Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.
100% příroda

Zubní pasta SUPIRIVICKY s hřebíčkem 75 g

DS 03
11 hodnocení
Efektivně uzdravuje a posiluje dásně, zuby, hrdlo i jazyk. Má svěží příchuť, která osvěžuje dech, pomáhá proti zubnímu kazu a preventivně předchází zbarvení zubů.

 • 1 587 Kč / 1 kg
 • Externí sklad, dodání do 2-10 dnů
  Můžeme doručit do: 25.4.2024
119 Kč / ks
Kategorie: Zubní pasty
Použití: prevence zdraví - zvýšení imunity
 
Zubní pasta SUPIRIVICKY s hřebíčkem 75 g
 • přítomnost mikroorganismů v ústní dutině je příčinou poškozování zubního chrupu
 • svěží příchuť, která osvěžuje dech, pomáhá proti zubnímu kazu i plaku a preventivně předchází zbarvení zubů díky obsaženým bylinným složkám. Napomáhá také odstraňování zubního kamene.
 • většina hlavních zdravotních problémů dneška je ze stravovacích návyků. Doktoři viní ze špatné konzumace nekvalitních potravin, masových produktů, cukrů a různých nápojů, které ovlivňují kvalitu chrupu. Ajurvedské ingredience použité v zubní pastě Supirivicky efektivně uzdravují a hojí dásně, zuby, hrdlo i jazyk.
 • ve výrobku je použité více než deset Ajurvédských ingrediencí, výzkum účinků a složení proběhl v laboratořích firmy Siddhalepa
 • na zubní kartáček nanášíme pouze malé množství zubní pasty (proti běžným pastám stačí cca třetina množství. Nejlépe dosáhnete správného "mini-dávkování", když budete pastu nanášet napříč kartáčkem, ne podél, jak jste zvyklí.)
 • pro dokonalu ústní hygienu je vhodné požívat oba druhy zubních past, Supirivicky i Sumudu.
Složení: Neobsahuje fluorid. Obsahuje Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate,Garcinia cambogia Fruit Ext, Piper nigrum Fruit, Terminalia chebula Fruit Powder, Phyllanthus emblica Fruit Powder, Syzygium cumini, Mimusops elengi Flower Ext, Glycyrrhiza glabra Rhizome / Root Ext, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Tephrosia villosa, Tephrosia purpurea Leaf Ext, Eugenia caryophyllus Bud Oil.
Hmotnost: 75 g
Země původu: Srí Lanka
Účinky podrobněji:
Dokonalá čistota ústní dutiny
Základem zubní hygieny je jistě důkladné vyčištění zubů. Extrakt z černého pepře, tamarindu, skořice a lékořice účinně brání množení mikroorganismů způsobujících zubní kaz a tím i chrání před jeho vznikem. Tyto výtažky jsou přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě. Bylinné extrakty mají navíc regenerační účinky na drobná poranění v ústech.
Posílení obranyschopnosti
Zubní pasta Siddhalepa Supirvicky zároveň působí také významně preventivně. Kromě ochrany před zubním kazem přispívá ke zvýšení celkové obranyschopnosti zubů i dásní a zvyšuje jejich odolnost před zánětlivými onemocněními a dalšími obtížemi. Dokáže také chránit před nevzhledným zbarvením zubů například od čaje, kávy či červeného vína. 
Zdravé dásně a svěží dech
Zubní pasta Supirvicky celkově ozdravuje ústní dutinu a působí příznivě také při zánětech dásní. Má účinek i proti aftům a podporuje hojení drobných oděrek a podráždění, které mohou být zdrojem infekce. Zároveň vám dodá svěží dech na celý den bez nutnosti použití syntetické parfemace.

Co o ajurvédě říká MUDr. Michaela FERANCOVÁ:
AJURVÉDA - HARMONIE TĚLA A DUŠE

Související obrázek

 • ajurvéda znamená v sanskrtu "umění žití". Aayus je život, véda je vědomost či poznání
 • ajurvéda byla lidstvu darována před několika tisíci lety. Je považovaná za nejstarší ucelený medicínský systém, ale tuto definici přesahuje v mnoha ohledech. Ajurvédou se člověk učí chápat život a tím ho získává v jeho hlubší podstatě. Vysvětluje nám nejen fyzické a psychologické aspekty bytí, ale zahrnuje i rovinu filozofickou, morální a etickou. Ve svém celostním holistickém přístupu se zaměřuje na individuální lidskou bytost, ale současně respektuje principy univerzálního zdraví.
 • Charaka Samhita, jeden z nejstarších originálních rukopisů ajurvédy, označuje duši, mysl a tělo za tři pilíře života. Ajurvéda tak vnímá život jako spojení těchto tři aspektů na pozadí nekonečného vesmírného vědomí. Účelem života je poznat nebo realizovat svojí vyšší podstatu a vyjádřit ji v našem každodenním životě. Individuální lidský život tak představuje zmenšený obraz celého vesmíru. Ajurvéda je lékařská věda, jenž nám dává možnost pochopit naše tělo, mysl a vědomí, což je podstatou lidského zdraví a štěstí.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
SD Avatar autora zubní pasta supirivicky 3.12.2020 15:28
pasta mě vždy pomůže na začinajíci bolest zubů dlouho již nepotřebuji zákrok u zubaře