Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinný sirup BORŮVKA 250 ml

TOP 37
2 hodnocení

Na našem trhu svou kvalitou a účinky ojedinělý produkt. Vyvinutý především pro podporu ostrého vidění, ale také správnou funkci štítné žlázy a kardiovaskulárního systému.


 • (>3 ks) Skladem
128 Kč / ks
Kategorie: Bylinné sirupy
 

Farmářský bylinný sirup ve skle BORŮVKA 320 g/250 ml

 • určeno pro podporu: ostré vidění, štítná žláza, cévy
 • borůvky jsou bohaté na antokyany, třísloviny, jednoduché fenoly, flavonoidy a glukokininy. Pozitivně ovlivňují správnou funkci cév a žil a podporují tvorbu kolagenu v oku. Za druhé světové války piloti v bojích o Anglii používali plod borůvky ke zvýšení ostrosti vidění.
 • ibišek pomáhá chránit před oxidativním stresem. Podporuje imunitní a dýchací systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému.
 
Doporučené dávkování:
 • dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně
 • děti od 3 do 12 let 2 - 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)
 • podávejte v jednom cyklu 1-3 měsíce.
 • nepřekračujte doporučené denní dávkování
 • překročení denní dávky není zdravotním rizikem
Skladování: 
 • Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci a mrazu.
Složení: invertní fruktózový sirup, Brusnice borůvka (Vaccinium Myrtillus Fruit)  10% zahuštěný vodný extrak, Ibišek (Hibiscus species) 10% vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

 

1 dávka

(10 – 15 ml)

Denní dávka

3 x denně

% DDD/DOD

Denní doporučená dávka

Brusnice borůvka plod (10% zahuštěný vodný extrakt)

200 – 300 mg

600 – 900 mg

Není stanoveno

Ibišek (10% zahuštěný vodný extrakt)

20 – 30 mg

60 – 90 mg

Není stanoveno

Vitamín C

16 – 24 mg

48 – 72 mg

60 – 90 % DDD/DOD

Všeobecná upozornění:
 • Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Když kleknete či usednete na paseku do typických různě nízkých keříčků od podkolení po podbřiší a obdržíte fialové fleky na oděvu, pokožce a puse, tak zřejmě sedíte v borůvčí a cpete se borůvkami, nejzdravějšími to plody naší přírody. Když říkáme borůvka, myslíme tím borůvčí coby skromné keříky kyselých a chudých půd našich lesů, a ne zahradní pěstované druhy příbuzných rostlin, prodávané jako kanadská, kamčatská či jiná velkoplodá odrůda. Borůvka z lesa není jen dodavatelem chutných až lahodných a zároveň neobyčejně zdravotně prospěšných plodů, ale také důležitým zdrojem léčivého listu či nati. Modré barvivo na jazyku a puse, které nás upozorní již z dáli, kdo že požil plody borůvky, je neobyčejně léčivé na sliznice od úst až po konečník - zevnitř! ... pokračování velmi vtipně napsaného odborného výkladu o borůvkách najdete ZDE.


Borůvka černá (Vaccinium myrtillus)

Plody borůvky jsou většinou konzumovány samotné prostě jen jako pochutina. Je to ale škoda, protože plody borůvky obsahují mnoho přírodních látek důležitých pro naše zdraví - jsou to např. antioxidantybioflavonoidy, karotenoidyprovitamín A, resveratrolvitamín C, vitamíny skupiny B, malé množství tuků, hořčíkdraslík, mangan, železo, měď, zinek, chrom, ovocné cukry, kyseliny jablečná a citrónová, třísloviny, tuky, pektin, pektosa, barviva a další látky.

Během druhé světové války zjistili piloti RAF zajímavou skutečnost, že se jejich noční vidění zlepšilo, když jedli borůvkový džem. Jejich téměř anekdotické zprávy podnítily výzkum borůvky, která se dnes používá při léčení široké palety zrakových poruch a jiných obtíží. Borůvka je proto dnes součástí mnohých přípravků zlepšujících ostrost vidění a prevencí šedého zákalu, protože přispívá k normální činnosti kapilárních cév a žil. Dále napomáhá k normálnímu stavu žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, k normálnímu stavu zraku a k tvorbě kolagenu v oku. Patří mezi známé antioxidanty. Pro zajímavost na závěr: některé zdroje uvádějí, že borůvka pomáhá snižovat závislost na nikotinu tím, že podporuje tvorbu dopaminu. Toho mohou využít kuřáci, kteří se rozhodují začít odvykací kůru.


Na našem trhu je dnes natolik široká nabídka bylinných produktů, až se stává nepřehlednou a skoro by se dalo říci "lehce zmatečnou". Najdeme je v lékárnách, prodejnách zdravé výživy, v drogeriích, na stovkách e-shopů a samozřejmě je nabízí i desítky multilevlových společností. Různá kvalita, různé ceny.... Proč jsou tedy v naší nabídce bylinné sirupy právě od společnosti TOPVET?

Faktorů pro zařazení bylo hned několik - vynikající kvalita podložená systémem ISO, dostupná cena (pro představu uvádíme porovnání za brusinkový a borůvkový sirup), skvělá chuť, komplexní nabídka, kvalitní balení ve skle a v neposlední řadě i postoj společnosti (podpora nadačního fondu dětské onkologie KRTEK). 

První z testovaných sirupů BORŮVKA se stal ihned po zařazení do nabídky "miláčkem" a opakovaně kupovaným produktem. 

Dopřejte si i vy sílu přírody v produktech české rodinné firmy TOPVET.

A zde již je slíbené cenové porovnání:
Sirup BRUSINKA v přepočtu na 100 ml, porování k 2. listopadu 2017:
 • 32,50 Kč TOPVET
 • 34,90 až 53,50 Kč Gřešík
 • 42,80 Kč Pharma Activ

Sirup BORŮVKA - porovnání k 10. červnu 2018 v přepočtu na měsíční náklady:

- porovnání obsahu extraktu brusnice borůvky plodu nebylo možné provést z důvodu nedostatečných informací zveřejněných u jednotlivých produktů na internetu. Vzhledem k tomu, že borůvkový sirup TOPVET je 85% koncentrát, což je s největší pravděpodobností nejsilnější koncentrace, je porovnání přesto relevantní. Uvedené doby spotřeby vychází z doporučeného dávkování výrobci. Vzhledem k širokému spektru produktů uvádíme průřez nabídkou. Produkty jsou řazeny v přepočtu na měsíční náklady.

TOPVET Borůvkový sirup 320 g (1-3 měsíce)     104,- Kč
NOVENTIS Ostrovidky NEO 30 kapslí + 15 zdarma (1,5 měsíce) 149,- Kč
PURUS MEDA Oční elixír, 60 tbl. (20 dnů až 2 měsíce)    272,- Kč
AMWAY Gingko biloba and DHA NUTRILITE 100 kapslí (3 měsíce) 1.180,- Kč
AUSTRALIAN REMEDY Billbery 5000mg 100 kapslí (1,5-3 měsíce)   840,- Kč
DĚDEK KOŘENÁŘ Borůvková směs CK 200 ml (2-4 týdny)
AMWAY Billbery with lutein NUTRILITE, 62 kapslí (15-62 dnů)   
630,- Kč
1.195,- Kč
STARLIFE - EYE Star, 60 kapslí (1 měsíc)      1.098,- Kč
JUST - Narosan borůvkový, 500 ml  (20 dnů)    1.135,- Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: