Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

APIT náplast ÚLEVA OD BOLESTI pro opakované použití

Kód: VIT 17 VIT 18 Zvolte variantu
17 hodnocení
399 Kč / ks 2 138 Kč / ks od 399 Kč / ks
Skladem (>3 ks) Externí sklad, dodání do 2-10 dnů Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Univerzální náplast můžete použít na všechny typy akutní či chronické bolesti (zuby, hlava, záda, klouby...). Vhodná i pro děti. APIT náplasti využívají k úlevě od bolesti vibraci včelího jedu, jehož skvělými účinky se zabývá apiterapie. Výhodou náplastí APIT jsou nulové vedlejší účinky (nehrozí otoky, alergické reakce na včelí bodnutí ani anafylaktický šok), při výrobě náplastí navíc nejsou zabity ani poraněny žádné včely.
Náplast APIT vyvinuli vědci ve společnosti POZNIK, kteří za své výzkumy získali desítky mezinárodních vědeckých ocenění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UPOZORNĚNÍ: APIT náplasti mají u svých uživatelů velký úspěch, jak pro své účinky, tak pro svou schopnost zachovat si své účinky i při opakovaném použití. A to je paradoxně zřejmě jediná "piha na kráse" - cena. Totiž ne cena jako taková, v porovnání k jiným výrobkům je v přepočtu na kus a délku uživání jejich cena více než přijatelná a nižší než ceny u jiných fyto-náplastí, podle počtu opakovaného použití se dostanete řádově na jednotky, max. desítky korun, jenže - v originálním balení je náplastí šest, což je pro většinu uživatelů předzásobení až na několik let. Proto jsme se rozhodli umožnit vám zakoupení tzv. "testovacího vzorku". Zvolením si této varianty vyjadřujete souhlas s tím, že náplast vám nebude zaslána v originálním balení 6 ks.
 
APIT náplast ÚLEVA OD BOLESTI pro opakované použití
Výhody náplastí APIT:
 • opakované použití - při správné aplikaci lze použít mnohonásobně při nejrůznějších bolestech a zdravotních potížích
 • účinně pomáhají při nejrůznějších bolestech a zdravotních potížích - u zranění, bolesti kloubů, zubů, menstruační bolesti, nachlazení a různých infekcí mají široký rozsah a vysoké procento úspěchu
 • žádné nebezpečí anaphylaktického šoku - nezpůsobují bolest ani otok, mohou ji používat všichni bez omezení. Náplasti APIT obsahují informace o včelích bodnutí bez vedlejších účinků - jsou vhodné i pro děti a pro alergiky na včelí jed.
 • umožňují vám aktivovat léčivou energii pomocí vhodného souboru informací pro stimulaci přírodních a autonomních procesů, které nás přivádějí k naší prvotní rovnováze
 • rychlý nástup účinků po aplikaci
 • nulové vedlejší účinky na organismus a trávící trakt
 • při jejich výrobě nedochází ke zranění / smrti žádných včel
 • technologie POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdraví a životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).
 • náplast by měla být v každé domácí lékarničce pro případ náhlé, nečekané potřeby
Způsob použití: informované náplasti aplikujeme na místo, kde se vyskytuje bolest, a to pomocí mikroporézní lepicí pásky tak, že obrázek náplasti směřuje dolů, tj. dotýká se kůže.

Metoda APIT je výsledkem spolupráce mezi staletími prověřenou apiterapií a nejnovějšími informačními technologiemi firmy POZNIK. Při vývoji společnost Poznik úzce spolupracuje se včelařskou firmou Vogrinčič. Je nádherně povzbudivé, že tedy jde o výsledek zdánlivě neslučitelných oblastí: apiterapie a vědy. 
Apiterapie je věda o tom, jak včely a včelí produkty mohou zlepšit a uchovat zdraví. Znalosti o jeho výhodách jsou stejně staré jako samotné lidstvo, recepty a užitečnost produktů včel je možné vidět na textech zanechaných i těmi nejstaršími civilizacemi.
Egypťané, Číňané a Řekové používali včelí bodnutí k léčbě revmatoidní artritidy. V moderní době byla tato terapie používána častěji od roku 1888, kdy český lékař Filip Terč vydal knihu, kde studoval souvislost mezi bodnutím včel a revmatoidní artritidou. Terč byl pravděpodobně prvním moderním lékařem, který tuto chorobu léčil bodnutím včel. Studie potvrdila snížení zánětlivých reakcí a přenos signálů bolesti.
Zdravotní analgetické a protizánětlivé přínosy včelího jedu: při léčbě chronické bolesti, zánětů, onemocnění kloubů, zranění, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje celkové napětí svalové tkáně, zvyšuje pracovní kapacitu organismus, pomáhá při bakteriálních průjmech.
Včelí jed můžeme použít několika způsoby: bodnutím včel, mastí, injekcemi, masážemi, galvanickými aplikacemi, inhalací, perorálním požitím nebo akupunkturou.
Shrnutí osvědčených postupů společnosti POZNIK (citujeme z webových stránek dodavatele):
 • “Sledujeme zpětnou vazbu a odpovědi od uživatelů, abychom mohli snáze řídit další výzkum  a vývoj výrobků."
 • "Zpočátku jsme si mysleli, že náplasti budou vítaným doplňkem v úlevě od užšího množství problémů, ale stále více je zřejmé, že jsou prospěšné v řadě dalších situací, pro které klasická apitherapie zná řešení roky."
 • "Protože procento pozitivních zkušeností přesahuje 90 %, jsme přesvědčeni, že jsme trhu poskytli produkt, který je prospěšný a potřebný pro řadu uživatelů."
 • včelařství a apiterapie neztratily nic ze své účinnosti, pouze se zlepšily v symbióze a právě díky moderní technologii vyvinuté společností POZNIK je dostupná pro řadu lidí, kteří by ji jinak nemohli využít.
 • apiterapie zůstává nadále samostatným oborem, přispěla však důležitým podílem k novým technologiím. Informační technologie díky ní získaly nový rozměr, který jim umožňuje využívat minulé zkušenosti ke zlepšení stávajících postupů.
 • v budoucnu se musíme snažit o zlepšení všech znalostí, aniž bychom se obávali, že ztratíme všechno staré. Možná v budoucnu budeme schopni vyřešit některé problémy, kterým včelaři čelí, pomocí informačních technologií. První testy již ukazují povzbudivé výsledky v prevenci varoazy (infekční onemocnění včel) a my v testech pokračujeme.
 • zpočátku se zdálo, že náplasti APIT budou užívány pouze v případech akutní bolesti, jako například bolest zad, kolen a kloubů, bolest způsobená úderem / pádem. Postupně se ovšem oblast použití významně rozšířila. Dnes již máme tisíce pozitivních ohlasů přímo od uživatelů při léčbě řady dalších problémů. Největší rozmanitost aplikace sice stále zůstává ve spojení s bolestí páteře, kolen, kotníků, šíje, kyčlí a dalších kloubů, zákazníci však "hlásí" pozitivní účinky i při bolesti zubů, menstruačních bolestech, nachlazení či infekcích. A tak - přestože některým uživatelům jejich lékaři používání APIT náplastí nedoporučovali - může se více jak 90 % uživatelů dělit o své pozitivní zkušenosti se zlepšením kvality života díky zmírnění či úplnému odeznění chronických problémů (bolestí).

I bodnutí může léčit: základní informace o apisinu - včelím jedu
Že na tom včelím bodnutí něco je si lidé brzy všimli především díky včelařům. Protože často netrpěli dnou ani revmatem, začali lidoví léčitelé zkoumat vliv včelího bodnutí na lidský organismus. A nepřestává nás překvapovat dodnes.
Právě dna a revmatismus proslavily účinek včelího jedu nejvíce, zdaleka to ale není jediné použití. Například Ing. Jiří Janča, CsC (1924-2005), známý autor knih o alternativních léčebných postupech, využíval apisin k léčbě otoků, zánětů a dokonce i na ženské cysty. Mimochodem, jeho knížky určitě doporučujeme, dodnes je v prodeji více než 10 jeho titulů.
V roce 2014 agentury informovaly o zcela nové apiterapii, se kterou v Rumunsku léčí roztroušenou sklerózu. A dokonce tam už nabízí dalších třicet homologovaných produktů z medu, propolisu a mateří kašičky, se kterými lze léčit další nemoci. Podobný trend lze zaznamenat i u nás a na Slovensku. Více informací najdete na stránkách České apiterapeutické společnosti.
Včelí jed: setkat se můžete s název apisin, často je ale také nazýván jako apitoxin. Vždy jde o bezbarvou hořkou tekutinu, která na vzduchu rychle krystalizuje. Vyrábí ji včelky jako náboje do své mocné obranné zbraně – žihadla.
Záměrně píšeme množné číslo „náboje“, protože navzdory všeobecnému mínění nemusí včelka bodnout jen jednou a zemřít. Je sice pravda, že žihadlo má zpětné háčky, takže se v kůži zachytí a včelku nevratně poškodí. Pokud ale včela bodne do něčeho měkčího, například vosy při obraně úlu, o žihadlo nepřijde a souboj bez následků přežije.
Žihadlo, a tím i včelí jed, paradoxně vlastní jen „holky“ dělnice, a nikoli „kluci“ trubci, u kterých bychom to v lidském světě očekávali mnohem spíše. Žihadlo má také včelí královna, ale ta jej používá jen při souboji se sokyní.
Co všechno obsahuje
Podobně jako mateří kašička mění své složení působením vzduchu a času, i včelí jed „zraje“. Není proto jednoduché určit jeho přesné složení, obecně je ale nejvíce zastoupený melitin (ten poškozuje krvinky), apamin, který působí na nervovou soustavu, a fosfolipáza, která stojí za hemolýzou (tedy poškozením membrány krvinek, jež tím zanikají).
Všechny složky apisinu navzájem posilují své účinky, jsou tedy v tzv. synergii. Způsobují rychlou paralýzu a pohybové ochrnutí, protože působí na nervovou soustavu. Jed se rychle dostává do oběhového systému a snižuje krevní tlak, rozkládá červené krvinky a působí i na dýchací soustavu.
Během bodnutí uvolňuje včelka do okolí amylacetát, tedy tzv. poplašný feromon. Jak jej ostatní včely zachytí, okamžitě se přepnou do útočného módu a začnou být agresivní. Na osobní souboj s jednou včelkou proto zapomeňte, hrdost dejte stranou a utečte – ostatní jí brzy přiletí na pomoc. Pokud už ke včelímu útoku dojde, máte dvě účinné možnosti: skočit do vody nebo proběhnout křovím / listovým. Členitý podrost zmate smysly včel, a můžete se jim tak snadno ztratit. Naopak utíkat po volném terénu není příliš účinné, stále uvidí vaši běžící siluetu a v letu jsou daleko rychlejší. Určitě zavřete pusu, jediné bodnutí do jazyka může způsobit velký problém.

Transdermální terapie - obecné informace
 • terapie hojně využívaná nejen v Tradiční čínské medicíně (TCM), kdy přes kůži dochází k doplnění chybějících látek do našeho organismu. Povrch kůže je výbornou přístupovou cestou pro vstup léčivých látek do organismu. Díky této vlastnosti jsou někdy tyto náplasti označovány jako " suché infuze".
 • transdermální terapie - jeden z nejlepších způsobů, jak rychle, cíleně a efektivně řešit problém. Emulze, gely, náplasti se snadno používají a jsou účinné v rychlém nástupu do krevního oběhu (nedochází ke zdržení při průchodu trávicí soustavou).
 • náplasti pojí dávnou moudrost a poznatky alternativní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu
Hlavní přednosti transdermálních náplastí:
 • v současnosti jsou tím nejvhodnějším a nejšetrnějším způsobem podání některých přírodních látek, protože nezatěžují žaludek a játra a umožňují téměř 100 % vstřebání přípravku
 • cílený přístup aktivních léčivých látek do organismu
 • rychlé působení aktivní látky - působí téměř okamžitě
 • nepřetržitý přísun aktivních složek
 • absence nepříznivých vlivů na trávicí trakt, játra, ledviny...
 • náplasti nám pomáhají nejen zbavit se bolesti, ale mají skutečně terapeutický účinek a mohou výrazným způsobem urychlit vaši léčbu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: