Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.
Akce 100% příroda

ZinZino PROTECT+ 60 tablet

ZZ 28
29 hodnocení
Imunitní systém je hlavní hradbou našeho těla proti nemocem. To, že nás ve chvíli jeho oslabení může zachvátit rýma, kašel, chřipka či angína, ví i malé dítě. Oslabený imunitní systém však často stojí v pozadí i celé řady dalších, mnohem závažnějších potíží, u nichž zpravidla hledáme příčiny jinde. PROTECT obsahuje mimo jiné Wellmune® - přírodní složku extrahovanou z pivovarských kvasnic, která je chráněná 40 patenty a která aktivuje sekundární imunitní systém k vyšší účinnosti a rychlosti při odstraňování cizorodých prvků v našem těle.
 
 • 1 600 Kč 618 Kč –38 %
 • Skladem
982 Kč / ks
Kategorie: Přírodní antibiotika
Použití: zdraví - akutní stav
 
ŽIVOT V ROVNOVÁZE
 • věda a technologie se vyvíjí závratným tempem, nejrychleji v lidské historii. O stravování a zdraví víme více než kdykoliv předtím. Tak proč jsme stále víc a víc nemocní?
 • díky společnosti ZinZino poskytujeme v rámci nové vědy nutriční faktotologie špičkové výrobky, které využívají aktivní výživové látky z potravin tak, aby bojovaly proti nerovnováze v našem moderním životním stylu
 • hlavním produktem je výrobková řada BalanceOil, účinně doplněná synergickými výrobky Xtend, Viva, Protect a ZinoBiotic
 • připojte se k milionům lidí, kteří již ZinZino výrobky* užívají a co je hlavní: užívají si díky nim kvalitnější zdraví a plnější život, a to při denních nákladech odpovídajících ceně jedné kávy v restauraci ( Protect = 26,- Kč/den popř. 18,- Kč/den pro zákazníky s předplatným). Se ZinZinem si prostě zdraví může dovolit každý!
* Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.(sdělení nutné pro dodržení současné legislativy EU)
 
ZinZino PROTECT+ 60 tabletek
Výsledek obrázku pro zinzino expect more from life
 • zcela přírodní, bezlepkový, bez GMO, veganský
 • ověřte si kliknutím doporučenou cenu v e-shopu dodavatele: 59,- €/1 ks (kurz 26,50 Kč = 1563,50 Kč, prémiová cena 35,- €/1ks, tj. 927,50 Kč - určená pro zákazníky, kteří si koupí jednorázově 9 ks). Naše zákaznické ceny jsou dlouhodobě nejnižší mezi českými e-shopy, navíc při využití naší klubové slevy až 13 % můžete nakupovat "olejíček" za prémiovou cenu, i když si koupíte jen jeden kus ♥
 • imunitní systém je hlavní hradbou našeho těla proti nemocem. To, že nás ve chvíli jeho oslabení může zachvátit rýma, kašel, chřipka či angína, ví i malé dítě. Oslabený imunitní systém však často stojí v pozadí i celé řady dalších potíží, u nichž zpravidla hledáme příčinu jinde (např. lupenka, lupy, mykozy, chronické záněty...)
 • přírodní antibiotikum s velice rychlým nástupem účinků (přírodní náhrada antibiotik z lékárny, bez vedlejších účinků pro naši střevní mikrofloru)
 • když komunikujeme s jinými osobami při práci, v tělocvičně nebo při cestování, jsme vystaveni jejich bakteriím. Také zažíváme fyzický a psychický stres v našem každodenním životě. Všechny tyto faktory ovlivňují náš imunitní systém, naše fyzické zdraví a celkový zdravotní stav.
 • ZinZino Protect+ je přírodní doplněk pro přirozené zvýšení a udržení imunity
 • obsahuje jedinečný vitamín D3, násobně účinný oproti jiným výrobkům na trhu, a standardizované vysoce účinné 1,3/1,6 beta-glukany získané z pekařských kvasinek: Wellmune®. Jedná se o důležitou živinu, která je obsažena jen ve velmi malém množství potravin a potravinových doplňků.
 • nejlepších výsledků pro zvýšení svého imunitního systému dosáhnete pravidelným denním užíváním. Obnova našeho imunitního systému "od první do poslední buňky" trvá 6-8 týdnů (buňka imunitního systému se ovšem obnovuje co 1-2 dny). Nechcete-li tedy PROTECT užívat pravidelně celý rok, dopřejte se alespoň 1-2x za rok dvouměsíční posilující kůru.
 • účinnost složek prokázala řada klinických studií:
 • VITAMÍN D - nejdůležitější formou vitamínu D pro naše zdraví je vitamin D3 (cholekalciferol). Vyrábí se v naší kůži, ovšem jen pokud máme dostatek slunečního světla. Najdeme ho také v některých potravinách, jako jsou mastné ryby, krevety, vejce a hovězí játra. Existuje pouze jeden veganský zdroj vitamínu D3, a to je lišejník. Vitamin D3 v Protectu pochází z ekologicky pěstovaných lišejníků, je bez GMO (certifikace) a jak už bylo uvedeno, je vhodný pro vegetariány i vegany.
 • 1,3/1,6 beta-glukany se přirozeně nachází v potravinách jako je pekařské droždí, houba shiitake a některé obiloviny (u těch však studie prokázaly pouze poloviční účinky, jedná se o 1,3/1,4 beta-glukany, běžně obsažené v jiných výrobcích na trhu). Wellmune® 1,3/1,6 Beta-glukany jsou výsledkem mnoha let výzkumů a klinických studií předních světových univerzit a vládních institucí. Do studií a vývoje bylo nainvestováno více než 350 milionů €. Wellmune® je chráněn více než 40 patenty a je zdokumentován 13 klinickými studiemi, které potvrzují jeho bezpečnost a účinnost.
 • doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou dávku.
 • skladování: skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah dětí
 • upozornění: potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o užívání se svým lékařem.
 • složení: směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Sacharomyces cerevisiae)*, vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), veganský vitamín D3 (cholekalciferol), protispékavá činidla (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT), kokosový olej, koncentrát z rýžových otrub), objemové činidlo (předželatinovaný kukuřičný škrob), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza). * Wellmune ™
 • nutriční údaje: 1 kapsle obsahue kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) 1,3-1,6 Beta-glukany * 200 mg,Vitamin D3 (400% referenční hodnoty) 20 μg, vitamín C (25 % referenční hodnoty) 20 mg
 • časté otázky
 • Co je beta glukanová složka v přípravku Protect?
  Tato složka se nazývá Wellmune ™. Je to přírodní složka z vlastního kmene pekařských kvasinek: vysoce účinné beta 1,3/1,6 glukany. Existuje 13 klinických studií, které podporují bezpečnost a účinnost přípravku Wellmune ™. Tyto studie se nevztahují na beta-glukany z jiných kvasinek nebo hub, protože mají odlišné struktury a jsou méně účinné.
 • Kdy a jak mám užívat Protect?
  Užívání je nejlepší pravidelně denně, aby se dosáhlo maximálního účinku posílení vašeho imunitního systému. Průměrná životnost imunitní buňky je přibližně 24-36 hodin. Protect posiluje nově vznikající imunitní buňky, které vaše tělo neustále produkuje, a právě tím se váš imunitní systém stává odolnějším.
 • Najdu beta-glukany v normálním jídle?
  Ano, 1,3/1,6 beta-glukany se nachází v potravinách, ale mají odlišnou strukturu a jejich účinnost je jen poloviční.
 • Existují lidé, kteří by neměli užívat Protect?
  Každý, kdo má za sebou transplantaci orgánu, by měl být opatrný. I když předklinické testy nezjistily žádné problémy ani v takovémto případě, je potřeba konzultovat užívání s lékařem. Obecně dodržujte doporučené dávkování na příbalovém letáčku.
 • Co se stane, pokud sním hodně tabletek?
  Horní denní příjem vitamínu D3 je 100 μg, což odpovídá 5 tobolkám. Pokud delší dobu omylem užíváte vyšší než toto množství, kontaktujte svého lékaře.

Víte o tom, že máte dva imunitní systémy?
Každý z nás má opravdu dva: vrozený (neadaptivní) imunitní systém a adaptivní (antigenně specifický) imunitní systém. Vrozený ikunitní systém je ve většině případů důležitější - chrání nás např. před infekcemi. Skládá se ze specializovaných buněk a enzymy jsou vždy přítomny a připraveny k boji s mikroby na infekce, jakmile se objeví hrozba. Adaptivní imunitní systém si může pamatovat specifické patogeny, např. z dlouhodobě pravidelně přijímané potravy, je tedy důležitý např. jako ochrana proti opakovaným infekcím.
(Přečtěte si článek o našem imunitním systému, sice poněkud delší, přesto však srozumitelný i pro laika. Autor: Prof. RNDr. Václav Hořejší, CSc., (*1949) vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK v Praze. V Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v. v. i., který od roku 2005 řídí a kde je vedoucím oddělení molekulární imunologie, se zabývá povrchovými a signalizačními molekulami buněk imunitního systému. Přednáší imunologii na Přírodovědecké fakultě UK v Praze.)
Související obrázek

Wellmune - jak funguje v našem těle


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: