Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Poselství od protinožců, M. Morganová

Kód: VOK 21
3 hodnocení
349 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Tato kniha by měla být nejen v každé knihovně, ale především v mysli každého z nás. V jednoduchých příbězích je schováno obrovské množství jednoduše aplikovatelných rad a principů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství od protinožců, Marlon Morganová
  • počet stran 160
  • vazba pevná
  • 1. vydání (r. 2002)
  • rozměr 132 x 207 x 16 mm

Anotace

Román Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene - domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejích putování po Austrálii. 
Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách. 
Mario Morganová dochází k poznání, že způsob života i duchovní svět australských praobyvatel, jakkoli se může na první pohled zdát primitivní, je ve skutečnosti mnohem hlubší a autentičtější než naše moderní civilizace.
 
Poznámka autorky projektu:
V desítkách přečtených knih na téma osobního rozvoje a pozitivního myšlení patří tato útlá knížka do mé osobní "zlaté trojice". V životních situacích, náročných jak po fyzické, tak psychické stránce, to byla právě tato kniha (a Čtyři dohody), která mi pomohla jít dál. Je samozřejmé, že každého z nás osloví jiné knihy na stejné téma, přesto věřím, že kniha Poselství od protinožců by měla být nejen v každé knihovně, ale především v srdci a mysli každého z nás. 
Krátké, jednoduše psané kapitoly můžete po úvodu číst na přeskáčku a věřte, že kniha se vám intuitivně otevře v místě té kapitoly, která je v ten daný okamžik přesně právě pro vás. 
(O třetí místo se dělí všechny knihy od Kena Blancharda - Minutový manažer, Kam se poděl můj sýr, Kdo chce zabít změnu, Vrcholy a údolí... Sama o sobě pak vedle těchto skvělých knih stojí v mém žebříčku Velká životní pětka J. Streleckého.)
S upřímným přáním, aby i vám tato kniha měnila život
Landová Božena, autorka projektu AMALTEIA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: