Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

AMWAY

Související obrázek

  • Po více než 50 let společnost AMWAY dodává výrobky, které jsou účinné a zároveň ohleduplné k životnímu prostředí. Nová řada výrobků je ještě víc bezpečná a ekologická, pokud se výrobky používají podle návodu; přitom zůstává vysoce účinná, což dokazují nezávislé certifikáty.
  • Faktorem, který odlišuje výrobky AMWAY HOME od ostatních, je systém BIOQUEST FORMULA. Jde o klíčovou odlišující informaci. Mimořádných čisticích účinků bez negativního vlivu na životní prostředí je u výrobků se systémem BIOQUEST FORMULA docíleno použitím vysoce aktivních přírodních složek, které mají skvělé čisticí vlastnosti, jsou koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.
  • BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ – Jakýkoli výrobek, o kterém se tvrdí, že je biologicky odbouratelný, musí být přirozeně rozložitelný, nezpůsobuje tedy znečištění životního prostředí. Složení výrobků AMWAY HOME™ je zcela biologicky odbouratelné.
  • KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ výrobků AMWAY HOME je zárukou účinnosti a obsahuje vysoké procento aktivních složek namísto plnidel či vody.
  • DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ* - Všechny výrobky AMWAY HOME jsou testovány dermatology, abyste měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. 
  • Charta pro udržitelný úklid AISE - AISE je zkratka pro International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products; tato organizace je oficiálním evropským představitelem tohoto odvětví. Certifikát AISE potvrzuje, že naše výrobky splňují jejich ekologické, společenské a ekonomické standardy. Toto vyjádření oficiálního zástupce odvětví výrobků určených k péči o domácnost v Evropě je fantastickým uznáním neutuchajícího úsilí společnosti AMWAY o vývoj vysoce účinných čisticích prostředků, které mají pozitivní dopad na celou planetu.
  • Program SAFER CHOICE - zařazení AMWAY výrobků do programu Safer Choice agentury EPA nesmí být chápáno jako doporučení. Označení Safer Choice signalizuje, že složení výrobku, jak o něm společnost Amway informovala EPA, obsahuje látky příznivější pro lidské zdraví a životní prostředí než běžné výrobky stejného typu. Co se týče složení, surovin a vlastností výrobku, spoléhají orgány Safer Choice výhradně na společnost Amway, její bezúhonnost a dobrou víru. Safer Choice neprovádí nezávislou kontrolu látek ve složení výrobku formou chemické analýzy, ani neposuzuje žádné z ostatních tvrzení společnosti Amway. Hodnocení Safer Choice se provádí výhradně z hlediska vlivu výrobku na lidské zdraví a životní prostředí, jak je uvedeno ve standardu Safer Choice, a na základě aktuálně dostupných informací a vědeckých znalostí.
Žádné produkty značky AMWAY nebyly nalezeny...