Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Mezzo caffeé

Související obrázek

Dovoz, pražení, balení a prodej kávy

Vůně, kterou si vždycky užijete a chcete ji vnímat znovu a znovu a znovu...

... tak takovou vůni vydává pouze čerstvě pražená káva. Nemluvíme ale o kávě, kterou si koupíte v běžném supermarketu. O kávě, která ležela týdny a měsíce někde ve skladu a následně v  regále obchodu. Ten pravý požitek vůně a chuti můžete zažít jen u čerstvě pražené kávy.

Proto kávu pražíme a dodáváme jen na přímou objednávku. Jsme rodinná firma, vzniklá v roce 1991.

Kávu vybíráme na základě dodaných vzorků,které si sami napražíme a otestujeme. Pokud bychom měli vyjmenovat všechny země, odkud dovážíme kávu, tak by to bylo jak na hodině zeměpisu. Takže jen ve zkratce zmíním některé geografické oblasti: jedná se především o jižní a střední Ameriku, východní a centrální Afriku, Indii a jihovýchodní Asii. Vozíme čerstvou surovinu a pražíme ji tady u nás, proto jsme schopni zaručit, že naše káva má po všech stránkách skvělé parametry.

Dalším zajímavým momentem je samotný původ kávových zrn. Tak jak milovníci vína zkoumají umístění vinice, její stáří a klimatické vlivy, tak i my posuzujeme rodokmen vybrané kávové plantáže. Každá káva má svůj osobitý příběh a tím pádem i specifickou vůni a chuť. 

A o co tedy mají klienti největší zájem? Co se týče nabízených káv, tak je to především káva z Brazílie a Kolumbie . Výběr kávy je však hodně individuální záležitost a je lepší si nejprve vyzkoušet více vzorků. Dodáváme kávu nejen do restaurací, hotelů a kanceláří,ale i do mnoha domácností.

A na závěr už jen taková specialitka. Pokud by někdo chtěl kávu v dárkovém balení, tak jsme schopni ji s klientem individuálně domluvit.

Děláme vše pro to, aby káva od nás přinášela radost do Vašich životů.

Výsledek obrázku pro mezzo káva

4 položek celkem
MK karamel a
126 Kč –7 %
117 Kč

Směs namíchaná ze 7 druhů káv s jemnou příchutí karamelu udělá radost každému znalci kávového prožitku.

JM 04
MK švýc čokoláda a
126 Kč –7 %
117 Kč

Směs namíchaná ze 7 druhů káv s jemnou příchutí švýcarské čokolády udělá radost každému znalci kávového prožitku.

JM 03
MK brasil santos a
126 Kč –7 %
117 Kč

Pokud chcete ochutnat skutečně výběrovou Kolumbijskou kávu, pak to jsou právě kávy z oblasti Bucaramanga. Kvalita této...

JM 11
MK brasil santos a
136 Kč –7 %
126 Kč

Panamská káva arabica je vyhlášená svou celkovou vyvážeností a lehkou chutí s oříškovými tóny. Pěstována je ve vysokých...

JM 08

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem