Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.
100% příroda

Šťáva z Aloe vera 99,7 % 1l

BD 20
16 hodnocení

Výjimečná, nejvyšší kvalita ALOE - a zároveň i nejpříznivější cena na našem trhu! Vyrobeno ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC (Mezinárodní vědecká rada pro aloe). Už staří Egypťané si vážili všemocné Aloe vera pro její blahodárné účinky. Dokonce ji nazývali rostlinou nesmrtelnosti a přidávali ji do nezbytné výbavy, která doprovázela zemřelé faraony na jejich poslední cestě.


 • (>3 ks) Skladem
207 Kč / ks
Kategorie: Detoxikace
 
Šťáva z Aloe 99,7% 1000 ml (1 litr)
 • patentovaná výroba: vědci, kteří se věnují výzkumu této výjimečné rostliny, přiznávají, že za svou neobvyklou biologickou aktivitu vděčí polysacharidům s velkou molekulární hmotností. Tradiční metoda výroby aloe však neumožňuje získání dlouhých polysacharidových řetězců, protože v jejím průběhu dochází k rozpadu dlouhých řetězdů na krátké s nižší molekulární hmotností. Tato skutečnost byla důvodem hledání jiného způsobu výroby šťávy z aloe, který by omezoval rozpad řetězců a díky tomu zvýšil účinné vlastnosti šťávy. Po několika letech výzkumů a zkoušek vypracovali vědci výrobní metodu umožňující získat šťávu z aloe, která obsahuje polysacharidy s požadovanou molekulární hmotností, což souvisí s dosažením maximální biologické aktivity. Tato metoda výroby šťávy je chráněna patentem a nazývá se TTS (Time, Temperature adn Sanitation). Umožňuje získat šťávu s vysokým obsahem nejaktivnějších polysacharidů. TTS je rovněž zárukou nejvyšší kvality šťávy, protože každá etapa této výrobní metody podléhá přísným zkouškám a kontrolám jakosti.
 • číslo registrace na MZČR: OVZ-35.1-02.08.2013-33863
 • účinky: viz text níže
 • dávkování: 50 ml (5 lžiček) denně, hodinu před jídlem. Před použitím se doporučuje rozředit vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu je možno užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Doporučená denní dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z Aloe.
 • složení: šťáva z Aloe - 99,7 %, regulátor kyselosti 0,3 % - kyselina citronová, konzervační látky: benzoan sodný, sorbát draselný
Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek. ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.
Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu max. 1 měsíce.
Pamatujte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Související obrázek
Obecné informace o Aloe Vera
Produkty z Aloe Vera jsou známé už po staletí, ale až nyní dokážeme plně docenit její skutečný význam při boji s moderními, tzv. civilizačními potížemi, které jsou obtížně léčitelné. Poruchy imunity, alergie, intoxikace chemickými léky, rakovina tlustého střeva, poruchy trávení, chronická zácpa, žaludeční vředy, cukrovka, žlučníkové potíže, jaterní choroby, chronické infekce močových cest, ale i hypertenze, kornatění tepen, lupénka, migrény, střevní katary, chronická únava, bolesti kloubů vč. revmatizmu, to jsou v současnosti nejčastější zdravotní problémy, se kterými si moderní medicína nedokáže vždy uspokojivě poradit tak, aby byl pacient spokojen. A právě v těchto indikacích je Aloe velmi slibným podpůrným prostředkem bez vedlejších účinků a kontraindikací.
Jednou z hlavních příčin vzniku chorob je nedostatek pro zdraví důležitých látek, které bohužel nejsou obsaženy v potřebném množství ve stravě, tělo při jejich nedostatku zbytečně strádá a v důsledku toho je pak náchylné k mnoha nemocem. Problematika správné výživy je dlouho diskutovanou otázkou a až v poslední době se zjistilo, že nejen její kvantita, ale zejména její kvalita rozhoduje o našem zdraví.
Byla analyzována řada nových látek, které jsou doslova revolučním objevem ve výživě. Jednou z nich je například Acemannan, který je nezbytný pro správné fungování imunity na úrovni buňky. Do puberty je tato látka přítomna v našem organizmu, ale v období dospělosti jsme závislí na jejím přísunu prostřednictvím stravy. A právě Acemannan je obsažen v Aloe vera.
Nejen tato látka, ale přítomnost dalších minimálně 160 látek činí z Aloe vera, kterou nazýváme lilií pouště, doslova zázrak přírody. Není jistě možné vyjmenovat všechny zdravotní účinky tohoto královského sukulentu, jedno je však jisté - Aloe je zejména v dnešní době civilizačních chorob dlouho hledaným prostředkem, od něhož lze opravdu očekávat mnohé a záleží jen na nás, zda se rozhodneme si účinky Aloe na sobě ověřit. 
Výtažky z Aloe vera jsou přírodní substancí s vysokou nutriční hodnotou a regenerační aktivitou na úrovni buněk.Buňky čistí, vyživuje, napomáhá odstraňování odumřelých a urychluje zdravé buněčné dělení. Buňky vyšší kvality znamenají zlepšení funkce orgánu, orgánových systémů i celého organizmu.
Aloe působí svou unikátní vlastností ve dvou oblastech:
 • na epitel = anatomický termín pro vrstvu buněk, které tvoří největší orgán našeho těla - kůži a stěny všech vnitřních dutin - sliznice.
 • imunitní systém. Obsahuje tzv. imunomodulátory, které podporují a vyrovnávají funkce imunitního systému jak v případě snížené, tak zvýšené aktivity.
Epitel je anatomický termín definovaný následovně: "Epitel je krycí tkáň, výstelka, která pokrývá zevní povrch těla a vnitřní povrch dutých orgánů s výjimkou cév a mozkových komor." Naším plošně největším epitelem je kůže, ale do epitelu zahrnujeme i výstelku střev, bronchiálních trubic a pohlavního ústrojí. Není proto divu, že aloe vera je účinná nejen při poranění pokožky, ale např. i při zánětu střev nebo astmatu. 
Jak Aloe vera působí?
Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následné hojení. Tato vlastnost však není prospěšná jen pro lidi s vážnými zdravotními problémy; většina lidí, která aloe vera používá, říká, že se cítí daleko lépe a navíc i klidněji, bez stresů. To může být způsobeno kladným účinkem aloe vera na náš imunitní systém, který se stává vyváženější anebo lépe "naladěný", a proto i lépe chrání tělo před vnějšími vlivy. 
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
 • přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • napětí - únava
 • antioxidant
 • čištění a detoxikace
Vědecky jsou prokázány tyto účinky:
 • čistící
 • anestetický (tišící bolest)
 • baktericidní (protibakteriální)
 • fungicidní (protiplísňový)
 • viricidní (hubící viry)
 • protizánětlivý
 • antipyretický (srážející horečku)
 • regenerační (regenerace buněk)
 • zvyšující prokrvení
 • výživný
Následující účinky byly pozorovány a hlášeny při vnitřním (jako nápoj) nebo vnějším (na pokožku a vlasy) používání aloe vera produktů:
 • Vzhledem k přítomnosti saponinů je aloe vera přírodním čisticím prostředkem.
 • Vzhledem k obsahu ligninů má schopnost pronikat do tkání.
 • V oblastech, kde je aplikován, dokáže znecitlivět tkáň a odstranit bolest i hluboko pod povrchem včetně kloubních a svalových bolestí.
 • Ve vysoké koncentraci a v přímém styku s bakteriemi po dobu několika hodin působí baktericidně. Může snížit krvácení.
 • Při vyšší koncentraci, přímém kontaktu a dlouhodobém působení má protivirový a protiplísňový účinek.
 • Je antipyretický, snižuje intenzitu teploty pod vředy.
 • Je protizánětlivý, chová se jako steroid, ale bez jakýchkoli vedlejších účinků.
 • Je antipruretický, zbavuje pokožku svědění a pálení.
 • Je přírodním zvlhčovačem dodávajícím vlhkost všem vrstvám pokožky.
 • Stimuluje buněčné dělení.
 • Proteolytické enzymy rozkládají odumřelou tkáň, a tím čistí ránu.
 • Pomáhá stimulovat krevní oběh v pokožce rozšiřováním kapilár.
 • Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů, sacharidů, enzymů a aminokyselin (primárních i sekundárních) dodává zdraví pokožce i tělu.
Bezpečnost: každý z výše uvedených účinků může být dosažen pomocí jednoho nebo více druhů léčiv. Většina z nich je však na lékařský předpis a často má mnoho nežádoucích vedlejších efektů. Při vysoké koncentraci je aloe vera schopna poskytnout stejnou službu, ale bez jakýchkoli známých nežádoucích vedlejších účinků, které chemicky vyrobená léčiva mají.

Na závěr:
Aloe vera není všelék a nepředstavuje ani žádná kouzla. Působí jen na dvě oblasti popsané výše - na epitelové tkáně a na imunitní systém. To je v hojné míře potvrzené informacemi, které hovoří o tom, jak během staletí tisíce lidí našlo úlevu při různých kožních problémech, jako jsou ekzémy, psoriáza, vředy, popáleniny, akné a dokonce štípnutí či kousnutí. Čas rovněž prokázal její skvělé vlastnosti při mnoha střevních poruchách, jako divertikulóza a zácpa. Po pravidelném užívaní aloe vera gelu se zlepšily i další stavy vyplývající z narušeného imunitního systému (např. artritida, astma, syndrom stálé únavy či lupus). Aloe vera hraje pouze doplňkovou roli při odstraňování zdravotních problémů. Je velice důležité, aby se lidé vždy předem poradili se svým lékařem. Diagnostika nemoci samotným pacientem může být velmi nebezpečná, protože různé vážné choroby se mohou projevovat symptomem mnohem méně závažné nemoci. Všem zájemcům o podrobnější charakteristiku aloe vřele doporučuji knihu chemičky polského původu, paní Elžbiety Olejnik: Průvodce zdravím a krásou. Kniha je zasvěcena čistě Aloe vera a jejím zdravotním i kosmetickým účinkům.
zdroj informací: www.celostnimedicina.cz, www.wikipedia.cz

Proč užívat ALOE VERA od Bio-Detox
 • přípravek Bio-Detox Šťáva z aloe 99,7% obsahuje více než 200 aktivních látek, jako jsou např. polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzymy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Tyto složky se navzájem doplňují ve svém působení a mají příznivý vliv na lidský organizmus.    
 • výchozí surovinou jsou pečlivě vybírané, nejčerstvější, zcela dozrálé listy aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.
 • certifikovaná surovina z Mexika: výchozí surovina je nakupována u největšího producenta aloe vera, tj. u společnosti AloeCorp Mexico, která se rovněž označuje za dodavatele nejlepší kvality Aloe vera na světě. Na posledním kongresu IASC v Texasu byla společnost Aloecorp a technologie zpracování Qmatrix® znovu oceněna za největší podíl při pěstování, výzkumu a finálního zpracování Aloe vera. IASC je vědecká organizace, která jako taková sice nemá za úkol hodnotit kvalitu preparátů, ale sleduje dodržování základních standardů při výrobě Aloe vera.
 • Bio-Detox Šťáva z aloe 99,7% získala certifikát kvality udělený International Aloe Science Council, který je výrazem uznání mezinárodního kolektivu odborníků a symbolem čistoty a nejvyšší kvality výrobku. Tato značka potvrzuje skutečnost, že tato Šťáva z aloe s pozitivním výsledkem prošla řadou přísných a profesionálních testů a zkoušek. Certifikát IASC je jedinou zárukou nejvyšší jakosti výrobků z aloe, která je uznávána na světovém trhu.
Ceny některých dalších produktů na trhu (porovnání provedeno 30. 11. 2018, výpočet vychází vždy z údajů o doporučeném dávkování uvedených prodejcem a aktuální ceny).
Poznámka na závěr: řada výrobců uvádí na etiketě obsah aloe v %, pokud si ale pozorně přečtete příbalové informace, zjistíte, že uvedená procenta se vztahují k tzv. nosiči a obsah je tedy výrazně nižší. Například pokud je obsah 70 % aloe, ale v nosiči, kterého je ve výrobku 40 %, znamená to, že aloe je ve skutečnosti ve výrobku obsaženou pouze 28 %. V tabulce vzhledem k nedostatku informací právě v tomto směru jsme tedy pro vás udělali pouze finanční porovnání. Kvalitativní za náš dělají uživatelé, kteří po prvním otestování Bio-Detox Aloe už u něj zůstávají, přestože předtím roky užívali jiné značky, např. LR, Forever a jiné. Stejně tak je jakékoliv další "mixování" příchutí kontraproduktivní - proto máme v nabídce po konzultacích s odborníky pouze aloe čisté, bez příchuti. Pokud si chcete koncentrát dochutit, doporučuje se udělat to až těsně před užíváním, a to buď šťávou z čerstvého ovoce, nebo ne-chemickými sirupy, ale kvalitními, přírodními, pokud možno za studena zpracovanými (najdete je v naší nabídce ZDE)
 
denní náklady v Kč (50 ml/den,
popř. doporučené dávkování)
Aloe Vera BioDetox 99,7% 1l á 288,- Kč
14,40 Kč
AloeVeraLive gel, Pharma Activ, 1000 ml á 450,- Kč (čistota 99,7%)
22,50 Kč
Aloe Vera gel, Dr. Popov, 500 ml á 230,- Kč
23,00 Kč
Eco Medica Aloe gel, 500 ml á 321,- Kč
32,10 Kč
Aloe Vera Gel, Forever, 1 l á 756,- Kč, dávkování 20 - 100 ml/den
37,50 Kč (popř.15,10 - 75,60)
Aloe Vera Drinking gel, LR Health & Beauty Systems 1 l á 719,- Kč
64,70 Kč
dtto, set 6 x 1 l za 3.989,- Kč
59,80 Kč
 
 

Podobné produkty

 • balance oil pomeranč 300 mlAkce100% příroda
  Nejjednodušší a zároveň nejúčinnější aktuálně známá prevence zdraví, uznávaná stále větším počtem českých lékařů. Největší...
  Dostupnost:Skladem
  Kód:ZZ 04
  ZinZino BALANCE OIL+ 300 ml POMERANČ
  1 290 Kč (–30 %)
  895 Kč
 • Zinobiotic plus aAkce100% příroda
  Zdravé střevo je nezbytné pro zdravé střevo. Vyladěná unikátní směs OSMI! přírodních zdrojů vlákniny, které metabolizují v...
  Dostupnost:Skladem
  Kód:ZZ 45
  ZinoBiotic Plus 180 g Zinzino
  980 Kč (–29 %)
  690 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: