Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Klubový program R.O.L.S.

VYTVOŘTE SI HEZČÍ ŽIVOT
Výsledek obrázku pro horn of abundance
Jednou z prvních výzev našeho projektu bylo najít pro něj jméno, které by symbolizovalo jeho smysl, jeho "cíl existence". Ve chvíli, kdy přišel impulz hledat v řecké mytologii, bylo toto hledání téměř ihned naplněno: AMALTHEA - bohyně hojnosti - byla v řecké mytologii nymfa, která se starala o boha Dia, když byl ještě dítě. Na oplátku jí dal Zeus roh hojnosti, který měl moc dát osobě, která ho měla v držení, vše, co si přeje. Dnes si ho vybavujeme především plný květin či ovoce, ještě v počátku minulého století však symbolizoval především prosperitu a hojnost všeho druhu, včetně vzdělání.
 
V e-shopu jsme pro vás připravili nabídku předem pečlivě v praxi prověřených produktů ze všech oblastí vašeho života, od vybavení domácnosti přes výživové doplňky, potraviny, eko-drogerii, výrobky pro zdraví a krásu až po rozvoj osobnosti.
V průběhu prvních čtyř let přípravy projektu jsme otestovali přes 4000 výrobků od více jak 300 dodavatelů.
Do nabídky se dostaly pouze ty, které splnily na jedničku TŘI ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRO JEJICH ZAŘAZENÍ:
  • přirozenou potřebnost
  • maximální kvalitu
  • přiměřenou, pro každého zákazníka akceptovatelnou cenu.
Samozřejmě jsme připraveni nabídku dále rozšiřovat i na základě vašich požadavků a impulsů, především však jsme schopni stávající produkt nahradit téměř okamžitě ve chvíli, kdy se na trhu objeví nová, kvalitnější verze. Jednou z výhod k nezaplacení našeho e-shopu je kvalitativní a cenové porovnání u všech produktů, které jsou nějakým způsobem měřitelné: u takových vždy najdete konkrétní nezávislé porovnání s jinými výrobky vyjádřené jasně a srozumitelně v přepočtu například na gram či den. Tato porovnání vám ušetří nejen spoustu času, ale jak správně tušíte i peněz a nervů.
AMALTEIA HARMONY KLUB vznikl jako logický vývoj 34 let obchodních zkušeností autorky projektu jak s klasickým podnikáním (obchodní zástupce s textilem, bytovými doplňky a hračkami, tři vlastní prodejny se smíšeným zbožím), tak i s MLM systémy (Amway, Aquel, NFD...), finančním poradenstvím (pojištění, energie...) a frenšizovým podnikáním s rakouskou společností ECG a.g., která v Evropě odstartovala možnost nákupu investičního zlata na splátky. Toto tzv. spoření do vzácných kovů se díky tomu stalo dnes již běžným způsobem nákupu vzácných kovů.
 
Od všech těchto osobních a obchodních úspěchů, ale i nezdarů už byl jen krůček k tomu vytvořit pro běžné zákazníky úplně nový model klubových věrnostních výhod R.O.L.S., který členům klubu umožní nejen nákup za výhodnější ceny, ale především získání pravidelného pasivního příjmu bez nutnosti osobních obchodních aktivit.
Náš CÍL EXISTENCE je přinést každému jednomu z vás do života
J
ednoznačnou kvalitu za adekvátní cenu u všech produktů, které pro vás hledáme
A
ktivní život plný radosti
S
plnění všech Vašich přání, snů a vizí
N
ovou příležitost získání pasivního příjmu i pro VŠECHNY členy Klubu
O
bjevování skrytých talentů a možností

Za AMALTEIA HARMONY tým vás mezi námi jako nové zákazníky,
členy klubu či produktové specialisty vítá
Božena Landová, autorka projektu
a Ing. Jana Klasová Lic., jednatelka společnosti.
 
Nákupem výrobků z naší nabídky pomáháte podporovat tyto neziskové projekty:
2. AMALTEIA HARMONY KLUB klubové výhody

Jednoduchá obchodní klubová pravidla věrnostního programu R.O.L.S. AMALTEIA HARMONY KLUB (dále jen ...

1. AMALTEIA HARMONY KLUB základní ustanovení

Jednoduchá obchodní klubová pravidla AMALTEIA HARMONY KLUB (dále jen JOKP)    I. ...