Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

Trenér očí

Společnost iM3 provozuje několik internetových obchodů, zaměřených především na prodej masérských stolů a pomůcky pro maséry. Zároveň je i výhradním dovozcem děrovaných brýlí (trenér očí) VISION FIX pro Slovenkso (od r. 2017), Německo (2010), Česko (2011) a Polsko (2012). Co o svých začátcích říká zakladatel a jednatel společnosti Ivan Matis?

  Výsledek obrázku pro iM3 s.r.o.Výsledek obrázku pro ivan matis

E-shop Maserskestoly.cz vznikl tehdy, když jsem na vlastní kůži pocítil, že domácí trh nenabízí tento druh kvalitních výrobků – chyběly na něm stabilní a pohodlné masážní stoly za přijatelné ceny.

Na podzim roku 2011 jsem absolvoval kurz klasické masáže, po jehož ukončení jsem potřeboval masážní stůl, abych mohl začít pracovat. Hledal jsem na internetu, ale nabídky mě neuspokojovaly. Ceny masážních stolů jsem považoval za přehnané. Právě tehdy se mi dostal do rukou leták jednoho hypermarketu, ve kterém nabízeli masážní stoly za zlevněné ceny. Dlouho jsem neváhal a hned jsem si jeden koupil. Myslel jsem si, že na zahájení mé masérské práce si tímto stolem vystačím, ale mýlil jsem se. Zanedlouho jsem si uvědomil, že co je levné, není vždy kvalitní. Stůl nebyl dostatečně široký, neměl místo na pohodlné uložení rukou, molitan na podhlavníku nebyl dostatečně silný a nezajišťoval pohodlí zákazníka. Po krátké době si zákazník hledal pohodlnou polohu, jelikož ležení na stole nebylo optimální. Nejvíce mi vadilo, že se stůl během masáže houpal a nohy vrzaly. Byl jsem z toho zklamaný a rozhodl jsem se stůl vrátit. Naštěstí ho, po dlouhodobém stěžování, vzali zpět a vrátili mi peníze.

Nevěděl jsem, jak dál. Nakonec jsem zavolal jednomu spolužákovi, aby mi poradil. Řekl mi, že v zahraničí narazil na velmi dobrý masérský stůl za přijatelnou cenu. Navštívil jsem ho, abych stůl viděl na vlastní oči. Překvapilo mě, že stůl byl jen o pár eur dražší než ten můj z hypermarketu. Navzdory dobré ceně byl jeho masérský stůl profesionální, vyhovoval veškerým potřebám – byl dostatečně široký, pohodlný i stabilní. Skoro jsem uvěřil tomu, že člověk musí při koupi masérského stolu uzavřít kompromis – buď si koupí skládací, ale nestabilní nebo stabilní, ale stacionární. Zjistil jsem, že to nemusí být pravda. Existují masérské stoly, které navzdory tomu, že jsou skládací, jsou i velmi stabilní. Od té doby masíruji výhradně na tomto masérském stole. Vyhovuje to jak mně, tak i přáním mých zákazníků.

Vzhledem k tomu, že mám za sebou víceletou praxi v oblasti internetového prodeje, rozhodl jsem se kontaktovat výrobce, abych mohl distribuovat jeho výrobky. Dohodli jsme se na podmínkách prodeje. Udělil mé firmě výhradní distribuční právo pro Slovensko a Českou republiku. Později jsem kontaktoval další výrobce, abych uměl uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších profesionálů. Mým cílem je nabízet začínajícím i profesionálním masérským kolegům vysoce kvalitní masážní lehátka za přijatelné ceny. Moc dobře vím, že na začátku se počítá každý cent, proto nabízím začínajícím masérům možnost zakoupit si masážní lehátko za zvýhodněnou cenu.

Jelikož od roku 2007 pracuji jako BEMER terapeut a postupně absolvuji nové kurzy masáže, na stránce postupně přibudou i terapeutické přístroje, matrace k thajským masážím a k masáži shiatsu a také příslušenství pro maséry.

Všem masérům přeji mnoho zákazníků a zákazníkům pevné zdraví!

S přátelským pozdravem, Ivan Mátis

Jsem držitelem certifikátu:
  • Poradce pro zdravotnickou techniku BEMER (2007)
  • Reiki terapie I. a II. (2008)
  • Klasická masáž (2011)
  • Tradiční thajská masáž (2012)
  • Kraniosakrální terapie (2013)
  • Chiropraxe (mobilizační a manipulační techniky - 2013)
  • Strukturální integrace (fasciální techniky - 2014/2015)
  • Viscerální manipulace (manuální ošetření vnitřních orgánů - 2014)
  • Japonská masáž (2015)
  • Osteopatie (2016-2018)
 
2 položek celkem
Elegant barvy
590 Kč –2 %
576 Kč

První, co by nám měl oční lékař doporučit pro zlepšení stavu u řady očních vad a nemocí, jsou speciální cviky a speciální...

TO pouzdro
120 Kč

Kvalitní polstrované pouzdro vyrobené přesně na míru pro děrované brýle zajistí jejich bezpečnost během přenášení - např. z...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem