečovatele). Jak vidíte, lidová moudrost "šaty dělají člověka" může mít mnohem hlubší význam.
 
Ruediger Schache
Interview | Ruediger Schache im Interview zum Buch "Herzverstand" - Arkana  Verlag
Ruediger Schache působí jako kouč, spirituální učitel a lektor na seminářích, přednáší a je autorem mnoha bestsellerů o základních životních souvislostech určujících naše životy. Jeho knihy vyšly ve 26 jazycích po celém světě. Po studiu ekonomie a psychologie pracoval s úspěchem mnoho let na vedoucích pozicích. Poté se stal nezávislým novinářem a spisovatelem.
Během četných cest po Spojených státech amerických, Mexiku, Asii a Jižní Americe dospěl k hlubokému, celostnímu pohledu na spojitost mezi osobní realitou, láskou, vztahy a smyslem lidské existence.
Autor žije na jihu Německa u Starnberského jezera. Společně se svou ženou Nicole Dianou v současnosti zprostředkovává na přednáškách, školeních, seminářích a jako poradce své hluboké poznání vnitřních a vnějších souvislostí u zásadních životních témat. Euromedia Group vydala jeho knihy Tajemství přitažlivosti srdce, Tajemství sedmi závojů, Tajemství plánu vašeho života, Tajemství Boha, Odpověď a Tajemství síly srdce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: