Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ZinZino LeanShake

Kód: ZZ 50
Neohodnoceno
Značka: Zinzino
1 950 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Nápoj LeanShake od společnosti Zinzino je vynikající a výživná náhrada jídla pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveňvyrovnává váš mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev.

Nápoj LeanShake je bohatý na bílkoviny a vlákninu a obsahuje vitaminy, minerály a řadu dalších živin. Neobsahuje lepek ani sóju, má velmi nízký glykemický index / glykemické zatížení a obsahuje pouze přírodní příchutě.

Obsah: 16 x 30 g (Portion Packs)

Ochutnejte od každé příchutě a najděte si svou zamilovanou chuť! KVALITA + SYNERGIE = VÝSLEDKY. Nápoj LeanShake je vyroben z nejlepších dostupných bílkovin, vláknin, mastných kyselin, vitaminů a minerálů, které poskytují optimální účinky při snižování váhy a sportu. LeanShake je chutná a zdravá náhrada jídla v průběhu dne, obzvláště pokud si hlídáte tělesnou hmotnost a tvorbu svalové hmoty. Obsahuje množství důležitých živin, potlačuje pocit hladu, je vhodný také pro doplnění energie po cvičení. Bohatý na bílkoviny, které podporují růst přátelských bakterií ve všech částech tračníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZinZino Leanshake nápoj Mix chutí 4 x 4 ks
 • máte rádi všechny čtyři příchutě, ale nechcete kupovat čtyřikrát celé balení? Žádný problém! Připravili jsme pro vás balíček Mix chutí, ve kterém najdete od každé příchutě 4 kusy ♥
 • chutná a zdravá náhrada jídla kdykoliv během dne, potlačuje pocit hladu a zároveň tělu dodá potřebnou dávku výživných látek
 • vhodný také pro doplnění energie po cvičení
 • skvělý pomocník pro kontrolu tělesné hmotnosti a pro tvorbu svalové hmoty
 • bohatý na vlákniny a bílkoviny, které podporují růst přátelských bakterií ve všech částech tračníku. Významně tím přispívá ke zdraví našich střev, a tím i mnoha důležitých tělesných funkcí.
 • naopak neobsahuje lepek ani sóju
 • má extrémně nízký glykemický index (glykemickou zátěž)
 • obsahuje pouze přírodní příchutě (aroma) - na výběr jsou čtyři lahodné varianty: čokoláda, vanilka, jahoda a lesní plody
 • použití: před otevřením sáček jemně protřepejte. Smíchejte 60 g (dva sáčky) prášku nápoje LeanShake s 2 až 2,5 dl vody nebo 30 g (jeden sáček) prášku nápoje LeanShake s 2,5 dl mléka a několik vteřin protřepejte v shakeru (v naší nabídce je najdete ZDE)
 • pro snížení tělesné hmotnosti: nahrazení dvou hlavních denních jídel s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k úbytku tělesné hmotnosti.
 • pro udržení tělesné hmotnosti, při/po fitness: nahrazení jednoho denního jídla s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k udržení stávající tělesné hmotnosti.
 • vyrovnávání (optimalizování) funkce střev: vláknina v nápoji Leanshake je stejná jako v ZinoBiotic a podporuje růst dobrých bakterií ve všech částech tračníku. Dobré bakterie potřebují zdroj vlákniny, aby zůstaly zdravé a rostly rychleji než bakterie méně žádoucí. Dobré bakterie se podílí na mnoha důležitých tělesných funkcích, jako je fermentace nestráveného jídla, výroba vitaminů a budování imunitního systému. Zdravá střeva jsou pro zdravé tělo až extrémně důležitá: ne nadarmose říká, že v nich sídlí náš imunitní systém a celkové zdraví.
 • co je quinoa a proč ji společnost Zinzino vybrala jako složku tohoto nápoje? Quinoa je klasifikována jako superpotravina. Je to přirozená obilovina, která se v Jižní Americe pěstuje po tisíce let. Quinoa je známá svým vysokým obsahem bílkovin, vlákniny, železa, mědi, thiaminu a vitaminu B6. V nápoji LeanShake zajišťuje krémovou a jemnou strukturu.
 • co je izolát syrovátkových bílkovin a jaké jsou jeho výhody? Izolát syrovátkových bílkovin je velmi bohatý zdroj bílkovin s jejich obsahem přibližně 90 %, poskytuje také vysoký obsah základních aminokyselin. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty a pomáhají zachovat zdravé kosti.
 • co je koncentrát mléčných bílkovin a jaké jsou jeho výhody? koncentrát mléčných bílkovin je dobrým zdrojem nativního mikrokaseinu a syrovátkových bílkovin ve stejném poměru, jaký se přirozeně nachází v mléce. Má dobrý obsah základních aminokyselin. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty a pomáhají zachovat zdravé kosti.
 • jaké jsou účinky a výhody kolagen peptidové bílkoviny? Kolagenové peptidy jsou nejhojnější bílkoviny přirozeně se vyskytující v našem těle. Je to základní struktura a nejdůležitější bílkovina pojivové tkáně. V několika studiích bylo prokázáno, že kolagenový peptid, který se přidává i do nápoje LeanShake, zajišťuje růst svalové hmoty a snižuje množství tuku. Může mít také příznivý vliv na pružnost kůže.
 • povinná upozornění: Je důležité udržovat dostatečný denní příjem tekutin. Náhrada jídla je užitečná pouze pro zamýšlené použití jako součást energeticky nezávadné stravy a další potraviny jsou nezbytnou součástí této stravy. Strava by měla být pestrá a kombinována se zdravým životním stylem. Před použitím tohoto produktu nebo jakéhokoli programu pro regulaci tělesné hmotnosti doporučujeme poradit se s lékařem. Tento výrobek by neměly užívat děti mladší 4 let nebo těhotné či kojící ženy nebo osoby s poruchami příjmu potravy. Osoby se zdravotními problémy by neměly tento přípravek používat, aniž by se poradily s lékařem.
Nejdůležitější výhody užívání:
 • pomoc při hubnutí
 • tvorba svalové hmoty
 • vyrovnání funkce střev
 • velmi nízký glykemický index (glykemické zatížení)
 • bohatý na bílkoviny s koncentrátem mléčných bílkovin, syrovátkovým proteinovým izolátem a kolagenovými peptidy
 • bohatý na vlákniny. obsahuje také unikátní vlákninu Zinobiotic
 • obsahuje pouze 223 kcal (vanilka, lesní plody) případně 231 kcal (čokoláda, jahoda) na jednu porci
 • sladidla a příchutě pouze z přírodních zdrojů
 • bez lepku
 • zdroj 25 vitaminů a minerálních látek. Podrobné informace o složení najdete v produktových listech - viz horní šedá záložka, odrážka "dokumenty".
Složení:
 • složení vanilkové příchutě: Izolát organické bílkoviny hrachu, ovesná bílkovina, prášek z kokosových palem, světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (vanilka), lněný olej, špenátový prášek, kapustový prášek, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta glukany z ovesných otrub, inulin, prášek quinoa, medový prášek, xanthanová guma, ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, acetát retinolu, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid).
 • složení příchutě lesních plodů: Izolát organické bílkoviny hrachu, ovesná bílkovina, prášek z kokosových palem, světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (jahoda a malina), lněný olej, špenátový prášek, kapustový prášek, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta glukany z ovesných otrub, inulin, prášek quinoa, medový prášek, xanthanová guma, prášek červené řepy (barvivo) ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, acetát retinolu, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid)
 • složení jahodové příchutě: Izolát syrovátky, koncentrát mléčné bílkoviny, prášek z kokosových palem, kolagenní peptid (bovinní), světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (jahoda), lněný olej, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta-glukany z ovesných otrub, maltodextrin, inulin, prášek quinoa, prášek z kokosového oleje, medový prášek, xanthanová guma, ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, retinol, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid). Obsahuje mléko.
 • složení čokoládové příchutě: Izolát syrovátky, koncentrát mléčné bílkoviny, prášek z kokosových palem, kolagenní peptid (bovinní), světlicový olej, kakaový prášek, mineralizační škrob, lněný olej, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta-glukany z ovesných otrub, maltodextrin, inulin, přírodní čokoládová příchuť, prášek quinoa, prášek z kokosového oleje, medový prášek, xanthanová guma, ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, riboflavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, retinol, kyselina listová, biotin, cholekalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, extrakt ze stévie rebaudiosid A. Obsahuje mléko.
Nutriční hodnoty pro příchutě jahoda a čokoláda:
 
na 100 g
na 60 g
energie
385 kcal (1623 kJ)
231 kcal (974 kJ)
proteiny
37 g
22 g
sacharidy
30 g
18 g
 z toho cukry
11 g
6 g
tuky
10 g
6 g
z toho nasycené tuky
5 g
3 g
z toho kyselina linolová
3 g
1,5 g
z toho kyselina alfa-linoleová
1 g
0,5 g
potravinová vláknina
12 g
7 g
sůl
1,3 g
0,8 g

 

Nutriční hodnoty pro příchutě vanilka a lesní plody:
 
na 100 g
na 60 g
energie
371 kcal (1 623 kJ)
223 kcal (974 kJ)
bílkoviny
27 g
16 g
sacharidy
39 g
23 g
z toho cukry
12 g
7 g
tuky
10 g
6 g
z toho nasycené tuky
3 g
2 g
z toho kyselina linolová
3 g
1,5 g
z toho kyselina alfa-linolová
1 g
0,5 g
dietetická vláknina
12 g
7 g
sůl
1,3 g
0,8 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: