Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zubní kartáček SPOKAR X supersoft

Kód: SPOK 19 SPOK 20 SPOK 21 SPOK 22 SPOK 23 SPOK 24 SPOK 25 SPOK 26 SPOK 27 SPOK 28 SPOK 29 SPOK 30 Zvolte variantu
1 hodnocení
70 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 10.11.2023 Zvolte variantu
3500 vláken. Poznejte svůj X-Faktor! Světová kvalita za českou cenu. Česká firma SPOKAR (Spojené kartáčovny) je největším producentem zubních kartáčků v České republice. Tímto modelem ovšem vstoupila do vyššího segmentu, pro který je kvalita a inovativní i atraktivní design klíčový. Kartáček má vyšší počet štětin než jakákoli dosavadní konkurence, což zásadně pomáhá lepšímu čištění zubů. Jeho speciální ergonomie dovoluje uchopení kartáčku tak, aby se při čištění zubu dostal i na místa, kde má běžný kartáček smůlu - je to výsledek spojení zkušeností a požadavků stomatologických odborníků, které do výrobku přenesl designér Petr Novague.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrat si kvalitní zubní kartáček je základ pro udržení zdravých a zářivě bílých zubů. Švýcarská firma Curaprox, která se specializuje převážně právě na výrobu zubních kartáčků všech druhů, se stala po roce 1989 v ČR postupně jasnou jedničkou trhu a jejich zubní kartáčky jsou doporučovány většinou dentálních specialistů. Ovšem pozor! Velice úspěšně jim v posledních letech šlape na paty česká firma SPOKAR - mrkněte na porovnání:
 
Zubní kartáčky SPOKAR X
 • kvalita a počet vláken. Proč vymýšlet vymyšlené? Od r. 1992, kdy byly kartáčky CURAPROX poprvé uvedeny na trh, nemusela být provedena žádná změna - a také proč? Milují je stejně tak zákazníci jako zubní lékaři a dentální hygienisté. Nadčasové tajemství těchto kartáčků se skrývá ve velikosti hlavy kartáčku, kvalitě vláken a jejich hustotě. Běžný zubní kartáček má 500 až 800, v lepším případě 1000 štětinek (vláken). Při čištění takovým kartáčkem zůstává na povrchu zubů velké množství plaku. Oproti tomu CURAPROX kartáček i s tím nejmenším počtem vláken 1560 kusů naruší a odstraní plak s maximální účinností. Porovnání tohoto parametru? Z tabulky vidíte, že i na hlavičky zubních kartáčků SPOKAR X se podařilo umístit radostně mnoho vláken, jejichž patentované složení a zaoblení si v ničem nezadá s vlákny CUREN.
  CURAPROX CS SPOKAR X
  extra jemná CUREN ® vlákna jemná vlákna se zaoblenými konci
soft 1560 2500
super soft 3960 3500
ultra soft 5460 5500
ultra soft smart 7600 x
 • rukojeť kartáčků. Osmihranná rukojeť kartáčků CURAPROX pomáhá správnému držení kartáčku a jeho umístění "půl na zub/půl na dáseň". Díky tomu vlákna snadno proniknou i do žlábku mezi zubem a dásní. Tím se účinně a zároveň šetrně vyčistí i oblast, kde obvykle zubní plak zůstává. Jak je na tom SPOKAR X?
  Na první pohled je Spokar X prostě barevný kartáček na zuby. Za jeho podobou však stojí zajímavý příběh, jehož součástí jsou i čtyři mezinárodní ocenění za design. To nejnovější je zároveň to nejvýznamnější - americká Good Design Award. Pro Petra Novague je obrovský úspěch zařadit se mezi takové značky, jako je Apple, Samsung, Ferrari nebo Porsche. A hlavně: není to poprvé. Pro studio Novague je to už třetí Good Design. Stejným počtem těchto cen se v Česku nemůže pochlubit žádný jiný designér. Odborná porota soutěže ocenila design kartáčku za jeho důmyslnou ergonomii při zachování minimalistického vzhledu: „To, jak si čistíme zuby, je otázkou určitého návyku. Kartáček vždy vnímáme jako nástroj, kterému dáváme osobitý pohyb. V případě kartáčku Spokar X nás však kartáček sám nutí ke správné pozici úchopu tak, abychom si zuby čistili pod správným úhlem,“ vysvětluje designér Petr Novague.
  Co k tomu říká vedení společnosti SPOKAR? "Cílem spolupráce s Petrem Novaguem bylo uvést na trh moderní zubní kartáček, který splňuje požadavky stomatologů. Navrhl pro nás jedinečný kartáček včetně originálního obalu. Zisk několika mezinárodních ocenění za produkt i obal potvrdil, že jsme si vybrali správně. Společně s Petrem postupně měníme image našich produktů a jejich prezentaci. Zákazníkovi chceme spolu s kvalitním výrobkem nabídnout i přidanou hodnotu v podobě atraktivního designu,“ řekla obchodní ředitelka Spojených kartáčoven Šárka Zbrojková.
  „Zubní kartáček byl nová výzva – něco tak jednoduchého a zároveň pro člověka zásadního. Produkt, který berete každý den několikrát do ruky. Je tedy velmi důležité zohlednit správnou ergonomii a zároveň navrhnout vzhled, který se neokouká. Oproti designu auta vypadá takový úkol jednoduše, při zodpovědném přístupu ale i tenhle projekt trval skoro rok a mám pocit, že bych se teď možná uchytil i jako asistent u nějakého zubního hygienisty,“ směje se Novaque.
  Zatím ale zůstává u designu a raduje se ze třetího ocenění Good Design Award, která je od roku 1953 jednou z nejstarších a nejprestižnějších mezinárodních cen za design. První dvě získal Novague za design ikonické židle Edge a za „remake“ slavného Rka - sportovního vozu R200 společnosti Hoffmann&Novague. Více informací na www.novague.com
 • hlava kartáčku. Malá, kompaktní hlava kartáčku umožňuje dokonale vyčistit i obtížně dosažitelná místa chrupu, jakými jsou vnitřní strany předních zubů nebo zadní stěny posledních stoliček. Všechny kartáčky SPOKAR X jsou navrženy tak, aby díky malé, kompaktní a mírně šikmé hlavičce kartáčku nejen lehce pronikly do hůře přístupných oblastí, ale také je dobře vyčistily.
Technika čištění pro taneční fanoušky
Jak si správně čistit zuby? Základem je použít co nejmenší možný tlak. Zuby čistíme jemným, krouživým pohybem. Důležité je žádný zub nevynechat. Připadá vám to obtížné? Pak zkuste tohle: Dejte se do klidu, pusťte si nějakou jihoamerickou hudbu - třeba salsu, sambu nebo něco podobného. Zaposlouchejte se a nechte vyjít pohyby kartáčku z boků. Tak, jako se vám vlní boky, rozvlňte kartáček kolem vašich zubů: v jemném, krouživém pohybu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: