Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

New Remys

 
NEW REMYS, s.r.o. – Obchodiště.cz
Firma New Remys byla založena ing.Pavlem Remiášem v roce 1993 nejprve jako fyzická osoba a od roku 2005 působí na trhu jako spol. s ručením omezeným.
V 90. letech minulého století se společnost zabývala velkoobchodem ovocem a zeleninou, prodejem českého skla i porcelánu a provozovala rovněž maloobchodní prodejny.
Od roku 2000 je výhradní náplní činnosti velkoobchodní prodej suchých plodů a výrobků racionální výživy.
Od počátku našeho působení na českém trhu jsme se zaměřili na dovoz a distribuci nadstandardně kvalitních surovin a výrobků a touto cestou jdeme dodnes. V oblasti dražovaných výrobků tak nabízíme pouze nejkvalitnější produkty v anglickém jogurtu a pravé belgické čokoládě. Významným prvkem je rovněž ucelená, široká nabídka suchých plodů a výrobků racionální výživy. Klademe důraz na hledání stále nových výrobků i trendů v oblasti zdravé výživy. Každý rok tak přicházíme s mnoha novinkami, včetně výrobků privátní řady NEW REMYS.
V neposlední řadě pak věnujeme značnou pozornost servisu a komunikaci s našimi klienty. Vybudovali jsme vlastní dopravu, která denně zásobuje několik desítek zákazníků na celém území Moravy. Spolupracujeme s řadou ryze českých velkoobchodních subjektů.
Rok 2019 přináší nový krok firmy do nové budoucnosti. Od 1.5.2019 se stávají novými majiteli společnosti NEW REMYS s.r.o. pánové Marcel Pavlok a Jan Šanta, kteří stáli v roce 1994 u zrodu obchodní firmy BIOLANA s.r.o. z Frýdku-Místku.
1 položek celkem
remys lněné semínko a
23 Kč / ks

Zřejmě nejznámější semínka v Česku mají obrovský potenciál. Chybí ve Vašem jídelníčku ryby? Nahraďte je lněným semínkem! Ty...

REM 01

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem