Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bavlněné ponožky s turmalínem vel. 26 (41 až 47)

Kód: TD 45
1 hodnocení
Značka: TianDe
337 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Samozahřívací turmalínové ponožky vás podpoří při mnoha zdravotních komplikacích, zejména při pocitu studených nohou, bolesti kloubů a svalů, pomáhá ale také např. s nespavostí, funguje jako prevence městnání krve v nohách, normalizuje pocení. Poskytuje statickou masáž nohou, pomáhá při stavech po zlomeninách a podvrtnutích. Má celkově posilující účinek na organizmus.Díky turmalínu dokáží tyto ponožky vytvářet teplo bez použití externí energie, jsou tedy jako stvořené pro zimní období a chladné letní noci - zdaleka ovšem ne jen pouze pro ně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turmalínové ponožky zn. TianDe
 
Složení: bavlna 80 %, turmalín 15 %, polyuretan 5 %. Povrchová úprava - turmalín, křemičitan hlinitý, železný prášek.
Velikosti: č. 22 (vhodné pro velikost 35 až 42) a č. 26 (vhodné pro velikost 41 až 47)
 • moderní elegantní design
 • komfortní nošení - příjemné teplo až po kotníky
 • lepší prokrvení nohou
 • zlepšení krevní mikrocirkulace obzvláště je-li pomalá / nedostatečná
 • stimulace akupresurních bodů reflexních zón
 • stimulace krevní oběhu
 • zmírnění únavy nohou
 • antibakteriální ponožky odvádějící vlhkost a zápach nohou
 • výrazně zlepšující účinek na mykózy nohou
 • vhodné při křečových žilách, necitlivosti a třesu prstů končetin, otocích dolních končetin, revmatismu
 • zrychlení metabolismu a spalování tukových buněk
 • snížení nervního napětí, stresu a únavy
 • opatrně pokud máte kardiostimulátor, jste těhotná nebo máte přecitlivělé reakce na účinky turmalínu. Při zvýšené teplotě / horečkách také není vhodné ponožky používat právě pro jejich termoregulační účinky.
Účinky:
 • snižují únavu v nohách, zabraňují městnání krve v nohách, normalizují aktivitu potních žláz, zajišťují statickou masáž nohou, ulehčují následky zlomenin a namožení, zmírňují bolest, zlepšují krevní tlak a lymfatickou cirkulaci.
 • po prouzení se cítíte vitální a nádherně odpočinutí
 • mají celkový regenerační účinek na celý organizmus -  samozahřívací ponožky absorbují a regulují energii, kterou předávají organismu, odvádějí vlhkost a eliminují zápach nohou.
 • akupresurní funkce: tyto masážní ponožky s reflexologickou mapou na chodidlech podporují prokrvení nohou a tím jejich rychlejší zahřátí. Stimulace akupresurních bodů prohřátých nohou příznivě působí na uvolnění svalů a kloubů, také pozitivně ovlivňuje funkce důležitých orgánů v našem těle.
 • vhodné pro noční relaxaci, denní používání i pro sportování
 • od chodidel může vznikat i celá řada dalších potíží, a to i na vzdálených částech těla. Vyprávět by mohli především ti z vás, kteří máte v létě v zimě stále pocit studených nohou, že? Naštěstí turmalín dokáže velice rychle a efektivně eliminovat mnoho z nich. Dlouhovlnné infračervené záření, které turmalín začíná vydávat při kontaktu s tělem, blahodárně působí na bolesti v oblasti kloubů prstů a chodidel. Vytváří záporné ionty a magnetické pole, které pronikají do hloubky a ničí aktivní radikály a jiné škodlivé látky. Nošením turmalínových ponožek tak můžeme blahodárně ovlivňovat i celou řadu dalších, zdánlivě vzdálených částí těla bez nutnosti použití elektřiny.
 • turmalín akceleruje teplo absorbované z těla a zahřívá místo aplikace. Tyto samozahřívací ponožky s turmalinem zvyšují cirkulaci krevních toků, buněčného metabolismu a během 15-20 minut ucítíte až překvapivé teplo!
Nošení a péče o ponožky:
 • doporučujeme navlékat ponožky především na noc. Začněte od 10 - 15 minut denně, postupně prodlužujte dobu působení až na 8-10 hodin (na celou noc), můžete však přejít i přímo na celonoční nošení - řiďte se svými pocity.
 • ponožky rozhodně nemusíte před prvním nošením prát, stačí je jen otočit "turmalínovým vzorkem" dovnitř
 • praní: pouze ručně a krátce, jemně promnout. Žádné prášky, dokonce ani eko-prášky nejsou vhodné pro praní výrobků s turmalínem - sáhněte po klasickém mýdle, např. olivovém, nebo tekutých mýdlech zn. Hristina (jen a jen bylinky), případně použijte zn. Jelen. Ideální je mýdlo turmalínové.
 • vhodné je dávat občas ponožky na sluníčko - třeba i jen za okno. Oživí se tím krásně pozitivní účinky turmalínu.
 • přestože výrobce uvádí dobu použití 6 měsíců, užívám ponožky GreenWorld už přes dva roky a účinky jsou stále stejné. Pravda je, že je nosím především na noc (i když občas v nich běhám i jen tak, bez bačkor, po bytě), s frekvencí praní to moc nepřeháním, pračku neviděly ani jednou a ruční praní jim dopřávám opravdu šetrné - namočím krátce do hodně vlažné vody, takové ještě ne moc teplé, ale víc jak "odražené", ve které jsem nejdřív promydlila mýdlo a tím vytvořila mýdlovou lázeň. Ponožky po cca 5ti minutách jemně promačkám, pod tekoucí vodou důkladně propláchnu - POZOR! žádné ždímání!!, jen vymačkám vodu, a nechám uschnout. Nesušit na radiátoru!

Turmalínové výrobky si stále ještě pomaloučku prošlapávají cestu na český trh - bohužel většinou přes MLM společnosti, u kterých je cena zbytečně navýšena o různé systémové provize, motivační odměny atd. (často o desítky, někdy až stovky procent). Přesto i za tyto ceny se turmalínové výrobky vyplatí mít doma a užívat je. Z osobní zkušenosti znám jak detoxikační náplasti (užívám je již od r. 2008), tak turmalínové kraťasy - první jsem měla cca před 8 roky z nějakého toho Slevomatu. Pak jsem dlouho nemohla na žádné narazit, resp. ze Slevomatu už jsem nechtěla - kvalita mne zklamala, a v normálním obchodě ne a ne je objevit. Až vloni (r. 2018) jsem narazila hned na dvě značky: InnovaGoods a Modom. V obou případech jsou zpracováním i účinky mnohem lepší než ty, které jsem měla před pár lety. Po 20-30 minutách nošení je u obou značek cítit příjemné mini-vrbění, mírné zvýšení tělesné teploty pod legínami - ale opravdu jen mírné, neobtěžující. Poslední z turmalínových výrobků jsou ponožky z GreenWorldu, které nosím nárazově 2 roky, hlavně na noc, a nově i ponožky TianDe. A právě turmalínové ponožky jsou důkazem toho, že výjimka potvrzuje pravidlo, protože právě turmalínové ponožky z "multilevlu" převyšují kvalitou běžnou nabídku a cenově jsou přitom dostupnější.
A teď už pojďme na cenové porovnání:
Strejda googl vám najde ponožky s turmalínem od 249,- (zn. Nano Tech) po 379,- Kč (zn. Graham), obě tyto značky jsou pouze v neutrální UNI velikosti, bez uvedení množství turmalínu a v kvalitě materiálu nic-moc. Vedle těchto dvou značek najdete ještě značku TianDe za 325,- až 371,- Kč podle velikosti a ponožky GreenWorld za 315,- až 394,- Kč (také podle velikosti). Obě tyto značky to u nás vyhrály jak kvalitou materiálu a jeho životností, tak i poctivou dávkou turmalínu. Samozřejmě vnímavost různých lidí na turmalín je různá a také čím déle užíváte turmalínové výrobky, tím více dokážete vnímat jeho vibrace a účinky, kvalitu materiálu jako takového ovšem dokáže rozpoznat každý. Je tvarově stálý, komfortní při nošení, v případě potřeby s nimi "vlezete i do bot" (jsou tenké). A tak už nezbývá nic jiného, než vám na závěr popřát příjemné užívání a čerpání síly z kouzelného turmalínu, který nám příroda nadělila.
 
vaše Božena Landová, autorka projektu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Prodejci MLM výrobků to neradi slyší. Co? Inu že většina "jejich" výrobků se dá sehnat v kvalitnější a levnější verzi, často od našich, českých výrobců. Zdravý selský rozum navíc velí zapojit jednoduchou matematiku - tolik bylinek, kolik by jich mělo být ve všech možných výrobcích, nevyroste ani za deset let, natož za rok - jenže to samé platí např. i pro jahodové výrobky (jahody, džemy, pyré, džusy...): jen v Evropě se jich prodá cca 7mi násobně větší objem, než jich je celosvětově sklizeno. Už ani nevnímáme, kde všude je jen chemická napodobenina (limonády, jogurty...) a kde je pravá jahoda. Jak víte, naším cílem je zařadit do nabídky jen prověřené výrobky - nejen vlastní zkušeností, která opravdu může být velmi velmi velmi pozitivní, ale i odbornými informacemi. S prověřováním kvality složení je nedocenitelný pomocník anglický nezávislý server www.ewg.org - zkontrolujte si zde sami složení výrobků, které užíváte, možná budete hodně překvapení, co všechno se do přírodní kosmetiky dostane :)
Do naší nabídky se z TianDe sortimentu dostaly především výrobky pro zdraví a něco maličko i z kosmetiky.
 
TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny
 
Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. V čem spočívá síla těchto 3 zemí?
 
Související obrázek
Altajská republika plná panenské přírody
 
Altajskou republiku najdete v srdci Asie. Leží na území Ruska a z okolních stran ji obklopuje Mongolsko, Čína a Kazachstán.
V nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin
Altajská republika je známá jako "ruský Tibet". Za přezdívkou stojí velkolepé pohoří Altaj, kde se nachází i nejvyšší hora celé Sibiře - Bělucha (4560 m). Jako čtyřtisícovka tu ale není osamocená. Podobné velehory najdete napříč celým pohořím. Bílé vrcholky lemují okolní divokou přírodu. Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst 300 druhů léčivých rostlin. Právě jejich sílu využívá kosmetika TianDe.
 
Související obrázek
Tajemný Tibet ukrytý ve velehorách
Tibetu se díky jeho poloze ve 4500 m. n. m. přezdívá “střecha světa”. Uprostřed velkolepých hor najdete nejen hlavní město Lhasu, ale i ostatních 800 obydlených měst a vesnic. Z hlavního města Číny, z Pekingu, se sem dostanete vlakem za dva dny.
Tibetská medicína harmonizuje tělo i duši pomocí bylin, minerálů a koření
Tibetská medicína vnímá zdravotní komplikace a nemoci jako výsledek nerovnováhy v organismu. Nezabývá se jen výslednými projevy, ale především samotnou příčinou potíží.
Rovnováhu v těle nastoluje pomocí stravy, změny chování a přírodních medikamentů, pro jejichž výrobu používá tisíce tibetských bylin, ze kterých se míchají čaje, vyrábí masti, pilulky či tinktury.
Výsledek obrázku pro china medicine
Majestátní Čína s tisíce let starými léčivými recepturami
Stát s nejvyšším počtem obyvatel na světě má nejen bohatou historii, ale i přírodu. Typickým portrétem Číny jsou bambusové lesy, rýžové terasy, čajové plantáže nebo Žluté hory v mracích.
Čínská medicína léčí příčiny i projevy nemocí už více než 3 000 let 
Čína se po světě proslavila také svou medicínou. Stejně jako ta tibetská neřeší pouze projevy nemocí, ale pídí se hlavně po jejich podstatě. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i psychice, kdy jsou léčebné metody založeny na léčivých bylinách, zdravé stravě, cvičení a masážích.
 
Výsledek obrázku pro tiande
 • výrobky TianDe obsahují vysoké procento přírodních aktivních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. Při správném používání produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.
 • vysoká kvalita výrobků TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000
 • TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost ». Filosofie i výroba vychází z tradiční čínské medicíny.
 • TianDe jsou produkty vyráběné podle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.
 • výrobky obsahují ingredience z léčivých bylin (ženšen, lotos, zázvor…), složky živočišného původu (hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen…), éterické oleje (z jasmínu, ylang ylangu, rozmarýnu…) i minerály (zlato, stříbro, perly…).
 • bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích podle lunárního kalendáře pro co největší účinek
 • výrobky obsahující vodu obsahují vodu, která je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře
 • pomocí látek, které prostupují do hloubky, dokáží výrobky TianDe stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící" - umí je doslova "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat"
 • účinky výrobků cítíte obvykle ihned při prvním použití, krom jiného poskytují velké množství mentální i fyzické energie