Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Turbo-Loc® háček stříbrný nosnost 40 g

Kód: W 34
Neohodnoceno
196 Kč / ks
Na dotaz
Jednoduché připevnění bez vrtačky - a přesto drží jako přibitý, vysoká nosnost (ař 40 kg), originální design - může obyčejný háček nabídnout ještě něco víc?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?
Řešením na tyto situace je Wenko! Má pro vás hned pět kolekcí pod označením Static-Loc, Turbo-Loc, Vakuum-Loc, Express-Loc, Power-Loc a v Vacuum-Loc, první dvě jsme pro vás zařadili do naší nabídky (proč si můžete přečíst v povídání pod záložkou "dodavatel").

  • háček, k jehož aplikaci neoptřebujete ani vrtačku, ale ani lepidlo :)
  • speciální a super silná samolepicí vrstva totiž vše sama udrží. Stačí jen odlepit zadní krycí pásku a pak ho jen pořádně přimáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné - žádné dlouhé čekání přes noc či podobně, jak je tomu u lepidel. Opravdu jen přilepíte - a můžete hned použít!
  • přísavka udrží až 40 kg hmotnosti
  • důležité je, abych povrch nebyl příliš porézní, ale opravdu hladký
  • průměr: 6 cm
  • materiál: litý vysoce leštěný zinek (oproti jiným materiálům má nízký stupeň koroze, proto se perfektně hodí do vlhkého prostředí jako je třeba koupelna)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: