Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

Pharmind Corporation s.r.o.

O nás
 
 
 
Přírodní a zdravé ovocné tyčinky
Naše práce se stala naší vášní – vášní vymýšlet nové receptury ovocných tyčinek, které jsou na přírodní bázi. Které si můžeme dát každý den a které spolehlivě zaženou nejenom naši chuť a hlad, ale také nás nabudí.
Aktivní lidé v produktivním věku často trpí nedostatkem času. Spěcháte do školy nebo na pracovní schůzku, celý den jste se nestihli pořádně najíst a přemýšlíte jak rychle zabránit kručení v břiše? Pak jsou tu naše ovocné tyčinky! Stačí mít jednu s sebou v kabelce nebo kapse. Prostě ovoce do kapsy.
 
IFS
Naším hlavním cílem je vyrábět produkty nejvyšší kvality. V důsledku toho velice dbáme na všechny ingredience potřebné k výrobě. Proces výroby prochází podrobnou kontrolou – od kontroly ovoce a zeleniny jako takové až po jejich chuť. Tím garantujeme vysokou kvalitu všech našich ingrediencí.
Jsme hrdými držiteli IFS certifikace.
 
100% z ovoce
Bez lepku, bez konzervantů, bez aromat a dochucovadel.
Bez přidaného cukru. Jediný cukr, který v tyčinkách najdete je pouze a jen z ovoce a zeleniny.
Respektujeme přírodu a živé tvory. Všechny naše tyčinky jsou vegan a vegetariánské. Žádné suroviny nejsou geneticky modifikované.
 
Související obrázek
4 položek celkem
Dr.Light energy a
Novinka
26 Kč

Citron se zázvorem si nemusíte dávat jen v podobě čaje, když na vás přijde rýmička  Tato kombinace vám může také...

Dr.Light rakytník a
Novinka
26 Kč

Ovocných tyčinek si můžeme dát každý den. Spolehlivě zaženou nejenom naši chuť a hlad, ale také nás nabudí energií. Aktivní...

Dr.Light relax a
Novinka
26 Kč

Odměňte se, odpočiňte si, dejte si prostě relax! A k zrelaxování vám dopomůže i úplně nová příchuť tyčinky Dr. Light s...

more klikva a
Novinka
26 Kč

Nová řada ovocných tyčinek More&More vás překvapí, a to nejenom čtyřmi lahodnými variantami. Pečlivě vybrané ovoce v...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem