Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Turbo-Loc® polička úzká

Kód: W 51
Neohodnoceno
534 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Pro připevnění nepotřebujete ani vrtačku, ani lepidlo a dokonce ani čekání 24 hodin od upevnění, prostě jen přitisknete na očištěný podklad a je hotovo! Ve videu se můžete podívat, jak snadné, rychlé a pevné připevnění opravdu je i v praxi. Nosnost až 40 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wenko Turbo-Loc® Samodržící polička úzká 30 cm

Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?
Řešením na tyto situace je Wenko! Má pro vás hned pět kolekcí pod označením Static-Loc, Turbo-Loc, Vakuum-Loc, Express-Loc, Power-Loc a v Vacuum-Loc, první dvě jsme pro vás zařadili do naší nabídky (proč? to si můžete přečíst v povídání pod záložkou "dodavatel").
  • k připevnění neoptřebujete ani vrtačku, ale ani lepidlo :)
  • speciální a super silná samolepicí vrstva totiž vše sama udrží. Stačí jen odlepit zadní krycí pásku a pak ho jen pořádně přimáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu. Do vteřiny tak na něj můžete věšet vše potřebné - žádné dlouhé čekání přes noc či podobně, jak je tomu u lepidel. Opravdu jen přilepíte - a můžete hned použít!
  • při testování jsme za vás prověřili nosnost i kvalitu připevnění. Výrobky řady Static-Loc drží nejlíp ze všech otestovaných, drží jako přibité i po třech letech od prvního použití (testované prostory: koupelna, WC, kuchyně)
  • důležité je, abych povrch nebyl příliš porézní, ale co nejvíce hladký (jemně porezní kachličky však bez problému snese)
  • na rozdíl od řady Static-Loc, která je opakovatelně přemístitelná, je řada TURBO-LOC ve stylu "jednou - a dost". I když ... pokud se např. stěhujete nebo jen chcete změnit organizaci v místnosti, můžete háčky opatrně odlepit a následně přilepit např. lepidlem k tomu určeným.
  • rozměr: 8 x 9 x 30 cm
  • materiál: odolná chromovaná ocel
  • nosnost až 40 kg
  • podívejte se na krátké instruktážní video

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a organizace
materiál: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: