Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní pasta Prodental 50 g

Kód: TD 51
Neohodnoceno
115 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Zubní pasta „ProDental Junior“ byla vyvinuta speciálně pro děti. Obsahuje aktivní složky v „dětském“ dávkování, které respektují odlišnosti ústní dutiny dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta PRODENTAL 50 g
  • zubní pasta „ProDental Junior“ byla vyvinuta speciálně pro děti. Obsahuje aktivní složky v „dětském“ dávkování, které respektují odlišnosti ústní dutiny dítěte. 
  • Dětské zoubky si zaslouží tu nejjemnější péči a ochranu. Dětským zoubkům je třeba věnovat důkladnou péči. Jen tak budou zdravé a bez kazů. Gelová zubní pasta ProDental Junior byla vyvinuta speciálně pro citlivý dětský chrup. Přináší potřebnou ochranu mléčným i stálým zubům.
  • šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generace
  • zubní pasta "Prodental Junior" zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny a efektivní prevenci proti zubnímu kazu
  • neobsahuje fluor ani paraben, proto je zcela bezpečná i v případě náhodného polknutí
  • osvěžující jablečná chuť, příjemné aroma a pestré balení vyřeší problém s čištěním zubů a udělá z této povinnosti potěšení pro děti i dospělé. Děti preferují jemné a ovocné chutě. Svěží a lehká příchuť mentolu a jablek tak u dětí vyhrává na plné čáře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: