Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Minutová omluva, Ken Blanchard

Kód: VOK 112
1 hodnocení
199 Kč / ks
Skladem (>3 ks)

Umíte se omluvit tak, aby omluva byla léčivá pro všechny zúčastněné? Většina prodejců zařazuje knihy K. Blancharda do kategorie Byznys a management, zřejmě proto, že jeho knihy nečetli. Všechny knihy tohoto spisovatele patří do úplně jiné kategorie: mezi knihy "vanové" (protože je dokáže přečíst během jednoho dvouhodinového lenošení ve vaně), a především mezi knihy "celoživotní" - protože se k nim budete stále a stále vracet a v jejich jednoduchosti nacházet stále hlubší a hlubší poznání. Úžasná knížka pro partnerství, výchovu dětí, vztahy na pracovišti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minutová omluva, Ken Blanchard
  • počet stran: 120
  • rozměr: 138 x 206 x 18 mm
  • hmotnost: 280 g
  • vazba: pevná, lesklý přebal
  • vydání: 1., r. 2018
Oficiální anotace:
Další přírůstek do celosvětově fenomenálně úspěšné řady Minutový manažer od Kena Blancharda tentokrát učí čtenáře, jak přijmout zodpovědnost za své chyby. Minutový manažer již představil svá tři tajemství managementu v knize Minutový manažer v praxi. Čtvrté tajemství představuje koncept, který, pokud je stoprocentně dodržován, je jedním z nejúčinnějších opatření, jak zlepšit morálka zaměstnanců. Blanchard učí čtenáře krok za krokem, jak přijmout zodpovědnost za své chyby a vypořádat se s následky špatných rozhodnutí i eventuálními škodami, aniž by to poškodilo fungování a integritu firmy i kolektivu.
Naše anotace:
Většina prodejců zařazuje knihy K. Blancharda do kategorie Byznys a management, zřejmě proto, že jeho knihy nečetli. Všechny knihy tohoto spisovatele patří do úplně jiné kategorie: mezi knihy "vanové" (protože je dokáže přečíst během jednoho dvouhodinového lenošení ve vaně), a především mezi knihy "celoživotní" - protože se k nim budete stále a stále vracet a v jejich jednoduchosti nacházet stále hlubší a hlubší poznání. Úžasná knížka pro partnerství, výchovu dětí, vztahy na pracovišti...
Upřímně míněná omluva je vnímána jako naše silná stránka, nikoliv jako slabina. Napomáhá posílit běžné mezilidské vztahy i manažerské dovednosti. Naučte se, jak ji správně užívat. Minutová omluva může být velmi účinným nástrojem pro nápravu chyb, které jste napáchali, a může znovu obnovit důvěru, tolik potřebnou pro kvalitní vztah.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: