Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Poselství od protinožců, M. Morganová

Kód: VOK 21
3 hodnocení
Značka: Euromedia
312 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Tato kniha by měla být nejen v každé knihovně, ale především v mysli každého z nás. V jednoduchých příbězích je schováno obrovské množství jednoduše aplikovatelných rad a principů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství od protinožců, Marlon Morganová
  • počet stran 160
  • vazba pevná
  • 1. vydání (r. 2002)
  • rozměr 132 x 207 x 16 mm

Anotace

Román Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene - domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejích putování po Austrálii. 
Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách. 
Mario Morganová dochází k poznání, že způsob života i duchovní svět australských praobyvatel, jakkoli se může na první pohled zdát primitivní, je ve skutečnosti mnohem hlubší a autentičtější než naše moderní civilizace.
 
Poznámka autorky projektu:
V desítkách přečtených knih na téma osobního rozvoje a pozitivního myšlení patří tato útlá knížka do mé osobní "zlaté trojice". V životních situacích, náročných jak po fyzické, tak psychické stránce, to byla právě tato kniha (a Čtyři dohody), která mi pomohla jít dál. Je samozřejmé, že každého z nás osloví jiné knihy na stejné téma, přesto věřím, že kniha Poselství od protinožců by měla být nejen v každé knihovně, ale především v srdci a mysli každého z nás. 
Krátké, jednoduše psané kapitoly můžete po úvodu číst na přeskáčku a věřte, že kniha se vám intuitivně otevře v místě té kapitoly, která je v ten daný okamžik přesně právě pro vás. 
(O třetí místo se dělí všechny knihy od Kena Blancharda - Minutový manažer, Kam se poděl můj sýr, Kdo chce zabít změnu, Vrcholy a údolí... Sama o sobě pak vedle těchto skvělých knih stojí v mém žebříčku Velká životní pětka J. Streleckého.)
S upřímným přáním, aby i vám tato kniha měnila život
Landová Božena, autorka projektu AMALTEIA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Seznamte se: EUROMEDIA GROUP
  • Euromedia Group, a. s., (dále jen EMG) patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice
  • vlastní nakladatelské značky Kalibr (od r. 2018, navazuje na značku Knižní klub používanou v letech 1992–2018), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000), Universum (od r. 2000), YOLI (od r. 2014), Esence (od r. 2016), Pragma (od r. 2016), Pikola (od r. 2017), Listen (od r. 2018), Laser (od r. 2018) a Brána (také 2018). Jednotlivé nakladatelské značky EMG svým zaměřením usnadňují čtenářům v orientaci.
  • v České republice zahájila EMG svou obchodní činnost na jaře roku 1991. O rok později začala pod názvem Knižní klub úspěšně provozovat čtenářský klub, který během své dvacetileté existence zaujal již více než 1 milion čtenářů. V současné době má Knižní klub přibližně 200 000 členů.
  • EMG je rovněž vlastníkem největšího knižního velkoobchodu v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.
Výsledek obrázku pro knižní klub