Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

HbA1c Test

Kód: ZZ 23
Neohodnoceno
Značka: Zinzino
1 850 Kč / ks
Skladem
Začněte o své budoucí zdraví pečovat už dnes.
V poznání spočívá síla. Posviťte si na své zdraví a zjistěte, jestli je Váš současný životní styl udržitelný nebo jestli na svém zdravotním stavu potřebujete zapracovat. Zjistíme Vaše dlouhodobé hladiny cukru v krvi v kontextu Vaší stravy a celkových návyků a povedeme Vás vstříc budoucnosti plné zdraví a pohody. Test zahrnuje zhodnocení životního stylu a na míru připravená doporučení v oblasti stravy, aktivit a cvičení.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEST ZINZINO HBA1C
Hlavní přínosy testu:
  • Měření dlouhodobé hladiny cukru v krvi
  • Vyhodnocení životního stylu
  • Zahrnuje posouzení rizika diabetu typu 2
  • Osobní doporučení, jak zlepšit váš zdravotní stav
  • Sledování pokroku
  • Anonymní a klinicky přesné výsledky testů z nezávislé a certifikované laboratoře
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI PRODUKTU
Kombinovaný test a dotazník nabízející celkové hodnocení životního stylu za účelem sebeuvědomění, a to měřením dlouhodobé hladiny krevního cukru v souvislosti s vaším současným životním stylem. Výsledky testu spolu s vašimi odpověďmi na otázky o životním stylu vám umožní vyhodnotit, jak vaše současná strava a vaše celkové zvyky ovlivňují schopnost těla regulovat hladinu krevního cukru a jaké dopady by mohla mít normální nebo zvýšená hladina na vaše dlouhodobé zdraví.
Na základě komplexních výsledků obdržíte doporučení uzpůsobená osobním potřebám ohledně toho, jak mohou doplňky stravy, strava, cvičení a další volby životního stylu podpořit váš budoucí zdravotní stav. Rovněž nabízíme rady ohledně toho, co dělat, pokud máte dlouhodobě zvýšenou hladinu cukru v krvi.
 
Test je rozdělen do dvou hlavních částí. Nejprve se pomocí jednoduchého doma prováděného a v laboratoři analyzovaného sebetestu provede vlastní měření, pomocí něhož se analyzuje dlouhodobá hladina krevního cukru (HbA1c), který se nachází v kapilární krvi odebrané z prstu. To se provádí s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Při analýze dlouhodobé hladiny krevního cukru je vědecky dokázáno, že tato technika je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Je zapotřebí pouze několika kapek krve umístěných na filtrační papír Whatman a provedení trvá necelou minutu.
Krev pak analyzuje společnost VITAS Analytical Service v Norsku, jedna z předních světových laboratoří v této oblasti. Tento výsledek bude po 10–20 dnech zobrazen na webových stránkách zinzinotest.com s využitím vašeho osobního, anonymního identifikačního čísla testu.
Toro měření poskytuje zásadní informace o aktuální schopnosti těla regulovat krevní cukr, protože když budete svou současnou hladinu znát, umožní vám to činit pozitivní volby a přijímat pozitivní opatření.
Abyste věděli, jaká opatření přijmout, je druhou částí testu hodnocení životního stylu.
Když se pomocí identifikačního čísla testu přihlásíte, požádáme vás o vyplnění podrobného dotazníku, abychom mohli provést hodnocení životního stylu. To nám poskytne souvislosti, protože informace bez souvislostí často postrádají smysl. Hodnocení životního stylu Zinzino zlepší to, jak rozumíte sami sobě, svému
zdravotnímu stavu, tomu, jak váš současný životní styl utváří váš budoucí zdravotní stav. Nejdůležitější je, že vás v nadcházejících letech povede směrem k radostnějšímu a zdravějšímu já. Abychom tak mohli učinit, kombinujeme výsledky vašeho testu s hodnocením vašeho životního stylu a bodujeme to, jak váš současný životní styl podporuje následující oblasti, které budete v průběhu času sledovat:
– celkový zdravotní stav
– analýza testu HbA1c
– riziko rozvoje diabetu typu 2 (převzato z validovaných otázek pro hodnocení rizik)
– metabolismus
– imunitní funkce
– funkce mozku
– funkce střev
– kosti a klouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: