Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

Yamazaki

Image result for yamazaki home logo

Precizní designéři japonské značky YAMAZAKI se zaměřují na praktické doplňky do každého domova, které budete s radostí užívat po dlouhá léta. 
Značka YAMAZAKI začala navrhovat své produkty primárně pro obyvatele bytů velkých měst, kteří si jakéhokoli prostoru navíc velmi cení. Proto jsou jejich produkty tak dokonale promyšlené do posledního detailu a každá ladná linie má svůj význam.
Ultimátní japonská preciznost a styl
Nechte se inspirovat výběrem doplňků, díky kterým bude fungování ve vašem domově procházkou růžovým sadem! Designéři ryze japonské značky YAMAZAKI kladou největší důraz na to, aby se jejich produkty daly využívat na sto procent, a to i v menších interiérech.
Jejich výrobky se drží jednoduchých, někdy až strohých liniií, jak je příznačné pro japonský styl bydlení. Navzdory svému střídmému tvarování nevypadají tyto doplňky v interiéru chladně - právě naopak.
Nikde nic nepřebývá ani nechybí. Každý ladný tvar má svou funkci i důvod.
 

Image result for yamazaki home logo  Image result for yamazaki home logo  Image result for yamazaki home logo

1 položek celkem
mýdlenka yamazaki zelená a
175 Kč

Designová lahůdka pro vaši koupelnu i mýdlo. Minimalisktický funkční design ideální do moderních domácností.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem