Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní pasta Bright® Toothgel Aloe Vera 130 g

Kód: FL 01
3 hodnocení
249 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
MĚJTE V ÚSTECH PŘÍRODU. Forever Bright Toothgel není zubní pasta - je to čísticí zubní gel. Stačí nanést jen velikost většího hrášku, kterým začne více než plnohodnotná péče o vaše zuby, dásně a celou ústní dutinu: bělí bez bělicích složek, neobsahuje fluor, má šetrné abrazivní účinky, které zanechají zuby jemné, hladké a bez nepříjemného plaku. Nepoškozuje zubní sklovinu a osvěží váš dech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta Bright® Toothgel Aloe Vera 130 g
 • složení: Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel- 35,5% hmotnostních), Sorbitol, HydratedSilica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate,Carrageenan, Flavor, Bee Propolis, SodiumSaccharin, Sodium Benzoate, Chlorophyllin-Copper Complex
 • dávkování: více než dostačující je množství většího hrášku i na dospělý chrup. Nejlepší zůsob, jak se naučit dávkovat bez zbytečného plýtvání, je nanášet zubní pastu napříč kartáčkem - ne na jeho délku, jak jste zřejmě zatím zvyklí.
 • jedinečný zubní gel založený na bázi aloe vera určený pro celou rodinu - neobsahuje fluoridy, je tedy bezpečný i pro nejmenší děti
 • hlavní objem tvoří přírodní složky nejvyšší kvality
 • jedinečná formule obsahuje jako základní složku stabilizovaný aloe vera gel, do kterého je přidaný včelí propolis. Tato kombinace má nejen úžasné antibakteriální vlastnosti k zamezení tvorby zubního povlaku a zachování svěžího dechu, díky svým protizánětlivým vlastnostem také velmi dobře působí na dásně a jemnou sliznici ústní dutiny.
 • zvlášť vhodný při krvácení dásní a tvorbě ústních vřídků (afty, opary)
 • urychluje hojení menších zánětů včetně počínající angíny, když není nic jiného po ruce (vykloktávat si tím, co vznikne po čištění zubů v ústech + osobní zkušenost: prostě si průběžně během dne líznout, rozmělnit v ústech a spolknout)
 • redukuje tvorbu pro nás nevhodných mikroorganismů v dutině ústní
 • pokud je čištění kartáčkem příliš bolestivé, je možné zubní gel aplikovat přímo
 • čistící schopnost a celková účinnost tohoto zubního gelu je neporovnatelná s jinými výrobky komerční kvality, přitom čtrtinové dávkování v porovnání právě k těmto pastám z něj dělá "mercedes za cenu trabanta"
 • jeho abrazivnost je tak nízká, že byl nezávislou dentální laboratoří vyhlášen jako lešticí gel 
Rostliny Aloe vera si už starověké civilizace vážily pro její všestrannost. Tato všestrannost je z výrobků Forever Living nejvíc zjevná právě u Bright® zubního gelu založeného na účincích aloe vera a propolisu. Vývoj výrobku trval řadu let, při výrobě jsou vždy použity jen osvědčené ingredience s ověřenými účinky, a to v té nejvyšší, certifikované kvalitě. Spokojenost jak uživatelů, tak i profesionálních odborníků z oblasti péče o chrup a ústní dutinu bez pochybností dokazuje, že Bright® Toothgel právem patří mezi nejúčinnější výrobky dnešního trhu.
Bonusem je jeho finanční dostupnost - pokud do ceny promítneme třetinové dávkování oproti běžným zubním pastám, je to jako by vás 130 g vyšlo na pouhých 78,- Kč nebo jako byste si koupili za 233,- Kč ne 130 g, ale 390 g. A to už se vážně vyplatí - co říkáte? ♥

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: