Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Chytré investice

Statistika nuda je, má však cenné údaje...
Jedním z ních může být informace o tom, že až 60 % českých domácností má pravidelně či nárazově problém vyjít s rodinným rozpočtem. Jak si i v takové chvíli vytvářet rezervy? Jak se z této situace dostat? Nebo ještě lépe - jak se do ní vůbec nedostat? Plošně nabízená řešení (spořicí účty, dluhopisy...) jsou výhodná víc pro poskytovatele takovýchto finančních produktů než pro jejich uživatele. Úsměvně, leč smutně pravdivě to vystihl jeden z moderátorů světové situace: "(Poskytovatelé) jsou natolik mazaní, že vás dokáží předběhnout i v otočných dveřích."
Co vám tedy můžeme nabídnout?
V první řadě je to právě nabídka běžných produktů pro život, jako je hygiena, úklid, vybavení domácnosti atd., která vám sama o sobě ušetří až tisíce korun ročně - a ušetřené peníze jsou jak známo peníze vydělané :).
Přímo v této kategorii "peníze" vám pak můžeme poskytnout poradenství na téma energie, tf. tarify, zateplení, úspora PHM, pojištění i leasing aut, spořicí programy či jednorázové investice s výnosy nad rámec nejen statistické, ale především reálné inflace. Zde už vám informace mohou vydělat až desetitisíce korun jednorázově či ročně.
Pro prvotní informace určitě postačí základní popis zde, v našem e-shopu, pro precizní a hlavně individuální vysvětlení jak a které produkty ve vaší konkrétní situaci využít si vyžádejte osobní konzultaci s některým z našich proškolených produktových specialistů (office@amalteia.cz, případně přes tf. číslo 775 89 80 87).