Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize

Kód: VOK 287
Neohodnoceno
599 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Komplexní balíček ještě více rozvíjí moudrosti, které jste v sobě již otevřeli. Karetní hra, kterou můžete hrát s rodinou, přáteli, a co je naprosto vyjímečné: i sami se sebou, když hledáte odpověď na svá trápení, řešení složité životní situace nebo si jen chcete urovnat myšlenky. Soubor knížky a herních karet je výborným dárkem pro každého, kdo již zná moudra starých Toltéků a chce je díky interaktivním kartám intenzivněji rozvíjet ve svém životě. Hravým způsobem můžete přijmout sami sebe i ostatní takové, jací jsou, naučit se zbavovat všeho, co vás omezuje, projevovat svou svobodu a vnitřní sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize
  • 1. vydání
  • počet stran: 80 + hrací karty
  • vazba: pevná
  • rozměr: 13 x 20,4 x 4,4 cm
  • hmotnost: 525 g
Oficiální anotace:
Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem.
V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými i se sebou samými. Díky cvičením, jež tato kniha a hra zároveň nabízí, vás těchto pět jednoduchých a účinných dohod dovede k tomu, čím skutečně jste, a naučí vás plně přijmout sebe sama i ostatní. Nastoupíte tak cestu vlády nad sebou samými, a to prostřednictvím tří níže uvedených etap:
1 – POZORNOST Uvědomíte si, co vás od dětství formovalo
2 – PROMĚNA S pomocí moudrosti Pěti toltéckých dohod se zbavíte všeho, co vás omezovalo, a znovu objevíte svou svobodnou vůli.
3 – ZÁMĚR Jste na cestě ke zvládnutí svého života, abyste mohli projevit svou svobodu a vyjádřit svou vnitřní sílu.
Je nyní na vás hrát tak, aby vaše pozornost a váš záměr byly ve shodě s tím nejlepším ve vás.
Naše recenze:
Po rozbalení "knihy" překvapení, že nejde o knihu zabalenou v pěkné krabičce, ale především o interaktivní herní karty, sešitek - průvodce Čtyřmi dohodami a návod, jak karty používat. Přestože jsou karty určeny pro hraní = objevování odpovědí především ve skupince několika lidí, kteří vám poskytnou neutrální zpětnou vazbu, dokážete je využít i ve chvílích, kdy naopak potřebujete být sami.
Propojení pěti toltéckých dohod s trojím rytířským mistrovstvím (mistrovství pozornosti, umění proměny, zvládnutí záměru) neskutečně posílí
Cíl hry: naučit se využívat síly Toltéckých dohod pro pozitivní změny ve svém životě. Hra vám umožní identifikovat vztahové situace, které vám v současnosti komplikují život a pomocí Toltéckých dohod tyto situace transformovat (měnit) tak, abyste byli svobodnější a šťastnější.
Princip hry: taháte z karet VZTAHŮ a společně (sami se sebou) se bavíte o tom, co prožíváte a jak to změnit pomocí pěti toltéckých dohod.
Hra obsahuje knížku (80 stran analogie toltéckých dohod a rytířství vztahů: rytíř má meč, aby mohl bojovat, štít, aby se mohl bránit, cíl, jenž ho podněcuje k činům a heslo, které vyjadřuje jeho hodnoty a pravidla, jimiž řídí své chování), 25 karet vztahů (rodina, rodiče, prarodiče, matka, otec, děti, bratr, sestra, syn, dcera, bratranec/sestřenice, "se sebou", druh, družka, ex-, přítel/přítelkyně, profesor, soused/sousedka, šéf, lékař, kolega/kolegyně, policista, ostatní), 5 karet "toltécká dohoda", 4 vzorové listy "rytířova cesta" a 50 bonusových karet "Dohody darem" k rozdávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: