Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ergonomická podložka za záda

Kód: MOD 15
Neohodnoceno
Značka: Modom
139 Kč / ks
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
10.11.2020

Máte sedavé zaměstnání? Zdravá záda máte jen jedna, nezapomínejte na to. Ulevte svým zádům a pořiďte si na židli ergonomickou podložku. Lze použít i při jízdě v autě, na židli v práci nebo relaxaci doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ergonomická podložka za záda
  • v dnešní době, kdy často i více než 10 hodin denně sedíte na židli, může postupně docházet k degeneraci bederní páteře. Tato podložka dokáže předcházet nepříjemným změnám, případně zastavit průběh tohoto procesu. Doporučujeme ji pro všechny, kteří ať doma, při řízení v autě nebo v práci sedí více hodin denně.
  • skvělá ergonomická podložka podporuje zdravé sezení, uleví od bolesti zad a zajistí maximální pohodlí
  • vytváří přirozenou polohu páteře při práci na počítači či jízdě v autě
  • snižuje svalové napětí díky podložení v bederní oblasti
  • masážní výstupky jemně namasírují bederní oblast (většina jiných výrobků na trhu právě tuto "drobnost" nemají)
  • vhodná pro všechna kancelářská křesla nebo sedačky aut
  • jemná síťovina zajišťuje volné proudění vzduchu, čímž zabraňuje pocení a přispívá k celkovému pohodlí
  • jednoduše připevníte díky elastickým páskům
  • doporučujeme pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání nebo tráví u počítače doma více hodin. Vhodná je samozřejmě i do auta.
  • rozměry: 40 x 40 x 13 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MODOM® pro zdravý životní styl

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,
naše společnost modom s.r.o. byla založena v roce 2004, nicméně na našem českém a slovenském trhu působíme již od roku 1991, a to od prvopočátku pod firmou modom® - Soňa Budilová.
Jsme ryze českou společností. Modom s.r.o. je výhradním dovozcem pro ČR a SR, a to zejména produktů akupresurních, masážních, rehabilitačních, sportovních, wellness, ortopedických a ergonomických. V poslední době jsme se začali zaměřovat též na pomůcky kompenzační, pomůcky pro seniory a osoby se sníženou schopností pohybu.
Výběr produktů provádíme v souladu nejnovějších světových trendů, spotřebitelských výzkumů našeho trhu s ohledem na zdravotní zátěž naší populace. Produkty, které nabízíme, jsou účinnými nástroji k odstranění bolestí, usnadňují člověku navrátit narušenou energetickou rovnováhu, životní sílu a zdraví. Jejich pravidelným používáním docílíte vhodné prevence nemocí a přispějete k lepší zdravotní kondici a duševní pohodě. Některé výrobky dovážíme pod naší registrovanou značkou modom® a vlastníme na ně exkluzivitu pro ČR a SR.
Produkty Modom® jsou pro každého!
Naším sortimentem jsme schopni oslovit široké spektrum zákaznické klientely. V posledních letech stále více dodáváme do internetových obchodů.
Všem našim zákazníkům děkujeme za dosavadní přízeň, přejeme dostatek zdraví a osobních úspěchů.
Obchodní tým Modom® s.r.o.