Vážení návštěvníci, k 1. 9. 2019 jsme přešli na novou verzi e-shopu, která vám přináší vedle moderního vzhledu i mnoho nových funkcí, které ve starém e-shopu nebyly. I když usilovně pracujeme na převodu téměř 3000 výrobků a nastavení funkcí, může se stát, že ne vše bude fungovat správně. Pokud na takovou chybu "narazíte", informujte nás o tom prosím na e-mail landova@amalteia.cz. Děkujeme a těšíme se na naše společné nakupování :)

1 Legler

  • německá firma Legler,zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček, je na evropském trhu již od roku 1996
  • všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny podle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí.
  • dřevo, které se používá pro tyto hračky, pochází v naprosté většině z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.
  • dřevěné hračky Small foot dělají radost všem dětem již od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti a podporují jejich duševní i fyzický vývoj tou nejpřirozenější cestou.
Žádné produkty značky 1 Legler nebyly nalezeny...