Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

1 Nominal

Seznamte se s firmou NOMINAL:
 
 
Za více než dvacetpět let existence naší firmy Nominal (*zal. 1993) se toho stalo hodně. Stihli jsme se rozrůst nejen coby firma, ale i jako rodina o další generaci dětí. Ty jsou pro nás inspirací pro všechna zdravá rozhodnutí. Dbáme především na kvalitu surovin a některé si i sami pěstujeme.
Fakt, že patříme k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi, nám za tu spoustu let také dává chuť dělat našim zákazníkům život pestřejší. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že naše produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. Tajemství naší receptury na nové směsi na chleby, pečivo a pro vaření bezlepkových potravin vám sice neprozradíme, ale věřte, že bez fortele a pomoci moderních technologií by se k vám na stůl nedostaly.
Co je však nejdůležitější – za celou dobu, co pro vás rozšiřujeme sortiment, zjišťujeme, že rostete s námi a zajímáte se o nové možnosti v gastronomii. Trávíme s vámi čím dál více času i zde na internetu. Nasloucháme vám. Chtěli bychom vám letos představit naše nové stránky, obaly a recepty. Budeme pozorně sledovat vaše zkušenosti a reakce na naše produkty.
A vás, dlouholeté podporovatele, partnery a odběratele, bychom rádi pozvali k nám, nechali nahlédnout pod pokličku, abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit, jak vznikají opravdu kvalitní, s chutí připravené potraviny.
Příroda, pečlivost, pokora a píle. Bez toho by těch 25 let nedávalo smysl a vám, našim zákazníkům, děkujeme, že nám vracíte svým zájmem energii a chuť dělat věci poctivě.

Za naši firmu i rodinu Milan Novák, majitel Nominal.
(převzato v plném znění z webových stránek společnosti)
3 položek celkem
kaše čiroková a
Sleva
48 Kč –50 %
24 Kč

DDS: 17.1.2020 (vydrží vám do 1/2021). Bez lepku, vyšší podíl vlákniny, bílkovin a vitaminy skupiny B. Čirok je opomíjenou, o...

kaše pohanka a
Sleva
54 Kč –50 %
27 Kč

DDS: 3.1.2020 (vydrží vám do 1/2021). Pohanková kaše může být dobrým společníkem pro každého: díky své lehce oříškové chuti...

kaše semínková a
Sleva
60 Kč –50 %
30 Kč

DDS: 21.1.2020 (vydrží vám do 01/2021). Jedna z nejoblíbenějších kaší - kombinace tradiční kaše ovesné a dávky olejnatých...

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem