Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Mason Cash Dřevěná obracečka masiv, délka 32 cm

Kód: NZ 254
Neohodnoceno
178 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024

Elite Beech je nová kolekce anglické značky MasonCash, která nabízí tradiční kuchyňské pomocníky v brilantním a stylovém provedení. Vše je vyrobeno z tvrdého buku v oblých a na dotyk příjemných tvarech. A tak si při pečení a vaření budete připadat jako za starých časů, kdy kuchyně našich prababiček byly plné jen těch doplňků, které dokážou vydržet i tu největší zátěž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si každý den v kuchyni naplno! Třeba se značkou Mason Cash, která vás dostane svým stylem, kvalitním zpracováním či vědomím, že se její produkty za dlouhou dobu změnily jen málo - tradice trvající přes 200 let vypovídá  o produktech více, než tisíc slov. Udělejte si radost a vpusťte k vám domů čerstvý vánek stylu, elegance a rafinovanosti.
 
Mason Cash obracečka
  • rozměry: 32 x 2 x 6,5 cm (délka x tlušťka x šířka)
  • materiál: buk
  • doporučujeme mýt pouze ručně - není vhodné do myčky na nádobí
Elite Beech je nová kolekce anglické značky Mason Cash, která nabízí tradiční kuchyňské pomocníky v brilantním a stylovém provedení. Vše je vyrobeno z tvrdého buku v oblých a na dotyk příjemných tvarech. A tak si při pečení a vaření budete připadat jako za starých časů, kdy kuchyně našich prababiček byly plné jen těch doplňků, které dokáží vydržet i tu největší zátěž.
Kvalitní materiál, ze kterého jsou všechny produkty kolekce Elite Beech vyrobeny, vám zaručují dlouhou službu. Vzhled produktů zase zaručí radost při každém pohledu na ně i při každém doteku. Přírodní materiál v dnešní přetechnizované době prostě potěší všechny vaše smysly. A to je důvod, proč se vyplatí mít kuchyňské pomocníky této značky doma, přestože se dají sehnat levněji z méně kvalitního dřeva či z plastu. Uvidíte, že jakmile si koupíte jeden produkt z této kolekce, budete si chtít doplnit i ty další. Věříme, že i pro vás to bude láska na první dotek!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: