Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní pasta Tekutý vápník 120 g

Kód: TD 58
Neohodnoceno
159 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Zdravý úsměv bez kazů a svěží dech? Ano - a nejen to. Mnozí z uživatelů ocení také schopnost snižovat zvýšenou citlivost nervových zakončení. Kdo by si nepřál mít krásné a zdravé zuby bez kazů? Dopřejte svým zubům a dásním dokonalou kombinaci rostlinných výtažků pro zdraví celé ústní dutiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní gelová pasta Tekutý vápník 120 g
  • unikátní formule gelu pomáhá snížit zvýšenou citlivost nervových zakončení zubu, účinně odstraňuje zubní plak, brání vzniku a rozvoji zubního kazu
  • liquid vápníku vyplní praskliny na povrchu zubu - perfektně tím obnovuje poškozenou sklovinu. Napomáhá také udržet její bělost.
  • napomáhá odstranění zubního kamene
  • pro obnovu poškozené skloviny
  • dopřejte svým zubům dostatečnou dávku vápníku! Zubní pasta obsahuje minerální vápník, který je nezbytný pro zdravé zuby. Celých 99 % vápníku v organismu připadá na zuby a kosti, pouze 1 % je rozptýleno v krvi a tkáních. Vápník tvoří téměř 2 % celkové hmotnosti organismu člověka, čímž značně předčí ostatní prvky. Stresy a nečisté prostředí však nadměrně vyčerpávají z našeho těla tento důležitý prvek a zuby jsou tak náchylnější k tvorbě kazů.
  • pasta na zuby s vápníkem obsahuje bezpečné a jemné abrazivum - oxid křemičitý. Dentální odborníci doporučují používat pouze zubní pasty s nízkou abrazivitou ("abrasio" = oškrábávat). V zubních pastách se nejčastěji používá pro tyto účely hydroxid hlinitý, nebezpečný především pro lidi s poruchami funkce ledvin. Nejen proto je v řadě zemí toto činidlo již definitivně zakázáno jako součást zubních past. Oxid křemičitý, použitý v této zubní pastě, je naprosto šetrné a bezpečné abrazivum.
  • při pravidelném a systematickém používání zabráníte zubnímu kazu, dokonce jsou zpětné vazby od pravidelných uživatelů o zacelení kazů již vzniklých
  • nanášejte množství o velikosti hrášku - ideálně napříč kartáčkem, abyste předešli zbytečnému plýtvání koncentrovanou zubní pastou
  • složení: Sorbitol, Silica, Agua, Glycerin, Calcium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Sodium Chloride, Cellulose Gum, Menthol, Parfum, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, CI 42090, CI 19140.
Vápník
Vápník
 
Uhličitan vápenatý pomáhá v boji proti demineralizaci zubů, což se projevuje ve formě bílých křídových skvrn.
 
 
Fluorid sodný

Fluorid sodný

V současnosti preferovaná forma fluoridu, která má vysoce remineralizační účinky a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnost snadno a rychle se rozkládat na aktivní ionty, které začínají působit již během 1 - 3 minut.
 
Mentol

Mentol osvěží váš dech a zklidní podrážděné dásně

Mentol dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu. Účinně působí proti bakteriím v ústní dutině a chrání tak před zubním kazem. Zároveň má velmi dobré protizánětlivé, ochlazující a analgetické schopnosti, takže je ideální volbou pro citlivé zuby a dásně. 
Oxid titaničitý

Oxid titaničitý

Jemně čistí zuby od plaku. Je jednou z nejšetrnějších abrazivních látek.
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: