Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

Elisha Ministries, z.s.

Elisha Ministries je nezisková organizace zaměřující se na knižní a veřejnou evangelizaci a vzdělávání.
 
Jsme skupina milých křesťanů, která přijímá zodpovědnost za "roznesení evangelia až na samotný konec světa" (Bible - Matouš 28,19; Marek 16,15; Lukáš 24,47; Skutky apoštolů 1,8). Úzce spolupracujeme s církví Adventistů sedmého dne.
Evangelium, to je radostné poselství o Pánu Ježíši Kristu, který se z lásky rozhodl zachránit celé lidstvo. Tak přišel na Zemi, zemřel na kříži, a tím z nás sňal "kletbu hříchu" - za hřích je smrt. Jeho život bez hříchu a následná smrt smazala náš nutný podíl na smrti. Jeho smrt, protože je Bohem, znamená, že postačuje. Nemusíme už my, hříšníci, umírat za svůj hřích. Všechny nás "vysvobodil" z "klatby hříchu".
Tak nádhernou zvěst jsme sami přijali. Naplnila nás radostí a silou k prožívání plnohodnotného života se smyslem. Dělíme se o to, co jsme sami poznali a přijali. Dělíme se o to všude, kde můžeme. I na tzv. misijních týdnech (táborech), na kterých hlouběji poznáváme evangelium a dělíme se o něj. Tím více věříme, z toho se radujeme a rozhojňuje se naše pokora.
Podívejte se na videa z misijních táborů na kanále "Misijní tábory".
 
Mission Camp Beskydy 2014
2 položek celkem
Ten který přichází kniha
0 Kč

Každý z nás o něm slyšel, kolik z nás však jeho příběh zná doopravdy? Kniha vypráví příběh Ježíše Krista způsobem, který...

Ten který přichází CD
0 Kč

Každý z nás o něm slyšel, kolik z nás však jeho příběh zná doopravdy? Knihu, která vypráví příběh Ježíše Krista způsobem,...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem