Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

PLEVA propolisová jemně bělicí zubní pasta pro svěží dech 75 g

PL 22
4 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 2

Osvěžující a zárověň jemně bělící zubní pasta pouze z přírodních ingrediencí.


  • (2 ks) Skladem
189 Kč / ks
Kategorie: Zubní pasty
Použití: prevence zdraví - zvýšení imunity
 

PLEVA propolisová jemně bělicí zubní pasta pro svěží dech 75 g

  • pravidelným čištěním zubů účinně předejdete vzniku zubního kazu, zamezíte tvorbě zubního kamene, krásně osvěžíte svůj dech díky složce z máty a ještě zlepšíte zabervení skloviny. Pasta totiž mimo jiné obsahuje i přírodní bělidlo, které pomáhá odstraňovat nevzhledné skvrnky. Tato zubní pasta má 100% přírodní složení.
  • málokdo by to asi čekal, ale ve středověku byla kazivost zubů nižší než v dnešní době. Částečně díky tomu, že lidé nesladili cukrem tak jako dnes, ale také díky tomu, že jedli potraviny z mouky, která byla lehce abrazivní. Tehdejší mlýnské kameny totiž zanechávaly v mouce drobné tvrdé částice, které lidem při kousání pomáhaly s obrušováním nečistot. Už více než sto let máme mouku krásně čistou, zubní kazy tak ale mají lepší podmínky pro svůj vznik. Tato zubní pasta je mírně abrazivní, aby při čištění pomáhala lépe odstraňovat zubní kámen a co nejvíce tak ztížila vznik zubního kazu.
  • propolis je známý svými protizánětlivými účinky, čímž napomáhá k léčbě gingivitidy (zánět dásně) i jejího pokročilejšího stadia - parodontitidy (známé více jako paradentóza). Příčinou těchto neduhů jsou bakterie v zubním plaku, které dokáže propolis účinně likvidovat. Díky tomu můžete zpevnit svou dáseň. A jak je známo, tak pevná dáseň je pro stav zubů mnohem lepší. Zuby se nejen nevyklají, ale hlavně s minimem bakterií se také méně kazí.
  • při použití správné techniky čištění zubů dosáhnete skvělých výsledků mnohem rychleji a zabráníte dalšímu rozvoji těchto nepříjemných onemocnění, které trápí více jak 80 % české populace starší 30ti let.
  • pastu naneste na kartáček a čistěte sklovinu směrem od krčků ke kraji zubu po dobu alespoň 2 minut dvakrát denně. Na sklovinu a dásně zbytečně netlačte, po čištění pečlivě vypláchněte.
  • správným dávkováním ušetříte 60 až 70 % zubní pasty - nanášejte ji "příčně" na kartáček. I velmi malé množství vytvoří dostatečně bohatou čistící pěnu.
Složení:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aroma Orange, Cellulose Gum, Lauryl Glucoside, Microcristalline Cellulose, Aroma Aloe, Propolis Extract, Xylitol, Titanium Dioxide, L-Menthol, Propanediol, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Aloe, Citric acid, Potassium Sorbate

Jaká by měla být správná zubní pasta? Jaké by mělo být její složení? Je pasta opravdu tak důležitá - a je vůbec zdravá pro naše zuby? Zubní plak je možné odstranit i bez pasty - pouze mechanickým čištěním. Používání dobře zvolené pasty však může přinést i "vedlejší efekty" (např. pocit svěžího dechu) - takže kterou pastu si vybrat?
Do nabídky jsme po pečlivém vybírání zařadili tři produktové řady: čistě bylinkové (tzv. ajurvédské), PLEVA a GLISTER, které si svou vysokou kvalitou a příznivou cenou určitě získají řadu nových uživatelů. Bylinkové zubní pasty a pasty PLEVA navíc neobsahují fluorid sodný, o kterém se stále více odborníků vyjadřuje jako o složce nepříznivě působící na naše zuby (sklovinu).
Výhody zubní pasty zn. PLEVA:
- velmi jemná, příjemná chuť, kterou si zamilujete hned při prvním použití
- dezodorační, osvěžující a uklidňující účinky
- propolis ničí bakterie a zastavuje jejich růst, působí protizáněltivě, podporuje hojení, zpevňuje dásně
- vhodný pro všechny věkové kategorie
- ideální pomocník při léčbě i prevenci paradentozy
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: