Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

100 pokladů naší planety: Hrady a zámky

Kód: VOK 201
Neohodnoceno
499 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Krásná i praktická publikace. Procestujte s námi kus světa a naslouchejte tajemným příběhům z dávných dob spojeným s místy, na něž vás tato kniha zavede. Množství nádherných fotografií vás přenese do míst plných lesku a přepychu, ale i tam, kde dávno zašlou slávu připomínají už jen zbytky dříve honosných staveb. Každá kapitola obsahuje užitečné rady a informace pro ty, kdo se na některá z nich chtějí sami vypravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 pokladů naší planety: Hrady a zámky
  • autor: neuveden
  • počet stran: 256
  • vazba: pevná
  • 1. vydání (r. 2019)
  • rozměr: 233 x 313 x 29 mm
  • hmotnost: 1,7 kg
Procestujte s námi kus světa a naslouchejte tajemným příběhům z dávných dob spojeným s místy, na něž vás tato kniha zavede.
Nedobytné pevnosti, reprezentativní paláce či pohádkové zámky slavných panovníků… Všechny tyto majestátní stavby, jejichž mohutné zdi odrážejí moc těch, které kdysi chránily, v nás dodnes vyvolávají úžas a obdiv. Výpravná kniha, již držíte v rukou, nabízí portréty stovky nejzajímavějších hradů, zámků, paláců a pevností, ať už jde o nejproslulejší evropská sídla, či méně známé japonské a čínské pevnosti, africké pouštní citadely nebo indické paláce. Mezi těmito skvosty nechybí ani několik nejslavnějších českých hradů a zámků. Množství nádherných fotografií vás přenese do míst plných lesku a přepychu, ale i tam, kde dávno zašlou slávu připomínají už jen zbytky dříve honosných staveb.
Každá kapitola obsahuje též užitečné rady a informace pro ty, kdo se na některá z nich chtějí sami vypravit.
 
Vybrali jsme z recenzí:
  • Nádherné fotografie jen lákají k cestování... přesně takovou jsem si tuto knihu představovala.
  • Nádherná kniha s překrásnými fotografiemi . Překrásný dárek pro toho kdo má rád kulturu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: