Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

GINGERBON zázvorové bonbony s medem 125 g

Kód: ZV 02
100% příroda
Neohodnoceno
39 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Objevte jedinečnou chuť čistě přírodních kandovaných zázvorových bonbonů s medem a citronem vhodných i pro přípravu čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GINGERBON zázvorové bonbony med a citron 125 g
 • čistě přírodní zázvorové bonbóny nejvyšší kvality podporují trávení
 • pečlivě vybraný zázvor je zpracován společně s cukrem, tapioke-škrobem a rostlinným olejem
 • takto kandované ovoce ve vašich ústech odstartuje chuťovou symfonii, která pomůže zapomenout na to, že kandovaný zázvor bez chemických přílepků má občas tendenci "přilepit" se k zubům. Tahle drobná občasná nepříjemnost je ovšem v porovnání s účinky zázvoru v podstatě zanedbatelná. A pokud by vám to opravdu moc vadilo, můžete 2-3 bonbony zalít horkou vodou, zamíchat a připravit si tak lahodný, zdravý čaj. Pravý zázvoroý čaj z čerstvého kořene sice nenahradí, jako rychlá alternativa v práci nebo na cestách (nebo při "záchvatu lenosti" doma) však stačí dokonale.
Zázvorové bonbóny od firmy Stykra (Indonésie) neobsahují žádné konzervanty ani barviva.
Složení: cukr, tapiokový škrob, zázvor 7,37 %, rostlinný olej, přírodní citronový a medový extrakt
Vyhovuje kvalitativním požadavkům EU, neobsahuje žádné přísady s označením "E".
 • kandovaný zázvor je cukrovinka s pikantní hořkostí
 • hřejivé účinky oceníte zejména v chladných měsících
 • zázvor je bohatým zdrojem antioxidantů
 • kořen zázvoru je znám pro své léčivé účinky na mnoho nemocí v Číně a Indii již od starověku
 • právě staří Číňané jako první využili zázvor k lékařským účelům i pro jeho význam pro duševní život
 • používá se při nevolnosti, nadýmání, závratích, poruchách trávení nebo migrénách, také ničí bakterie a houby
 • kandovaný zázvor je příjemně ostré chuti. Jeho teplo je příjemné a uklidňující nejen v chladných ročních obdobích
 • tapioca je škrob získaný z kořene manioku. Neposkytuje vysokou výživovou hodnotu, ale je bohatý na sacharidy. Ve zdravé bezlepkové kuchyni má široké využití: od zvláčnění těsta až po využití pojivých vlastností při zahušťování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bonbony plné bylin pro zdraví
Použití: bylinné bonbony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Natural Jihlava - představení společnosti
(převzato z webových stránek společnosti, podbarvených květem života)

Související obrázek

Přinést lidem to, co se v Česku na sklonku totality nedalo koupit, a také léčit zákeřnou nemoc zdravými potravinami. To jsou dva impulzy, které stály na startu značky Natural Jihlava. Za 27 let existence firmy jsme do svého portfolia zařadili více než 10 000 zdravých potravin. Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Naše výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.

 • Naše firma se specializuje na racionální výživu, makrobiotiku, bezlepkovou dietu, dietní výrobky a další. Zásobujeme téměř každé větší město v České Republice. Naše výrobny splňují všechny požadavky moderního provozu. Jsme pod neustálou kontrolu SZPI, dále pak nás každý rok navštíví inspekce KEZ. U bezlepkové diety nedochází ke kontaminaci s ostatními druhy zboží, balírna je stavebně zcela oddělena.
 • r. 1991: impulzem pro vznik firmy bylo vážné onemocnění člena rodiny - zakladatelky firmy. Její dieta vyžadovala speciální druhy potravin, které se nedaly běžně koupit.
 • r. 1994: v té době se otevřely hranice a tak jsme pro první mořské řasy, miso pastu, umeboschi a další makrobiotické produkty vyrazili do nejbližší specializované prodejny v Rakousku. Byli jsme uchváceni sortimentní nabídkou a řekli si, proč něco takového nenabídnout i lidem v naší zemi? Otevřeli jsme tedy prodejnu
 • r. 1999: zájem o zdravou výživu narůstal nejen mezi zákazníky, ale začali nás oslovovat i lidé, kteří si chtěli otevřít prodejny se stejným zaměřením. Nezbylo tedy nic jiného, než se přestěhovat do větších prostor, abychom jejich zájem uspokojili. Koupili jsme první baličku, nechali zpracovat etikety s logem motýla, který nás provází dodnes.
 • r. 2016: čeká nás stěhování do zcela nových prostor
Proč si vybrat Natural?
100% bez lepku
100% bez lepku
U nás máte jistotu, že v bezlepkových potravinách nejsou stopové prvky lepku. Stavebně jsme oddělili balírnu a přístroje používáme striktně jen na výrobky bez lepku. Ctíme přísná pravidla celiakie.
Pod kontrolou
Pod kontrolou
Můžete se spolehnout, že všechny garantované hodnoty u našich výrobků jsou pravdivé. Dohlíží na nás Státní zemědělská a potravinářská inspekce a také Kontrola ekologického zemědělství. U nás je BIO opravdu bio.
Po celém Česku
Po celém Česku
Z jihlavské výrobny vyvážíme zdravé potraviny do 2 500 prodejen po celé republice. V každém větším městě najdete produkty s motýlkem na obalu v obchodech se zdravou výživou a v několika e-shopech.
Vlastní receptury
 
Vlastní receptury
Abyste ochutnali nové chutě a nové kombinace, vytváříme svoje vlastní receptury. Ať jde o těstoviny nebo jogurtovou směs na bezlepkové křupky. Nový produkt pokaždé provází dlouhé zkoušení a ochutnávání.