Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Šťávy a sirupy

Přírodní šťávy a sirupy představují koncentrát účinných látek jednotlivých léčivých rostlin a plodů, ať už se jedná o "nový zázrak" goji, rakytník řešetlákový, aloe vera či černé bobule zahrnující dobře známé borůvky, ostružiny a maliny. Jedná se o velmi příjemně chutnající, čerstvě lisované šťávy bez konzervantů a dalších aditiv, které podporují imunitu, čistí krev a často i pomáhají řešit dlouhodobé zdravotní obtíže.
Husté a hutné Babiččiny sirupy chutnají stejně skvěle, jako by je připravila vaše babička - tedy poctivě a s láskyplnou péčí! Je v nich nezvykle mnoho ovocné dužniny, která se v lahvích přirozeně usazuje. Každý druh ovoce má svou typickou barvu, která v sobě ukrývá originální chuťový zážitek. Lahodné chutě a správně vyvážený podíl cukru či fruktozy předurčuje Babiččiny sirupy k všestrannému použití. To se neomezuje na „pouhé“ přelití chlazenou vodou, ale dají se skvěle využít i jako topping na zmrzlinu, po zmrazení jako skvělá ovocná „dřeň“, a také jako přísada do jogurtů a pudinků. V chladnějším období je lze zalít horkou vodou, čímž se jen zvýrazní jejich ovocná chuť!
Pokud se nebojíte experimentovat, vyzkoušejte naše sirupy v kombinaci s vaším oblíbeným alkoholem pro přípravu originálních „cocktailů“.
Ať už si z ovocné nabídky Babiččiných sirupů vyberete cokoliv, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou bez obsahu dodatečných konzervantů, barviv, aromat a zahušťovadel.