Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Spokar

Hodnocení činnosti marketingového manažera ve vybraném podniku ...

www.spokar.cz

Spokar je s námi již přes dvě stovky let!

Firma Spojené kartáčovny a.s., jejíž historie sahá až do roku 1882, patří mezi významné evropské výrobce a exportéry širokého sortimentu kartáčnického zboží.
Trvalý důraz kladený na kvalitu výrobků a modernizaci výrobního zařízení, systém řízení jakosti certifikovaný podle normy ISO 9001 a komplexně řešená logistika zaručují schopnost firmy vycházet vstříc požadavkům obchodních partnerů a jsou předpokladem spokojenosti uživatelů našich výrobků.
Firma si letos (r. 2020) vysloužila hned dvě mezinárodní ceny v oblasti designu. Za úklidovou sadu SPOKAR HOME získala firma ocenění German Design Award a za nový plochý štětec cenu zvanou Red Dot Design Award. Pod návrhy oceněných výrobků je podepsaný designér Petr Novague, který se zaměřil především na udržitelnost a ekologii.
 
Výrobní sortiment značky SPOKAR zahrnuje zejména tyto skupiny produktů:
  • zubní kartáčky a další kartáče pro osobní hygienu
  • kartáče a úklidové prostředky pro domácnost
  • školní a umělecké štětce
  • natěrací a malířské potřeby
  • technické kartáče

Přesvědčte se, že ve SPOKARu nabrali ten správný "druhý dech" a že jejich výrobky na 100 % splňují náročné požadavky na kvalitu i design.

Do naší ordinace dorazil kartáček SPOKAR????
Jsem fanda kartáčku Curaprox a nedám na něj dopustit. Rozhodla jsem se dát Spokaru šanci ????a vyzkouším ho. Kdo bude vítěz????? Spokar x Curaprox ???? #spokar #curaprox #curaproxlover #soubojkartacku #kdobudevitez #dentalnihygiena #dentalnihygienistka #uherskehradiste #dentalnihygienauherskehradiste #followme #folow4folow #followforfollowback #stomatologie #bojzazdravezuby #cistyzubsenekazi #dentalhygienist #dentalhygiene #lovemyjob #dentalhygienelove #dentalhygienelife #healthylife #healthyteeth #lovedentalcare #brushyourteeth #toothbrush Spojené kartáčovny se zaměřily na udržitelnost. Získaly tak dvě ... Na obrázku může být: makeup, text that says 'SPOKAR home mnohaleté GERMAN AWARD 2020'

7 položek celkem
kartáč na nádobí kulatý b
19 Kč

Rovné zakončení kartáče umožňuje snadné seškrábnutí nečistot, kulatá hlava pro snadné mytí nádobí.

FS 17
kartáč spokar 4434 eko
od 25 Kč

Zakončení hlavy praktickou ploškou pro snadné odstraňování zbytků jídla a nečistot.

FS 88
lopatka 5220 zelená
76 Kč

Smetáček a lopatka s gumovou lištou pro denní úklid vaší domáctnosti. Upozornění: barva štětinek smetáčku u bílé soupravy je...

FS 37
WC kartáč s nástavcem 4305
47 Kč

Závěsný WC kartáč pro čištění sanitárního vybavení.

SPOK 01
WC kartáč 4312
28 Kč
SPOK 02
WC souprava 4322
72 Kč

Klasická WC souprava pro čištění sanitárních ploch. Souprava v bílém provedení.

SPOK 03
WC souprava 4379
85 Kč

Klasická WC souprava pro čištění sanitárních ploch.

SPOK 04

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem