Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ego Dekor

Rodinná společnost Ego dekor nabízí na český i slovenský trh kvalitní designové doplňky do domu a zahrady. Kromě vlastní kolekce Ego dekor collection je tento velkoobchod i výhradním distributorem holandské společnosti Esschert design, francouzského skla La Rocheré, španělské kameniny Costa Nova a recyklovaného skla San Miguel. To vše lze shrnout pod společné označení "bydlení inspirované venkovem a tradicí". A co oni sami o sobě říkají?
Kdo jsme?
Na začátku byl sen dvou mladých lidí, kteří spolu chtěli žít a podnikat. Ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Po pár letech museli kompletně změnit zaměření firmy, a tak dnes, namísto kovového nábytku, jehož nákresy vznikaly za vůně dětských kašiček, prodává Ego dekor bytové a zahradní doplňky z celého světa. Z mladého páru jsou manželé a z firmy Ego dekor se stal jeden z největších dodavatelů pro český a slovenský trh ve svém oboru.
Sny se plní a nás baví to, co děláme. Firma se rozrůstá a dnes zaměstnává celkem 19 lidí, ale prvotní záměr zůstává stejný, chceme dělat radost. A přesně to jsme: Ego dekor, tak trochu jiný velkoobchod.
 
Výsledek obrázku pro egodekor
 
1 položek celkem
srdíčko kov egodekor a
34 Kč / ks

Kovové dekorace vydrží i déšť a ani vítr je neponičí. Můžete si tak jejich krásu užívat doma i venku na terase, poslouží i jako...

ED 02

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem