Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní pasta SUPIRIVICKY s hřebíčkem 75 g

Kód: MF 64
100% příroda
5 hodnocení
Značka: MyFood
98 Kč / ks 1 307 Kč / 1 kg
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2020
Efektivně uzdravuje a posiluje dásně, zuby, hrdlo i jazyk. Má svěží příchuť, která osvěžuje dech, pomáhá proti zubnímu kazu a preventivně předchází zbarvení zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta SUPIRIVICKY s hřebíčkem 75 g
 • přítomnost mikroorganismů v ústní dutině je příčinou poškozování zubního chrupu
 • svěží příchuť, která osvěžuje dech, pomáhá proti zubnímu kazu i plaku a preventivně předchází zbarvení zubů díky obsaženým bylinným složkám. Napomáhá také odstraňování zubního kamene.
 • většina hlavních zdravotních problémů dneška je ze stravovacích návyků. Doktoři viní ze špatné konzumace nekvalitních potravin, masových produktů, cukrů a různých nápojů, které ovlivňují kvalitu chrupu. Ajurvedské ingredience použité v zubní pastě Supirivicky efektivně uzdravují a hojí dásně, zuby, hrdlo i jazyk.
 • ve výrobku je použité více než deset Ajurvédských ingrediencí, výzkum účinků a složení proběhl v laboratořích firmy Siddhalepa
 • na zubní kartáček nanášíme pouze malé množství zubní pasty (proti běžným pastám stačí cca třetina množství. Nejlépe dosáhnete správného "mini-dávkování", když budete pastu nanášet napříč kartáčkem, ne podél, jak jste zvyklí.)
 • pro dokonalu ústní hygienu je vhodné požívat oba druhy zubních past, Supirivicky i Sumudu.
Složení: Neobsahuje fluorid. Obsahuje Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate,Garcinia cambogia Fruit Ext, Piper nigrum Fruit, Terminalia chebula Fruit Powder, Phyllanthus emblica Fruit Powder, Syzygium cumini, Mimusops elengi Flower Ext, Glycyrrhiza glabra Rhizome / Root Ext, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Tephrosia villosa, Tephrosia purpurea Leaf Ext, Eugenia caryophyllus Bud Oil.
Hmotnost: 75 g
Země původu: Srí Lanka
Účinky podrobněji:
Dokonalá čistota ústní dutiny
Základem zubní hygieny je jistě důkladné vyčištění zubů. Extrakt z černého pepře, tamarindu, skořice a lékořice účinně brání množení mikroorganismů způsobujících zubní kaz a tím i chrání před jeho vznikem. Tyto výtažky jsou přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě. Bylinné extrakty mají navíc regenerační účinky na drobná poranění v ústech.
Posílení obranyschopnosti
Zubní pasta Siddhalepa Supirvicky zároveň působí také významně preventivně. Kromě ochrany před zubním kazem přispívá ke zvýšení celkové obranyschopnosti zubů i dásní a zvyšuje jejich odolnost před zánětlivými onemocněními a dalšími obtížemi. Dokáže také chránit před nevzhledným zbarvením zubů například od čaje, kávy či červeného vína. 
Zdravé dásně a svěží dech
Zubní pasta Supirvicky celkově ozdravuje ústní dutinu a působí příznivě také při zánětech dásní. Má účinek i proti aftům a podporuje hojení drobných oděrek a podráždění, které mohou být zdrojem infekce. Zároveň vám dodá svěží dech na celý den bez nutnosti použití syntetické parfemace.

Co o ajurvédě říká MUDr. Michaela FERANCOVÁ:
AJURVÉDA - HARMONIE TĚLA A DUŠE

Související obrázek

 • ajurvéda znamená v sanskrtu "umění žití". Aayus je život, véda je vědomost či poznání
 • ajurvéda byla lidstvu darována před několika tisíci lety. Je považovaná za nejstarší ucelený medicínský systém, ale tuto definici přesahuje v mnoha ohledech. Ajurvédou se člověk učí chápat život a tím ho získává v jeho hlubší podstatě. Vysvětluje nám nejen fyzické a psychologické aspekty bytí, ale zahrnuje i rovinu filozofickou, morální a etickou. Ve svém celostním holistickém přístupu se zaměřuje na individuální lidskou bytost, ale současně respektuje principy univerzálního zdraví.
 • Charaka Samhita, jeden z nejstarších originálních rukopisů ajurvédy, označuje duši, mysl a tělo za tři pilíře života. Ajurvéda tak vnímá život jako spojení těchto tři aspektů na pozadí nekonečného vesmírného vědomí. Účelem života je poznat nebo realizovat svojí vyšší podstatu a vyjádřit ji v našem každodenním životě. Individuální lidský život tak představuje zmenšený obraz celého vesmíru. Ajurvéda je lékařská věda, jenž nám dává možnost pochopit naše tělo, mysl a vědomí, což je podstatou lidského zdraví a štěstí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty
Použití: prevence zdraví - zvýšení imunity

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I když nakupujeme výrobky především přímo u výrobců, občas se podaří najít velkoobchod se stejnou filozofií, s jakou vznikal náš projekt: kvalita za rozumnou cenu, nepředražené výrobky, upřednostňování českých dodavatelů... proto vám představujeme nášeho hlavního velkoobchodního partnera:

společnost My Food
Výsledek obrázku pro myfood velkoobchod
Máte prodejnu zdravého životního stylu, nebo chcete přinést do nabídky vaší současné prodejny zdravé a trendy potraviny? Věříte naší myšlence, že každý má mít možnost dobře jíst a kvalitně žít? Pojďte s námi spolupracovat na velkoobchodní bázi.
V nabídce máme více jak 3000 produktů. Náš sortiment se skládá z trvanlivých i chlazených potravin, BIO potravin, nápojů, potravinových doplňků, aromaterapie, ale také EKO kosmetiky a EKO drogerie.
Budeme velmi rádi, pokud spojíme síly a společně nabídneme našim zákazníkům kvalitní produkty za rozumnou cenu.
Věříme, že každý má možnost dobře jíst. Dokonce, i když má málo času nebo není zrovna šéfkuchař. Známe 100 % našich dodavatelů, suroviny zpracováváme s láskou a pečlivě hlídáme složení všech produktů, které nabízíme jak velkoobchodně, tak v našich obchodech. Stále pro vás hledáme a objevujeme nové chutě a kombinace, abyste si s námi mohli život opravdu vychutnat.
Milujeme dobré jídlo
 • Jsme mlsní a také hodně zvědaví. Zajímá nás kdo, z čeho, kdy a jak vypěstoval, odchoval či vyrobil to, co jíme. Poznáme kvalitu a po vás chceme totéž. Společně pak můžeme dobré jídlo povýšit na kulinární zážitek.
Jsme lokálně světoví
 • Neustále ochutnáváme a porovnáváme. Obdivujeme tradiční lahůdky i vyhledáváme nové, a to jak domácí, tak ze světa. Chceme jíst české maso, francouzské sýry a italské prošuto.
Láska na celý život
 • Milujeme dobré jídlo jako vy, a proto si přejeme, abyste se k nám často a rádi vraceli. Chceme vás inspirovat i naslouchat vašim přáním. Zkrátka aby nám to vydrželo, dokud nás plný žaludek nerozdělí.
Dobré jídlo je kumšt, ale žádná věda.
 • Proto vyprávíme příběhy šikovných farmářů, pekařů, zelinářů a dalších drobných producentů, kteří zkrátka umí a svému řemeslu dávají první poslední. Také věříme, že chemie patří do zkumavky, a ne na talíř.