Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní pasta gelová Přírodní bambusová sůl 120 g

Kód: TD 55
Neohodnoceno
Značka: TianDe
147 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Gel umí být 5 in 1: šetrně a cíleně přispívá k posílení zubní skloviny, pomáhá zmírnit zánět dásní, posiluje lokální imunitu, normalizuje pH v ústní dutině, chrání proti tvorbě zubního kamene.♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta gelová PŘÍRODNÍ BAMBUSOVÁ SŮL 120 g
 • hned 5 důležitých účinků v jedné gelové zubní pastě: šetrně a cíleně přispívá k posílení zubní skloviny, pomáhá zmírnit zánět dásní, posiluje lokální imunitu, normalizuje pH v ústní dutině, chrání proti tvorbě zubního kamene.
 • obsahuje přírodní antibakteriální složky extraktu z bambusu a mentolu
 • díky antibakteriálním vlastnostem zabraňuje krvácení dásní a brání vzniku paradontózy
 • pravidelným používáním pasty s přírodními výtažky z bambusu předcházíte vzniku zubního kazu a zubního kamene a posilujete své zuby
 • gel na zuby Přírodní bambusová sůl:
  • šetrně pečuje o ústní dutinu
  • přispívá k posílení zubní skloviny
  • pomáhá zmírnit zánět dásní, posiluje lokální imunitu
  • normalizuje pH v ústní dutině
  • chrání proti tvorbě zubního kamene
  • neobsahuje chemické antiseptika jako chlorhexidin a triklosan. Obsahuje bezpečné a velmi jemné abrazivum oxid křemičitý a nikoliv často používaný nebezpečný hydroxid hlinitý. 

 • použití: Čistěte zuby 2 krát denně. Nepolykat. Účinek pasty maximalizujete používáním se speciálně vyvinutým zubním kartáčkem ProDental.
 • účinné složky:
Související obrázek
Bambus
 
Extrakt z bambusu obyčejného čistí dutinu ústní, zpomaluje proces rozmnožování bakterií, předchází tvorbě zubního plaku, snižuje riziko vzniku zubního kazu, krvácení a zánětu dásní. Bambusová sůl pochází z korejské kuchyně. Praží se v dutině bambusu, zalepeného z obou stran jílem. Díky vysokým teplotám během pražení do sebe vstřebá z bambusu řadu minerálních látek.
 
Fluorid sodný

Fluorid sodný

V současnosti preferovaná forma fluoridu, která má vysoce remineralizační účinky a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnost snadno a rychle se rozkládat na aktivní ionty, které začínají působit již během 1 - 3 minut.
Mentol

Mentol osvěží váš dech a zklidní podrážděné dásně

Mentol dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu. Účinně působí proti bakteriím v ústní dutině a chrání tak před zubním kazem. Zároveň má velmi dobré protizánětlivé, ochlazující a analgetické schopnosti, takže je ideální volbou pro citlivé zuby a dásně.
 
Oxid titaničitý

Oxid titaničitý

Jemně čistí zuby od plaku. Je jednou z nejšetrnějších abrazivních látek.
 

 


 
Snad každý by si přál zdravé bílé zuby bez kazů. Stejně jako ostatní pohromy 21. století, včetně srdečních chorob, autoimunity a diabetu, je i zubní kaz výsledkem zejména nesprávného stravování, chronického stresu a nedostatku živin. Nedostatek živin má za následek vznik dutin, které jsou pro zubní kaz příhodné. Zuby jsou nejpevnější částí těla, chrání je silná sklovina a vápník s fosforem se zde starají, aby bylo zaceleno každé prázdné políčko uvnitř i na povrchu zubu.
Pokud tělu vápník s fosforem chybí, zuby slábnou a objevují se prázdné prostory. Každý z nás má v ústech přirozené bakterie, ty se živí zejména sacharidy a jako vedlejší produkt vylučují kyselinu mléčnou. Pokud zůstane v prostředí zubů, způsobuje demineralizaci, které se odborněji říká kyselinová eroze. V ústech by nikdy nemělo být kyselé prostředí. K remineralizaci dochází, když sliny neutralizují kyselé prostředí v ústech a tím pomáhají zuby chránit. Problém nastává ve chvíli, kdy demineralizace překonává remineralizaci. Nedostatek živin a nadměrný příjem sacharidů otevírá cestu k degradaci skloviny. K notorické demineralizaci přispívají zejména kyselé nápoje (hlavně slazené nápoje). Pokud máte citlivé zuby, pravděpodobně jde o výsledek kyselinové eroze. Dlouhodobá demineralizace způsobuje, že se zubní kaz prožere přes dutinky zubu až do měkké tkáně, kde odhaluje nervová zakončení a zuby jsou následně výrazně citlivější na horká, studená nebo kyselá jídla.
Je možné zuby léčit a uzdravit?
Základem zdravých zubů je správná výživa a správné prostředí v dutině ústní. Se správnou výživou dojde k vyplnění dutinek v zubu a k posílení měkkých tkání. Pokud pozitivně změníte způsob stravování, můžete se vyhnout rozpadu zubů a naopak je posílit. Mnoho kultur po celém světě zubní kaz vůbec nezná. Je to způsobeno tím, že mají zcela jiné stravování a od narození konzumují všechny potřebné živiny pro zdravé a silné zuby. Když se to spojí i s psychickou pohodou, tělo se odvděčí dokonalými zuby. V moderním světě dávají rodiče svým dětem již od narození rafinované výrobky, které pro zuby nejsou zdravým řešením. Dříve rafinované produkty neexistovaly a zubních problémů bylo podstatně méně.

8 tipů pro zdravé a silné zuby

1. Vyhýbejte se rafinovaným produktůmNamísto rafinovaných produktů se zaměřte na zdravou stravu bohatou na vitamín D, který napomáhá ke správnému vstřebávání vápníku.
2. Konzumujte vitamíny rozpustné v tucíchTy hrají velmi důležitou roli při remineralizaci. Jde zejména o vitamíny A, D, E a K2 . Skvělým zdrojem důležitých vitamínů je za studena lisovaný olej z tresčích jater, je snadno dostupný a stačí konzumovat pouze půl čajové lžičky denně společně s jídlem.
3. Konzumujte dostatek minerálůIdeální jídlo pro podporu zdraví zubů by mělo obsahovat optimálně 1,48 gramu vápníku a 1,28 g fosforu. Zcela ideálním zdrojem je rybí polévka nebo například dušená masa.
4. Dejte si do pořádku tráveníPokud má dojít ke správnému vstřebání všech živin, je potřeba mít v pořádku trávení, zejména správnou hladinu žaludečních kyselin.
5. Vyhněte se neustálé konzumaci sladkostíDnešní doba nás nutí stále něco jíst, ať už to jsou sladké a slané dobroty u televize nebo malé nezdravé svačinky v práci. Neustálá konzumace vede k neustálému vytváření kyselého prostředí v ústech. Je třeba se tohoto zlozvyku vyvarovat, omezit neustálou konzumaci a srovnat pH v ústech.
6. S fluoridem opatrněMnoho lidí je přesvědčeno, že pro zdravé zuby jim postačí dostatek fluoridu v zubní pastě a ústní vodě. Fluorid je neurotoxin, který je nebezpečný a některé studie ho spojují s nižším IQ u dětí. Některé vědecké výzkumy poukazují, že je v zubních pastách naprosto zbytečný a jde zejména o reklamu na lidi, kteří uvěří tomu, že ho potřebují konzumovat co nejvíce. (zajímavé informace na toto téma: Šokující pravda o vodě.)
7. Čistěte si i jazykTéměř nejvíce bakterií ulpívá na jazyku, ale ten si čistí jen málokdo. Pro výraznou eliminaci bakterií v ústech je vhodné si společně se zuby čistit i jazyk, ať už kartáčkem nebo speciální škrabkou. Perfektně splní účel i kvalitní ústní vody.
8. Vyberte si správnou zubní pastuIdeální zubní pasta je bohatá na minerály a obsahuje pokud možno jen bylinky. Tea tree olej podporuje likvidaci bakterií, nezpracovaná sůl v zubní pastě pomáhá s přirozeným správným obrušováním. Éterické oleje v zubní pastě jsou také rozhodně zdravější variantou v porovnání s umělými aromatickými přísadami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Prodejci MLM výrobků to neradi slyší. Co? Inu že většina "jejich" výrobků se dá sehnat v kvalitnější a levnější verzi, často od našich, českých výrobců. Zdravý selský rozum navíc velí zapojit jednoduchou matematiku - tolik bylinek, kolik by jich mělo být ve všech možných výrobcích, nevyroste ani za deset let, natož za rok - jenže to samé platí např. i pro jahodové výrobky (jahody, džemy, pyré, džusy...): jen v Evropě se jich prodá cca 7mi násobně větší objem, než jich je celosvětově sklizeno. Už ani nevnímáme, kde všude je jen chemická napodobenina (limonády, jogurty...) a kde je pravá jahoda. Jak víte, naším cílem je zařadit do nabídky jen prověřené výrobky - nejen vlastní zkušeností, která opravdu může být velmi velmi velmi pozitivní, ale i odbornými informacemi. S prověřováním kvality složení je nedocenitelný pomocník anglický nezávislý server www.ewg.org - zkontrolujte si zde sami složení výrobků, které užíváte, možná budete hodně překvapení, co všechno se do přírodní kosmetiky dostane :)
Do naší nabídky se z TianDe sortimentu dostaly především výrobky pro zdraví a něco maličko i z kosmetiky.
 
TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny
 
Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. V čem spočívá síla těchto 3 zemí?
 
Související obrázek
Altajská republika plná panenské přírody
 
Altajskou republiku najdete v srdci Asie. Leží na území Ruska a z okolních stran ji obklopuje Mongolsko, Čína a Kazachstán.
V nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin
Altajská republika je známá jako "ruský Tibet". Za přezdívkou stojí velkolepé pohoří Altaj, kde se nachází i nejvyšší hora celé Sibiře - Bělucha (4560 m). Jako čtyřtisícovka tu ale není osamocená. Podobné velehory najdete napříč celým pohořím. Bílé vrcholky lemují okolní divokou přírodu. Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst 300 druhů léčivých rostlin. Právě jejich sílu využívá kosmetika TianDe.
 
Související obrázek
Tajemný Tibet ukrytý ve velehorách
Tibetu se díky jeho poloze ve 4500 m. n. m. přezdívá “střecha světa”. Uprostřed velkolepých hor najdete nejen hlavní město Lhasu, ale i ostatních 800 obydlených měst a vesnic. Z hlavního města Číny, z Pekingu, se sem dostanete vlakem za dva dny.
Tibetská medicína harmonizuje tělo i duši pomocí bylin, minerálů a koření
Tibetská medicína vnímá zdravotní komplikace a nemoci jako výsledek nerovnováhy v organismu. Nezabývá se jen výslednými projevy, ale především samotnou příčinou potíží.
Rovnováhu v těle nastoluje pomocí stravy, změny chování a přírodních medikamentů, pro jejichž výrobu používá tisíce tibetských bylin, ze kterých se míchají čaje, vyrábí masti, pilulky či tinktury.
Výsledek obrázku pro china medicine
Majestátní Čína s tisíce let starými léčivými recepturami
Stát s nejvyšším počtem obyvatel na světě má nejen bohatou historii, ale i přírodu. Typickým portrétem Číny jsou bambusové lesy, rýžové terasy, čajové plantáže nebo Žluté hory v mracích.
Čínská medicína léčí příčiny i projevy nemocí už více než 3 000 let 
Čína se po světě proslavila také svou medicínou. Stejně jako ta tibetská neřeší pouze projevy nemocí, ale pídí se hlavně po jejich podstatě. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i psychice, kdy jsou léčebné metody založeny na léčivých bylinách, zdravé stravě, cvičení a masážích.
 
Výsledek obrázku pro tiande
 • výrobky TianDe obsahují vysoké procento přírodních aktivních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. Při správném používání produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.
 • vysoká kvalita výrobků TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000
 • TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost ». Filosofie i výroba vychází z tradiční čínské medicíny.
 • TianDe jsou produkty vyráběné podle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.
 • výrobky obsahují ingredience z léčivých bylin (ženšen, lotos, zázvor…), složky živočišného původu (hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen…), éterické oleje (z jasmínu, ylang ylangu, rozmarýnu…) i minerály (zlato, stříbro, perly…).
 • bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích podle lunárního kalendáře pro co největší účinek
 • výrobky obsahující vodu obsahují vodu, která je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře
 • pomocí látek, které prostupují do hloubky, dokáží výrobky TianDe stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící" - umí je doslova "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat"
 • účinky výrobků cítíte obvykle ihned při prvním použití, krom jiného poskytují velké množství mentální i fyzické energie