Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Minimalist Cushion Covers

Minimalist Cushion Covers
Hledáte něco víc než jen povlak na polštářek?
  • značka Minimalist Cushion Covers je expertem na výrobu kvalitních povlaků na polštáře s originálními motivy
  • moderní i retro design, dětské motivy i motivy k zamyšlení a motivaci na celý život - vždy jsou precizně provedené a lahodí oku. Použitá technologie umožňuje tisk ve vysokém rozlišení a efektní stínování i na tzv. strukturovanou tkaninu (přiznaná vazba vláken)
  • bonusem je kvalitní tkanina s pevnou osnovní přízi - povlaky si díky tomu perfektně drží tvar i po vyprání. Mimoto se pyšní certifikátem Oeko-Tex, který zaručuje, že materiál neobsahuje žádné škodlivé látky.

Sada 4 povlaků na polštáře Minimalist Cushion Covers Cesso, 45 x 45 cm |  Bonami Pomocí dekorativních polštářků vykouzlíte v interiéru úplné divy • Bydlení  / inStory.cz Dekorační polštář na sedačku v černo bílé barvě

1 položek celkem
povlak mcc now a
275 Kč / ks

Včera. TEĎ. Zítra. Kvalitní polybavlna s tzv. přiznanou strukturou. Značka Minimalist Cushion Covers je expertem na výrobu...

MCC 01

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem