Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

POZNIK 3D štítek mobilní telefon Cooper

Kód: VIT 14
6 hodnocení
999 Kč / ks
Externí sklad, dodání do 2-10 dnů
Můžeme doručit do:
16.7.2024

CHRAŇTE SE PŘED NEGATIVNÍM VLIVEM SVÉHO MOBILNÍHO TELEFONU. Energetický štítek snižuje negativní vliv radiace mobilního telefonu až o 70% – harmonizuje molekulární strukturu vody v mozku a těle, která byla strukturálně rozbita elektromagnetickým vyzařováním mobilního telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informovaný 3D energetický štítek na mobil
 • dalo by se říci "až extrémně jednoduché na používání" -  samolepicí kódovaná nálepka, kterou pouze přilepíme k zadní části telefonu
 • TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdraví a životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).
 • energetický štítek POZNIK pro mobilní telefon získal zlatou cenu na největší americké přehlídce vynálezů – IMPEX v Pitsburgu (USA) a bronzovou cenu na mezinárodní výstavě v Ženevě ve Švýcarsku.
 • nemá žádný vliv na technickou funkci mobilního telefonu a nepodléhá opotřebení
 • musí být umístěn na přední nebo zadní straně mobilního telefonu
 • blízkost televizního přijímače nebo počítače neovlivňuje jeho ochranné účinky. Totéž platí i pro záření ze skenerů a rentgenových  systémů. Jeho kódy však mohou být narušeny silným elektromagnetickým zářením nebo bleskem.
 • speciální informace, které jsou vtištěny do energetického štítku mobilního telefonu pomocí certifikované hydronic technologie a kombinací čísel, podporují korekci molekulární struktury vody “rozbité” zářením v těle. Energetický štítek umístěný na mobilním telefonu zajišťuje, že voda v těle se vrátí zpět do podoby, kterou měla předtím, než byla ovlivněna zářením z mobilních telefonů a dalších stále silnějších a častějších neionizujících záření.
  Záření mobilního telefonu mění vodu v těle; nejen distribuci molekul vody, ale i jejich tvar. Taková voda již neumožňuje správnou funkci buněk. Tělo se snaží napravit vodu pro svou potřebu, což vyžaduje velkou energii, která by mohla být využita pro další důležité úkoly, jako je přizpůsobení se životnímu prostředí, samoléčení... Energetický štítek umístěný na mobilním telefonu pomáhá vodě regenerovat rychleji a s menší energií.
 • zvýšené bio-pole (aura) dokazuje, že Energetický štítek mobilního telefonu skutečně funguje. Cytogenetické Allium testy prokázaly, že také snižuje genotoxicitu vody. 
 • jak používat štítek:
  • vyčistěte požadované místo přiloženým ubrouskem a nechte jej zcela vyschnout
  • opatrně odlepte štítek; nejlépe pomocí pinzety
  • štítek naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY byl v dolní části štítku
  • štítek čistěte pouze vodou

Výsledek obrázku pro technology poznik


 Technologie POZNIK zklidňuje mysl, vytváří rovnováhu a harmonii. "Vše, co nás obklopuje a z čeho jsme stvořeni, je sada vibrací a kusů informací, které jsou těmito vibracemi přenášeny." Vili POZNIK, vynálezce a zakladatel
 
Související obrázek
Technologie POZNIK (TP)
TP je kombinace několika vědeckých procesů, které ovlivňují sítě spojených molekul v různých látkách (voda, sklo, plast, kov apod.) prostřednictvím informací nebo kódu. TP se opírá o 40 let výzkumů a inovací a byla vyvinuta týmem vynálezců světové třídy, kteří obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání za své mimořádné úspěchy. Informace obsažené v informačním štítku tedy přímo ovlivňují strukturu a kvalitu vody v i9 láhvi. Informace byly shromážděny prostřednictvím neustálého výzkumu a po dobu několika desítek let. Kódování zahrnuje přísné postupy a zkoušky a každý výrobek nese jedinečný certifikát kvality.
Správné zakódování informace do štítku umístěného v srdci láhve je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každou láhev.
Související obrázek
Uznání renomované instituce
 
Je prokázáno, že TP informační štítek jednoznačně pozitivně ovlivňuje molekulární strukturu vody po jejím nalití do i9 láhve. Pitím vody z i9 láhve pozitivně ovlivňujeme náš celkový zdravotní stav. Zvyšuje vitalitu, pomáhá vypořádat se se stresem a nemocemi. Testy Vědeckého institutu Elektrophotonik v Berlíně ukázaly, že voda z i9 láhve zvyšuje bioenergetické pole o 12% a snižuje stres o 25%.
Vědci v German Institut für Elektrophotonik (Berlin) provedli s i9 láhví rozsáhlé GDV testy pomocí Kirlianové kamery. Tyto testy prokázaly významné zvýšení lidského bioenergetického pole po pití vody z i9 informované láhve ve srovnání s pitím vody z běžné skleněné láhve.
Výsledek obrázku pro poznik i9
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: