Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Hydrogelové polštářky "Organické vodní kaly"

Kód: TD 32
1 hodnocení
115 Kč / ks
Skladem (>3 ks)

Hydrogelové polštářky na oční víčka s organickými vodními řasami vám pomohou vypnout jemnou pokožku očních víček a udělat ji pružnější. Díky aktivním složkám mohou za několik minut výrazně zlepšit váš vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozhodně si nemyslíme, že by jemné vějířky vrásek kolem očí byly na škodu - naopak. Patří k nám, jsou kouzlem osobnosti a je potřeba mít na mysli, že všechny kampaně (televiní i MLM) mířené na náš vzhled mají základ bohužel především v komerci. Jsou však výjimky, jako například tmavé, výrazné váčky pod očima, pokleslá horní víčka apod., kdy je opravdu na místě sáhnout pokud možno po přírodní pomoci. Pomozte nám otestovat, zda tento výrobek opravdu dokáže ať již s okamžitou=dočasnou či trvalou účinností zatočit s těmito kosmetickými problémy.
 
Hydrogelové polštářky na oční víčko "Organické vodní kaly"
  • statisticky téměř 80 % žen ve věku 25+ nejsou spokojeny se svým vzhledem několik hodin po probuzení. Hlavním důvodem jejich nespokojenosti jsou váčky a otoky pod očima, které automaticky přidávají několik let a vytváří unavený vzhled. Podobnými pocity trpí i muži s očními váčky.
  • hydrogelové polštářky na oční víčka s organickými vodními řasami vám pomohou vypnout jemnou pokožku očních víček a udělat ji pružnější. Díky aktivním složkám mohou za několik minut výrazně zlepšit váš vzhled.
  • souběžná účinnost v několika různých směrech:
  • pomáhá zmenšit otoky a váčky pod očima, rychle navrací pleti svěžest;
  • hydratuje, vypíná pleť, zvýrazňuje spodní víčka;
  • bojuje se známkami únavy, oživuje suchou a tenkou pleť očních víček;
  • přispívá k vyhlazení mimických vrásek.
Ve složení přípravku jsou polysacharidy irského mechu a vodní řasy mozuku, aminokyseliny, hydrolyzovaný kolagen, aminokyseliny kukuřičného glutenu a allantoin. Mezi odborníky v kosmetickém průmyslu získal irský mech reputaci rostlinného "silikonu", který chrání pleť před dehydratací a negativním působením okolního prostředí.
Použití: polštářky aplikujte na očištěnou pleť pod oči. Odstraňte je po 15-20 minutách. Po otevření sáčku polštářky ihned použijte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: